18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modżajto

inf3kkted • 2015-01-26, 19:55
Przepis na idealne Mojito:
1. Pokrojoną cytrynę zasyp brązowym cukrem.
2. Dodaj miętę i kruszony lód.
3. Zalej rumem i wodą gazowaną.
4. Wyjeb wszystko do kibla.
5. Nalej sobie wódki.

mati10001

2015-01-27, 11:50
@Miles87: Tym właśnie postem pokazałeś, że Cię na to nie stać ;) Bo jak byłoby Cię na to stać, to byś to miał w dupie... Ale brawo, zaimponowałeś gimbusom ;)

Miles87

2015-01-27, 12:20
Ja pie**ole temat dotyczący kawału i drinka a jaka dyskusja co się dziej z tym sadolem... Właśnie przez takie tępe szpary jak beny... czy mati człowiek traktuje tutaj innych jak szmaty.

P.S. mati10001 - a żeby ci smutno było możesz się skontaktować ze mną na PM - prześlę ci kupon na dokładny wynik meczu murray - kyrgios 3:0 kursik 1,9. Zobaczysz na co mnie stać tylko po dzisiejszym dniu.

Allach ma was biedaki w swojej opiece

historiofil

2015-01-27, 12:32
Na zimę najlepsze piwko, oczywiście nasz porterek a nie jakieś "modżajty" czy "łysky".

Miles87

2015-01-27, 12:49
Z piwek najlepsze są browary regionalne takie jak Pinta, Ale browar, Wąsosz, czy dr brew. Te faktycznie można pić cały rok bo to klasa sama w sobie. Z zagranicznych specjałów polecam brew dogi, lub belgijskie piwka np. delirium tremens.
Wracając do tematu drinków do mojito dodaje się limonkę a nie cytrynę chyba że robisz po polskiemu czyli k***a na odpie**ol się. Ja wszystko robię dokładnie i tak jak należy, dlatego moje driny są zajebiste i swoją dobrą sławę w odpowiednich kręgach mają.

BulletTime

2015-01-31, 15:01
A skąd to whisky single malt na zimę polecasz? To akurat konkretna rozlewnia i whisky będzie miała specyficzny smak, więc która?