18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mod do Skyrima

Bogusław Łęcina • 2012-09-01, 14:40
Ruskie to mają pomysły

Wasili666

2012-09-02, 16:57
djpaczu94 napisał/a:



Straciłem już cierpliwość do takich komentarzy. Jeżeli liczysz na to że dostaniesz piwa na tym portalu za coś takiego to się k***a mylisz. Za takie posty powinien być warn.


Widzisz kolego, a jednak sa tacy ktorzy podzielaja moje zdanie. A jak tak ci zalezy na piwku to zacznij pisac na temat

MasterRokhan

2012-09-02, 17:02
ziutek11113 napisał/a:



Ty nie lepszy, songo w avatarze :D



No tak.. jak już nie ma się co do powiedzenia to dowala się do komentarzy i byle po to, żeby otrzymać piwo.
Ale to było tak żałosne, że ci go nikt nie postawił.

Btw to nie Songo tylko Vegeta głupcze :-D

djpaczu94

2012-09-02, 21:19
Wasili666 napisał/a:


Widzisz kolego, a jednak sa tacy ktorzy podzielaja moje zdanie. A jak tak ci zalezy na piwku to zacznij pisac na temat



Po 1 nie koleguj. Po 2 jak by mi na piwku zależało to bym dodał jakiś ciekawy filmik. Po 3 tak jak ktoś tam wcześniej napisał -to zabieraj tych 2 koleżków razem ze sobą na harda :samoboj: . Chciałem Ci poprostu przekazać że nie ma sensu dodawać takich głupich postów, bo jeżeli ktoś szuka sadyzmu na głównej to jest dla mnie głupi. Założyłeś konto, to możesz kliknąć HARD i tam oglądać filmiki które Cię poruszą.Ale widocznie nic nie zrozumiałeś. :plzdie:

Wasili666

2012-09-03, 04:56
djpaczu94 napisał/a:

Chciałem Ci poprostu przekazać że nie ma sensu dodawać takich głupich postów, bo jeżeli ktoś szuka sadyzmu na głównej to jest dla mnie głupi.


Wiec powiedz mi co robisz na tej stronce ? Zwyczajnie przeskocz na kwejka i juz nic nie bedzie ci przeszkadzac. Nie twierdze ze na glownej maja byc odrazu flaki, ale siedze juz dosyc dlugo na tej stronce i widzialem wiele filmikow, ktore moim skromnym zdaniem nie pasuja do reszty.
Jezeli mi sie nie podoba to moge sobie o tym napisac bo po to zalozylem wreszcie konto, a jezeli krytyka ci przeszkadza to nie czytaj komentarzy bo gusta sa rozne.
Zreszta nie wierze ze nie wystawiles nigdy nikomu komentarza nie popierajacego dany klip.
Mysle ze sadistic wlasnie tym sie rozni od innych gowien, bo mozna powiedziec co sie podoba a co nie i tym samym twoja riposta nabiera tu calkiem innego znaczenia
Witam na sadolu weteranie