18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocz

MichaU • 2014-02-25, 10:32
- Doktorze, mam dziwny problem. Mój mocz intensywnie pachnie tym co jem lub piję. Jak zjem w KFC mój mocz pachnie kurczakami, jak wypiję Colę mój mocz pachnie Colą. Co mam zrobić żeby mój mocz miał zapach zwykłego moczu?
- Pić Tyskie.

 

piotrov

2014-02-25, 22:22
I2ufu5 napisał/a:

prawda jest taka że każde koncernowe piwo smakuje prawie tak samo :D
a sam smak piwa nie jest jakiś super wykwintny :D
więc się k***y nie kłóćcie bo i tak żadne niema racji :P



Chyba sobie k***a zartujesz.

kuslaw

2014-02-25, 22:33
Oczywiście, zę każdy koncerniak, to szczoch. Nad czym tu się podniecać skoro każde z tych piw robione jest metodą HGB (nagazowane jak pepsi, a potem rozcieńczane). Nijak się to ma do piw górnej czy dolnej fermentacji, gdzie produktem końcowym jest piwo,a nie napój gazowany o smaku piwa. Kupcie sobie IPA, AIPA, Stout, czy Altbier, to poczujecie chmiel, gorycz, drożdże itd. (no chyba, że szkoda komuś tych 7-8zł) No ale faktycznie, można dalej się cisnąć, które lepsze i gadać, ze "z zielonych butelek to ja tych piw nie mogę".

_Driver_

2014-02-25, 23:18
W Polsce tyskiego nie tykam, ale polecam spróbować tyskiego w nIEMCZECH i przekonać się jak nasze firmy mają nas w dupie, sprzedając nam najgorsze partie towarów, a najlepsze przeznaczając na eksport.

Inferno777

2014-02-26, 00:42
A ja tam sam robię piwo, którego jestem wielkim amatorem i piję dość sporo. Na początek wystarczyło zainwestować niecałe 300zł na sprzęt, później przy każdym nastawie wychodzi 22-23 litry złocistego napoju o niebo lepszego niż koncerniaki. W smaku wychodzi podobne do pilsnerów/lagerów z małych browarów regionalnych w PL, albo dobrych marek niemieckich, czy czeskich (dobra marka to niekoniecznie ta najpopularniejsza, np. czeski svijany). Koszt jednej butelki piwa w zakapslowanej butelce 0,5l to ok. 1,30-1,40zł. Polecam, bo straszna frajda zrobić swoje własne piwo, a później je wypić, a jakością na pewno przeskakuje te wszystkie dostępne w większości sklepów piwa od Ambera po Żywca.

gustav665

2014-02-26, 12:03
Na Sadisticu jedyne tabu to browar. Już któryś raz jakiś pacan porusza ten temat i Sadistic zamienia się w gównianą debatę między EKSPERTAMI.

8michal7

2014-02-26, 12:25
Debata ciekawa: Perła koźlak, Ciechan IPA, Orkiszowe, Chamownik. Piwa są w smaku zajebiste i lepiej jest wypić sobie takie 1 na sen niż 4 tyskie. Jedyny minus, jak pobijesz tyskie mówisz ehh a któreś z tych wymienionych k***a 6zł.