18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocno zajęty

~Sunday • 2022-11-29, 20:35

Wyjście ewakuacyjne.

BundyR

2022-11-29, 20:41
Wiem co czuł jak to robił, chciał nagrać dobry filmik na sadistica. A ten co skacze też się popisał

Anal_Intruder_69

2022-11-29, 20:44
Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych ch*jowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po ch*j to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej ch*jowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet :-P


Siriuz

2022-11-29, 21:03
Plan nie był najgorszy

~Angel

2022-11-29, 21:25
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych ch*jowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po ch*j to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej ch*jowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet



Taki rodzaj balkonu -rzygownik- ma on za zadanie doświetlić pomieszczenie i stosowany jest również jako element dekoracyjny.

SmokingPigeon

2022-11-29, 21:34
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych ch*jowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po ch*j to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej ch*jowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet



Albo butelkę wódki w zimny wieczór

:-P

Su...........ti

2022-11-29, 21:51
Gdyby przeglądał sadiatica to miałby obok balkonu jakąś zaczepianą drabinkę. Może nie tak długą by zejść na ziemię, ale jest szansa by zjawilli się strażacy. Przynajmniej sam bym tak zrobił gdybym mieszkał w kurniku.

dżonyłojlker

2022-11-29, 22:54
O k***a, temu ch*jowi chyba się łeb palił :lol: Najpierw pomyślałem: co za ciamajda. Ale teraz rozumiem, że chłop w szoku był i dlatego nie opuścił się ładnie na rękach i nie wylądował z gracją na balkoniku.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-11-30, 06:15


Zaatakowała go czarna chmura z Lost Zagubieni.

mystery0987

2022-11-30, 07:53
jakim trzeba byc debilem, żeby mieszkać w takim mieszkaniu na którymś piętrze i ufać , że na pierwszym nie mieszka zrujnowany przedsiębiorca Kazik , i naj***ny nie dogasi peta, przez co cały blok zacznie płonąć i nie bedzie gdzie sp***olić.
Jak bym musiał tak mieszkać, to obok tego okna miałbym kupione, tyle metrów liny, że by zszedł na spokojnie na dół.

Hetman_Wielki

2022-11-30, 08:11
plan był na balkon ale kasy nie starczyło, wiec sobie teraz tam suszarkę powieś i h*j