18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocno opalone buźki z słynnego Beverly Hills...

Halman • 2022-03-29, 13:35

robią zakupy u jubilera na wstępnie wycenione 5 milionów dolców...

S2W

2022-03-29, 13:47
Retro moda na lata 90'?

Watermelon

2022-03-29, 14:41
Ze słynnego, polska język za trudna język dla helmansa

nerwusadas

2022-03-29, 15:29
żydzi wycenili na 5 melonow a znikł tombak

djpyza

2022-03-29, 16:23
robią zakupy u jubilera na wstępnie wycenione 5 milionów dolców... skąd ta pewność ty to wyceniłeś czy ci tak powiedzieli ! ^^^

Halman

2022-03-29, 16:27
djpyza napisał/a:

robią zakupy u jubilera na wstępnie wycenione 5 milionów dolców... skąd ta pewność ty to wyceniłeś czy ci tak powiedzieli ! ^^^


w opisie strony skąd to pobrałem tak napisali, nie będę tego podważał bo po co?

35i

2022-03-29, 18:49
Halman napisał/a:

w opisie strony skąd to pobrałem tak napisali, nie będę tego podważał bo po co?



Spójrz na profil gościa. Mi już nawet nie chce się odpisywać na jego komentarze. :-)

baronturbina

2022-03-29, 22:43
35i napisał/a:

Spójrz na profil gościa. Mi już nawet nie chce się odpisywać na jego komentarze.


djp*zda jest z białegostoku. Nic dodać nic ująć.

Xs...........33

2022-03-30, 01:47
Moim zdaniem to nic przyjemnego takie coś oglądać, żaden humor, tylko wk***.

djpyza

2022-03-30, 14:11
35i napisał/a:

Spójrz na profil gościa. Mi już nawet nie chce się odpisywać na jego komentarze.



:D brak ci argumentów idioto :D temu nie chce ci się odpisywać ale czego się spodziewać po sadolowym bachorze ! mam polewę z takich kapuścianych bażantów jak ty. co myśli że jest bogiem na internetowym forum :D a z realnym świecie jesteś na 100% zerem i tak już pozostanie smuteczek. patrz żeby ci mama nie dała szlabanu na komputer !

baronturbina napisał/a:

djp*zda jest z białegostoku. Nic dodać nic ująć.



kółeczko wzajemnej adoracji :D całujecie się po ptaszkach razem z kolegą ?

zwierzak30

2022-03-30, 14:56
djpyza napisał/a:

brak ci argumentów idioto temu nie chce ci się odpisywać ale czego się spodziewać po sadolowym bachorze ! mam polewę z takich kapuścianych bażantów jak ty. co myśli że jest bogiem na internetowym forum a z realnym świecie jesteś na 100% zerem i tak już pozostanie smuteczek. patrz żeby ci mama nie dała szlabanu na komputer !
kółeczko wzajemnej adoracji całujecie się po ptaszkach razem z kolegą ?



Nie ma ch*ja we wsi. Po tym komentarzu na pewno doszedłeś.

baronturbina

2022-03-31, 07:11
djpyza napisał/a:

brak ci argumentów idioto temu nie chce ci się odpisywać ale czego się spodziewać po sadolowym bachorze ! mam polewę z takich kapuścianych bażantów jak ty. co myśli że jest bogiem na internetowym forum a z realnym świecie jesteś na 100% zerem i tak już pozostanie smuteczek. patrz żeby ci mama nie dała szlabanu na komputer !
kółeczko wzajemnej adoracji całujecie się po ptaszkach razem z kolegą ?


Nie kompromituj sie już chłopczyku. W tym kółeczku pedała nie znajdziesz. Idź z kolegami do lasu sok z brzozy spuszczać.

sard

2022-04-03, 00:28
Czarni okradli żyda... aj waj wielkie mecyje :)