18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocne argumenty

Macx83wwww • 2020-07-26, 01:37
Polemika z belgijskim policjantem na temat sensowności noszenia maseczki



Żeby ten Policjant był też takim kozakiem do agresywnych przybyszów...

sa...........el

2020-07-26, 02:38
BLM w USA, korono, parę lat temu jakieś zamachy, które nagle ucichły, sprowadzanie masowe biednych "uchodźców" i tak dalej. To wszystko tylko zasłona dymna, po której prawa zostaną ograniczone wszystkim w każdym kraju. Za 10-20 lat nie będzie można wyrażać swobodnie myśli nie idących z tokiem głównej doktryny polityków i mediów. Trzeba będzie się podporządkować. W przeciwnym wypadku gaz i dołek. Równie dobrze mogą jutro nakazać chodzić tylko na czarno i ze spodniami w kant, jak w Korei Północnej i bydło na drugi dzień tak właśnie zrobi, bo najwidoczniej bydło zapomniało co to ich prawa i bydło musi dostać powtórkę komunizmu/faszyzmu, żeby sobie o tym przypomnieć.

Eknen

2020-07-26, 05:47
satariel napisał/a:

BLM w USA, korono, parę lat temu jakieś zamachy, które nagle ucichły, sprowadzanie masowe biednych "uchodźców" i tak dalej. To wszystko tylko zasłona dymna, po której prawa zostaną ograniczone wszystkim w każdym kraju.



Rozumiem , że to jest globalna konspiracja rządów , które w tajnym porozumieniu zawarły pakt o pozbawieniu swoich obywateli wolności? W tym celu owe kraje wywołały migrację ludzi , pandemię zarazy, akcje terrorystyczne i jeszcze zainspirowały ruch BLM? I snujesz taką teorię bo nakazali ci maseczkę nosić, a ty w pandemię nie wierzysz ? Nie wiem co ci poradzić ? Czytaj więcej ? Kup prenumeratę The Economist? Nie, W sumie to nie wiem co poradzić człowiekowi wierzącemu ...

Rozjebie

2020-07-26, 13:35
satariel napisał/a:

BLM w USA, korono, parę lat temu jakieś zamachy, które nagle ucichły (...)



Zdradzę Ci sekret - rząd ma Cie w piździe i i tak zrobi jak będzie chciał ;)
Tylko oczywiście odpowiednio to ubierze, żeby wprowadzone zmiany nie były zbyt jaskrawe

tigerqaz

2020-07-26, 14:56
Maska np.może częściowo zasłonić przed gazem pieprzowym.
Przyłbica chroni bardziej :D

Majki0078

2020-07-26, 15:01
Akcja w mieście gdzie mieszkam. Ogolnie malolat zaczął wyzywać policjanta od nazistów i faszystów także nie dziwię sie takiej reakcji. Czego nie widac na filmie to to że ludzie ktorzy pilnują porządku na tym skate parku wielokrotnie upominali go że musi założyć maseczke albo opuści teren także miał wybór a że chciał przykozaczyc przed kolegami jaki to on nie jest hura bura to nastapila szybka pacyfikacja.

naitsyrk

2020-07-26, 15:03
Gdyby małolat był śniady to pies nawet by nie podszedł.

sa...........el

2020-07-26, 15:38
Eknen napisał/a:

Rozumiem , że to jest globalna konspiracja rządów , które w tajnym porozumieniu zawarły pakt o pozbawieniu swoich obywateli wolności? W tym celu owe kraje wywołały migrację ludzi , pandemię zarazy, akcje terrorystyczne i jeszcze zainspirowały ruch BLM? I snujesz taką teorię bo nakazali ci maseczkę nosić, a ty w pandemię nie wierzysz ? Nie wiem co ci poradzić ? Czytaj więcej ? Kup prenumeratę The Economist? Nie, W sumie to nie wiem co poradzić człowiekowi wierzącemu ...



Nie no, imigranci to były kobiety i dzieci, a wirus zabija na każdym kroku, isis i alkaida w ogóle nie były dotowane wcześniej przez CIA. Jak jesteś debilem to sobie bądź.

Majki0078 napisał/a:

Akcja w mieście gdzie mieszkam. Ogolnie malolat zaczął wyzywać policjanta od nazistów i faszystów także nie dziwię sie takiej reakcji. Czego nie widac na filmie to to że ludzie ktorzy pilnują porządku na tym skate parku wielokrotnie upominali go że musi założyć maseczke albo opuści teren także miał wybór a że chciał przykozaczyc przed kolegami jaki to on nie jest hura bura to nastapila szybka pacyfikacja.



Masz też wybór nie chodzić po ulicy i siedzieć w domu, bo maseczki nie będziesz miał. Wybór, że ja pie**ole.

Coordinator napisał/a:

Zdradzę Ci sekret - rząd ma Cie w piździe i i tak zrobi jak będzie chciał
Tylko oczywiście odpowiednio to ubierze, żeby wprowadzone zmiany nie były zbyt jaskrawe



Wiem od dawna, dlatego też gardzę plebsem, który się w to urabia. :D

Eknen

2020-07-26, 15:45
Coordinator napisał/a:

Zdradzę Ci sekret - rząd ma Cie w piździe i i tak zrobi jak będzie chcia



zdradzę ci sekret .Jedynym krajem , który ma w piździe swoich obywateli jest Polska. Polska jako jedyny kraj wprowadziła zakaz poruszania się w czasie kwarantanny , który był niezgodny z Konstytucją . Jako jedyny kraj w UE odmawia przeprowadzania masowych testów na korona wirusa , w tym personelowi medycznemu w szpitalach i DPS. Jako jedyny kraj w UE odmówiła zakupu respiratorów z unijnego przetargu., wybierając 3x droższy sprzęt od handlarza bronią , który i tak nie dotarł. Także wiesz .....kto ma w piździe ten ma w piździe .....

FunkyKoval5

2020-07-26, 15:53
Wielki pies startuje do białego mikrusa...szczyt odwagi a przed tłumem brudasów uklęknie i co drugiemu jebnie galę z połykiem...taka to policja... :mrgreen:

Hrabia Drapula

2020-07-26, 16:23
"Żeby ten Policjant był też takim kozakiem do agresywnych przybyszów..."
ten też raczej nie wygląda na rodowitego autochtona z dzida pradziada

Rozjebie

2020-07-26, 18:22
Eknen napisał/a:

zdradzę ci sekret .Jedynym krajem , który ma w piździe swoich obywateli jest Polska. Polska jako jedyny kraj wprowadziła zakaz poruszania się w czasie kwarantanny , który był niezgodny z Konstytucją . Jako jedyny kraj w UE odmawia przeprowadzania masowych testów na korona wirusa , w tym personelowi medycznemu w szpitalach i DPS. Jako jedyny kraj w UE odmówiła zakupu respiratorów z unijnego przetargu., wybierając 3x droższy sprzęt od handlarza bronią , który i tak nie dotarł. Także wiesz .....kto ma w piździe ten ma w piździe .....



Raz, ze ja właśnie mowie o Polsce, a dwa twój sekret to rzeczywiście sekret, bo nie wiedziałem, ze Polska to JEDYNY taki kraj. Wg ciebie wszystkie pozostałe rządy na świecie kochają swoich obywateli? Bo padnę zaraz...