18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mobilny konfesjonał

-a...........a- • 2014-01-10, 22:29
No cóż mogę napisać, komentarz pozostawiam Wam. :amused:







Nawet jest już strona internetowa: mobilnykonfesjonal. pl

amwwm

2014-01-12, 23:38
OjciecSyna napisał/a:

k***a :D konfesjonał w bagażniku...ksiądz będzie spowiadał na Popiełuszkę :D



Stąpasz po cienkim lodzie synu... :ok:

HowAbout

2014-01-12, 23:41
Fatum93 napisał/a:

..jeśli jesteście ateistami to powinniście mieć na to wyj***ne bo was to nie dotyczy, więc nie wiem może mamy jakiś ciapatych na sadolu że denerwuje ich coś takiego.



No oczywiście, ateiści powinni mieć na to wyj***ne. A z czego czarni, ich zakrystie i inne fanaberie niby są finansowane jak nie z podatków nas wszystkich? Polska jako watykańska prowincja jest opie**alana z pieniędzy przez tą instytucje w kosmicznych kwotach ale jak ktoś nie wierzy w ducho-syno-anioła i inne bzdury to to go nie dotyczy?

:ks_homer:

rigsuit

2014-01-13, 00:02
Ciekawe, ile kasuje za taka spowiedź bo na wodę nie jeździ, do tego jeszcze fatygę trzeba doliczyć.

Insaner

2014-01-13, 01:50
Moralność katolików jest zabawna. Mogą narobić wiele złego, ale wystarczy że pójdą do smutnego pana w czarnej sukience siedzącego w konfesjonale, powiedzą mu wszystko, on zrobi znak krzyża i zastuka i voila - po wszystkim. Są czyści jak łza, a za karę wyrecytują jakąś modlitwę. Proces można powtarzać do woli, więc po co się zmieniać i poprawiać. Jak znowu nagrzeszą, to przyjdą po raz kolejny, powiedzą formułkę i znowu będą pobożnymi ludźmi.
Śmieszy mnie idea spowiedzi, odnoszę wrażenie że cała ta szopka nie jest umotywowana biblijnymi nakazami lecz nudą. Siedzą na tej plebanii i się nudzą, a tak zawsze mogą wejść do konfesjonału i posłuchać co kto złego zrobił. W małych miejscowościach jeszcze większa frajda, bo każdy każdego zna - niby obowiązuje tajemnica spowiedzi, ale to tak jakby mieć haka na wszystkich mieszkańców.

gooru

2014-01-13, 07:35
A za parę lat:
Jeżeli kojarzysz tego busa to znaczy że miałeś zajebiste dzieciństwo

Keravnos

2014-01-13, 08:12


Nasi zachodni sąsiedzi mają coś takiego, a my mamy mobilnego kleryka:]

helldogs

2014-01-13, 10:27
To jest spowiedź na rydzyka - Mercedesem

Nie no mam ból dupy patrząc jak te k***y bujają mercedesami za dwie godziny roboty dziennie, odpie**oli taki dwie godziny dziennie i jedzie swoim mercedesem na k***y, idę na księdza elo

Chuck_Taylor

2014-01-13, 11:35
To katolikom aż tak się nie chcę ruszyć dupy do kościoła?

Sadisti

2014-01-13, 17:47
Jeśli każdy ksiądz był by takim jak ten pokazany na zdjęciach (czyt. ksiądz z powołania) to ludzie chętniej chodzili by do Kościoła. Koleś z własnego hajsu pokrywa różnego rodzaju koncerty, spotkania itp. Takich księży jak ten w dzisiejszych czasach mało zostało.

wizytka

2014-01-13, 19:57
Trochę zj***li logo, bo po otwarciu drzwi będzie widać tylko fragment o śmieciach