18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MNQ o lewakach

Blezzer • 2013-12-14, 16:40
A oto i przedstawienie lewaków przez bożyszcze sadistica - MNQ, czyli autora słynnego "Człowieka Sk***iela" i wielu innych dzieł trafnie opisujących rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Jest to tylko wpis z dzieła zwanego "Ilustrowany Atlas Nienawiści", którego premiera planowana jest na I kwartał 2014 roku. Pysznie. :D

Cytat:

LEWACTWO
Lewak jest istotą całkowicie pozbawioną godności i rozumu człowieka. Osobnik którego mózg został skażony lewactwem jest święcie przekonany o tym, że każda bzdura, którą można wymyślić powinna być tolerowana i uchodzić za normę społeczną. Lewak istnieje tylko po to, aby siać zidiocenie i głosić swoje demagogiczne przekonania. Poglądy lewaka to mieszanina bzdur i domysłów. W mniemaniu takiej osoby, kwestiami priorytetowym dla społeczeństwa jest obniżenie wieku, w którym można przepchnąć komuś kanał na legalu oraz przebieranie chłopców w kobiece ciuszki Swoją głupotę pogłębiają m.in. dzięki lekturze Gazety Wyborczej, Newsweeka czy Wprost. W świecie lewaka istnieją tylko dwie kategorie ludzi – inny lewacy oraz faszyści. Jeżeli nie jesteś innym lewakiem, to znaczy, że jesteś faszystą i można Cię zgnoić, bo nie łykasz każdego gówna ty nietolerancyjna świnio. Wytykanie innym braku tolerancji nie przeszkadza lewakowi w nieustannym pluciu na ludzi o odmiennych poglądach (to przecież j***ni faszyści, więc zasłużyli sobie). Lewak uwielbia sztukę nowoczesną, potrafi godzinami wpatrywać się w biały kwadrat albo wepchnięty w odbyt zardzewiały pilnik rozwodząc się nad uniwersalnością i przekazem dzieła. Im bardziej pretensjonalne i bezsensowne jest owe dzieło, tym większy zachwyt budzi w umyśle takiego delikwenta. Pojęcie lewaka jest bardzo szerokie i obejmuje swoim zasięgiem wiele grup społecznych. Lewakami są np. artyści, ateiści, brudasy, geje, czy radomianie.



Moim zdaniem jak zwykle strzał w dziesiątkę. :D

Źródło:Fanpage MNQ na Facebooku

Czekam na ból dupy lewaków. :idzwch*j:

uzdrowiony1974

2013-12-14, 16:54
Ech młodość szalona,bezkrytyczna,naiwna. Niczym się nie różnisz od tych swoich "lewaków".

Blezzer

2013-12-14, 16:56
uzdrowiony1974, akurat ja jestem osobą bardzo krytyczną jeśli chodzi o tematy polityczne. Ale prawda jest jak dupa, a MNQ pewnie i tak zaraz wrzuci coś podobnego o prawakach. Czasem współistnienie z innymi jest możliwe. Pan dość pochopnie mnie ocenił.

Websterthe1

2013-12-14, 17:15
Blezzer napisał/a:

Moim zdaniem jak zwykle strzał w dziesiątkę. :D


Oj trafił w dziesiątkę i to jak, ale z tym ze wych*jał swoim sarkazmem takich tępych frajerów jak Ty.

NieWiemZeWiem

2013-12-14, 18:42
Ja kiedyś byłem lewakiem, tak do 3 klasy gimbazy, wtedy zacząłem się interesować polityką,zacząłem oglądac i próbować zrozumieć wywiady(prawicowców) na youtubie dlaczego tak kówią a nie inaczej iiiiii byłem prawicowcem a teraz jestem k***a normalny czyli ani w lewo ani w prawo tyyyyylko że nie ma dla mnie takiej nazyw któa by mogła mnie określić. Używam logicznych argumentów,porównuje do siebie równe wydarzenia i przykłądy aby wytłumaczyć lewakowi aby coś zrozumiał ale ten i tak wyjebie mi jakieś skrajne przypadki i gadaj z idiotą. Poglądy mam adekwatne do sytaucji gospodarczej czyli się lekko zmieniają ale poglądy politczyne sa raczej takie same.
Jak widać można mi zarzucić prawicowe poglądy i podjeście ale ale tutaj przedstawia się fajna sytuacja, mówię ludziom, że podam im logiczne poglądy i do tego logiczne argumentyoparte danymi z środowisk naukowych i co? krzycza, że jestem j***nym faszysta prawicowcem czyli sami potwierdzają, że prawicowcy mają więcej logicznych poglądów, proste.
Kiedyś mówiłem, że socjal trzeba wyj***ć ale stworzyć socjal tylko dla dzieci, które straciły rodziców a zaoszczędzone pieniądze inwestować w szpitale(tutaj miałem tez pomysł aby stworzyć państwową firmę typu bayern aby mieć swoje dobre tanie leki a nie jakaś firma będzie nam dyktować ile mamy płacić za leki ratujące życie), domy dzieci itp. oczywiście zostałem zmieszany z błotem bo trzeba pomagać tym któzy nie mają pracy.... a ja im mówie na przykładzie "poznałem znajomego z gimnazjum który chciałbyć fajny i zawsze chodził na wagary,przepisywał zad dom, miał po prostu wyj***ne na szkołe. Gadam z nim i się dowiedziałem, że złapał doświadczenie takie wiecie a tu troche tynkarz a tu troche blacharz itp. no ale to są marne pieniądze I WIECIE CO ON POWIEDZIAŁ?! j***nY RZĄD TO WINA POLITYKÓ!" hahahah myślałem że jebne k***a już w gimnazjum na przykład ja wiedziałem, że przyszłośc i praca zależy od tego jak ja będę swoim losem zarzadzał od teraz.... to tak jakby alkoholik oskarżył państwo o to że istnieje alkohol....
Wiem jak myslą lewaki na swoim doświadczeniu i stwierdzam, że byłem zjebem wiec każdy lewak dla mnie jest zjebem walącym konia 2 razy dziennie

Blezzer

2013-12-14, 18:55
"Tępy frajer" to miał ci dać na imię ksiądz na chrzcie, dlatego zostałeś lewakiem i masz typowy lewacki bulwers.

(zniżam się do twojego poziomu, tak żebyś zrozumiał)

aa...........am

2013-12-14, 18:58
@uzdrowiony1974 - o k***a Lewak Alert sie wlaczył!

zincum

2013-12-14, 20:08
NieWiemZeWiem napisał/a:

Ja kiedyś byłem lewakiem, tak do 3 klasy gimbazy, wtedy zacząłem się interesować polityką,zacząłem oglądac i próbować zrozumieć wywiady(prawicowców) na youtubie dlaczego tak kówią a nie inaczej iiiiii byłem prawicowcem a teraz jestem k***a normalny czyli ani w lewo ani w prawo tyyyyylko że nie ma dla mnie takiej nazyw któa by mogła mnie określić. Używam logicznych argumentów,porównuje do siebie równe wydarzenia i przykłądy aby wytłumaczyć lewakowi aby coś zrozumiał ale ten i tak wyjebie mi jakieś skrajne przypadki i gadaj z idiotą. Poglądy mam adekwatne do sytaucji gospodarczej czyli się lekko zmieniają ale poglądy politczyne sa raczej takie same.
Jak widać można mi zarzucić prawicowe poglądy i podjeście ale ale tutaj przedstawia się fajna sytuacja, mówię ludziom, że podam im logiczne poglądy i do tego logiczne argumentyoparte danymi z środowisk naukowych i co? krzycza, że jestem j***nym faszysta prawicowcem czyli sami potwierdzają, że prawicowcy mają więcej logicznych poglądów, proste.
Kiedyś mówiłem, że socjal trzeba wyj***ć ale stworzyć socjal tylko dla dzieci, które straciły rodziców a zaoszczędzone pieniądze inwestować w szpitale(tutaj miałem tez pomysł aby stworzyć państwową firmę typu bayern aby mieć swoje dobre tanie leki a nie jakaś firma będzie nam dyktować ile mamy płacić za leki ratujące życie), domy dzieci itp. oczywiście zostałem zmieszany z błotem bo trzeba pomagać tym któzy nie mają pracy.... a ja im mówie na przykładzie "poznałem znajomego z gimnazjum który chciałbyć fajny i zawsze chodził na wagary,przepisywał zad dom, miał po prostu wyj***ne na szkołe. Gadam z nim i się dowiedziałem, że złapał doświadczenie takie wiecie a tu troche tynkarz a tu troche blacharz itp. no ale to są marne pieniądze I WIECIE CO ON POWIEDZIAŁ?! j***nY RZĄD TO WINA POLITYKÓ!" hahahah myślałem że jebne k***a już w gimnazjum na przykład ja wiedziałem, że przyszłośc i praca zależy od tego jak ja będę swoim losem zarzadzał od teraz.... to tak jakby alkoholik oskarżył państwo o to że istnieje alkohol....
Wiem jak myslą lewaki na swoim doświadczeniu i stwierdzam, że byłem zjebem wiec każdy lewak dla mnie jest zjebem walącym konia 2 razy dziennie



Ty weź to jeszcze raz przeczytaj. Jest szansa, że sam zrozumiesz dlaczego ciebie mają głęboko w dupie. Wszyscy, łącznie z muslimami. Jak się bierzesz za politykę to najpierw się naucz języka. Własnego, ojczystego ciołku. Wal konia nadal, jako narodowiec to się przecież nie liczy. Boże, tacy mają czelność mówić, że coś na lepsze zmienią. To ja pie**olę, wolę do Wietnamu niż z takimi, "prawdziwymi" Polakami się zadawać.

RPGFred

2013-12-14, 20:09
Ja jebie, już lepiej być tolerancyjnym na wszystko co się rusza, niż na gościa, który zażyczył sobie być kobietą, mówić "Grodzkie". Póki "tolerowanie każdej bzdury i uznawanie jej za normę" mnie bezpośrednio nie dotyczy, gówno mnie to obchodzi. A i tak najlepsze jest to, że spośród korwinistów na fb może połowa zna program wyborczy KNP.

KorkyTaczer

2013-12-14, 20:12
uzdrowiony z przykroscia oswaiadczam ze zachorowales

Zarammoth

2013-12-14, 20:15
My Polacy jak zawsze się na wszystkim znamy, w tym na polityce. Prawda jest taka, że jakby zadać ludziom, którzy rzucają słowem "lewak", kilkanaście pytań na temat co wybrali by w jakiejś sytuacji to by szybko się okazało jak bardzo ściąga ich w stronę lewicy, a najbardziej bolszewickich poglądów typu "daj mię!", "bogate sk***ysyny", "sprawiedliwość społeczna i równość!", "masz więcej, daj mi, któremu się nie chce nic osiągnąć, ty złodzieju!".

I co ma ateizm czy rodzaj słuchanej muzyki do poglądów politycznych. O ile wiem w KNP są niewierzący, sam znam wiele osób, którzy oddzielają religię od polityki nazywając siebie świecką prawicą, czy metali popierających wolny rynek (tzw. kuców :P ).

Sylarr

2013-12-14, 20:16
RPGFred napisał/a:

Ja jebie, już lepiej być tolerancyjnym na wszystko co się rusza, niż na gościa, który zażyczył sobie być kobietą, mówić "Grodzkie".



Niedługo ta tolerancja doprowadzi to legalizacji pedofilii, zoofilii czy innych nienormalności, a nazywanie gościa w kiecce kobietą to obraza właśnie dla kobiet.

zincum

2013-12-14, 20:26
Ale to przez takich ciołków jak wy wiecznie te afery, jakieś marsze. Pedały były od wieków i będą nadal. Pedofilia nie została wymyślona, od wieków tak samo, poczytaj chociażby o Rzymie. Chcą brać śluby - niech biorą. Co ci to przeszkadza? Bo mi wcale. Tobie przeszkadza, drzesz mordę wszędzie. Czego skutkiem są ich marsze, parady wolności...To wy to nakręcacie. Tylko nie wiem, za kasę czy najzwyczajniej z głupoty i miernoty intelektualnej.

Darciem pyska jeszcze nikt z geja nie zrobił hetero. Pedofila też nie uleczył. Więc się zastanów o czym pie**olisz zanim zaczniesz pie**olić.