18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mnie też czasami się robi słabo jak sprawdzam stan konta...

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-24, 03:46


Nie patrzył w lusterka :mrgreen:

wioletkak

2021-04-24, 23:14
gumofc napisał/a:

Ty chyba naprawdę nigdy nie miałeś żadnego kontaktu z kobietami.
Co takiego te kobiety zrobiły sadolom że tak ich się tutaj nienawidzi? Matki się nad Wami znęcały? Z takimi rzeczami się idzie do psychiatry. To nie jest normalne, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Np. jednym z lepszych kierowców jakich znam jest moja znajoma. Potrafiła dobrze jeździć od razu gdzie reszta znajomych po zdaniu prawka wjeżdżała do rowów, w bramy, garaże.
W mojej rodzinie Ojciec nauczył wszystkich synów jazdy samochodem za dziecka, oprócz siostry. Jak teraz siostra nie będzie dobrze potrafiła jeździć samochodem to jest to wina tego że jest kobietą czy raczej mojego Ojca?



Dziękuję Ci za przywrócenie wiary w normalnych ludzi którzy czasem tu zaglądają

Sandvinik

2021-04-25, 07:11
@gumofc

chyba nastawienie do kobiet zależy od doświadczeń osobistych,
jaka jest róznica miedzy kotka a kobieta? 11 miesięcy w roku qwa
i pisze to z doświadczeń własnych a nie dla fanu

Sraj1

2021-04-25, 22:47
gumofc napisał/a:

Ty chyba naprawdę nigdy nie miałeś żadnego kontaktu z kobietami.
Co takiego te kobiety zrobiły sadolom że tak ich się tutaj nienawidzi? Matki się nad Wami znęcały? Z takimi rzeczami się idzie do psychiatry. To nie jest normalne, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Np. jednym z lepszych kierowców jakich znam jest moja znajoma. Potrafiła dobrze jeździć od razu gdzie reszta znajomych po zdaniu prawka wjeżdżała do rowów, w bramy, garaże.
W mojej rodzinie Ojciec nauczył wszystkich synów jazdy samochodem za dziecka, oprócz siostry. Jak teraz siostra nie będzie dobrze potrafiła jeździć samochodem to jest to wina tego że jest kobietą czy raczej mojego Ojca?



Sam udowadniasz podanymi "przykładami" że w dupie byłeś i ch*ja widziałeś, ograniczając się tylko do najbliższej rodziny i znajomych. Zacznij obserwować świat trochę dalej i dopiero potem ucz innych wniosków.

Mnie na przykład wk***ia to ich ciągnięcie za uszy w każdej możliwej dziedzinie, zwłaszcza w mediach i popkulturze robienie z nich superbohaterek sięga zenitu. Netflix to już po prostu jakaś groteska. Albo - weź zrób dziś jakieś badania "naukowe", że mężczyźni są w czymś lepsi. W najlepszym wypadku nie dostaniesz już nigdy żadnych grantów.

A potem realne życie wygląda właśnie tak jak na tym filmie i na setkach tutaj.