18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mmm... dupeczki idą

Flodzia • 2023-01-22, 22:02


To się popisał :-P

kubol

2023-01-22, 23:06
Na pewno zwrocil na siebie ich uwage, wiec poniekąd cel osiagniety. Ale chyba zle zrozumial powiedzenie "po trupach do celu"

Mazi118d

2023-01-22, 23:54
kubol napisał/a:

Na pewno zwrocil na siebie ich uwage, wiec poniekąd cel osiagniety. Ale chyba zle zrozumial powiedzenie "po trupach do celu"



Kiedyś mój kolega wziął na przejażdżkę koleżankę i w stylu „pa tera” rozwalił się z nią na słupie, na szczęście tylko on ucierpiał (złamana ręka) wiec przez resztę 3 liceum pomagała mu w lekcjach a potem urodziła mu dziecko. Spytacie które z nich jest szczęśliwe? Żadne bo debil kupił sobie motocykl i zginął a ona została sama z dzieciakiem. Morał jest chyba taki że jak się nie umie na czterech to nie kupuje się dwóch kółek

:-/

Mordawkubeł

2023-01-23, 01:40
Mazi118d napisał/a:

Kiedyś mój kolega wziął na przejażdżkę koleżankę i w stylu „pa tera” rozwalił się z nią na słupie, na szczęście tylko on ucierpiał (złamana ręka) wiec przez resztę 3 liceum pomagała mu w lekcjach a potem urodziła mu dziecko. Spytacie które z nich jest szczęśliwe? Żadne bo debil kupił sobie motocykl i zginął a ona została sama z dzieciakiem. Morał jest chyba taki że jak się nie umie na czterech to nie kupuje się dwóch kółek



serio umarł?

Juzwa

2023-01-23, 07:29
Szkoda samochodu. Właściwie to byłoby szkoda wszystkiego poza motop*zdą i jego p*zdocyklem.

smc

2023-01-23, 09:08
Teraz one mają z niego bekę, a on zostanie wypowiadane i piwniczakiem.


Witamy kolejnego Sadola! :lol:

CzarnyAdolf

2023-01-23, 10:54
Powinny docenić jego starania i przyjść na pogrzeb