18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MMA Zamość

PIs • 2023-03-09, 12:07
Nie, to nie jest filmik z całym tym Eryczkiem. Tu inna walka kogutów. Jak sądzicie, kto zasługuje na większy oklep - ten patus w przyciasnych spodniach, czy ten mięczak w okularkach?


Will70

2023-03-09, 14:40
I żodyn pedała nie jebnął. Żodyn. :-/

panar3

2023-03-09, 14:43
Halman napisał/a:

ja mam pytanie; jak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?
czy to trzeba być błaznem?



U kryptopedałów pseudonarodowców to strój organizacyjny. Bosak też taki był, ale przerobili go na nibychłopa, ubrali w gajerek i nie skacze a pie**oli kwieciście zdaniem wielokrotnie złożonym podrzędnie , nadrzędnie czy współrzędnie. Taka jest prawda.

Sadisticzny

2023-03-09, 15:00
panar3 napisał/a:

U kryptopedałów pseudonarodowców to strój organizacyjny. Bosak też taki był, ale przerobili go na nibychłopa, ubrali w gajerek i nie skacze a pie**oli kwieciście zdaniem wielokrotnie złożonym podrzędnie , nadrzędnie czy współrzędnie. Taka jest prawda.



A ty co, homolewaczek?

AbsolutnyBrakKarku

2023-03-09, 17:03
Kryptopedał, siostrze zaj***ł rurki, a pewnie i dildo jej podpie**ala i wsadza sobie w dupę. Okularnik mógł nim podłogę powycierać albo jebnąć lowkicka na kolano i by mu złamał tego bocianiego kulasa.

mw23ja

2023-03-09, 17:19
I takie syny są solą z ziemi w oku czy kwiatkiem u kożucha narodu. Takie bedom Rzplite jakie ich młodzieży... W areszcie dymanie. Czy jakiś tak. W każdym razie każde wschodnie miasto jak chce dotacje wspiera chełmianke hetmana motora i ich bojówki.... "To miasto jest nasze " i swastyka wiszą se legalnie na ścianach i nikt nic...

BambiPMT

2023-03-09, 19:17
p*zduś napinacz. Jakby okularnik miał podstawy boksu to wystarczyło by raz w trąbe zaj***ć.

KrwawyEric

2023-03-09, 19:58
Nigdy nie rozumiem, nawet jeśli typ nie chciał się bić i reagować na zaczepki - dlaczego nie trzymał gardy tylko ręcę w dole ? Przecież aż się prosił żeby ten pajac mu wyj***ł w nochala albo wybił zęba jakiegoś.

SkoPio1

2023-03-09, 20:27
~DMT napisał/a:

Czyli lepiej jebnąć JEDNĄ - nie więcej, żeby nie było pobicia,



Kto to podpisał? Ktoś w miarę ogarnięty, w odróżnieniu od ciebie.

„...Pobicie (art. 158 kk) – w rozumieniu polskiego prawa karnego napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną, przy czym strona atakująca zawsze ma przewagę liczebną. ..."

Pamiętasz, że więcej niż jeden, ale nie rozumiesz co ten jeden...

A naruszenie nietykalności to coś innego niż pobicie.
No wszystko jest jasne, ale trzeba wiedzieć, o czym się wypowiada.

Halman napisał/a:

ak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?



Taki osiedlowy odpowiednik mimikry. Jednostki bezbronne (tu: umysłowo) próbują upodobnić się do jednostek drapieżnych, by sprawiać wrażenie osobnika groźnego, z którym lepiej nie zadzierać.
I teraz już prostu - pedał z filmu zakłada rurki, bo widział takiego jednego na osiedlu, który musi być groźny, bo ma brata, a papierosy zaczął palić gdy miał 13 lat.
No to sru, rurki raz, sru, majtki nad spodnie, bo widział to u Murzynów raperów, a na tym teledysku to stali koło drogiego samochodu i mówili "joł joł", więc są groźni i bogaci. Dodaj do tego wzorce bohaterstwa i męskości (wszystkie typowe ataki bandytów z tzw. antify czy innego grinpis) i masz wzorzec.

Zauważ, ilu kretynów chodzi po ulicach IDENTYCZNIE poubieranych w czarne rurki, czarne kurtki z kapturami i szare bluzy pod spodem - bo tak chcą podkreślić swą ORYGINALNOŚĆ.
Wyglądają jak idioci - ale w swoich oczach są poubierani - każdy oryginalnie! - jak gangster, mafioso, kozak (ale nie zaporoski!), komandos, rambo, commando i w ogóle sam młody bóg i dodatkowo jak ten szansonista-transwestyta - Szpak.
Czyli widzą same ideały - wg swoich osiedlowych katerogii.

Podobno 1/3 z nich dojrzewa kiedyś, nawet koło „40” i zaczyna się ubierać normalnie...
;-)

MichalED

2023-03-09, 20:28
Przecież ta p*zda w rurkach na liścia z forchenda jest :roll:

Laqss6

2023-03-09, 21:14
Jestem gorącym zwolennikiem przywrócenia Zasadniczej Służby Wojskowej.

gambit997

2023-03-09, 21:48
Halman napisał/a:

ja mam pytanie; jak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?
czy to trzeba być błaznem?



No już nie przesadzaj, przez głupie okulary nie można oceniać człowieka.

Ziebaj

2023-03-09, 21:50
Nosi jak młodego koguta w kurniku, sebunio widać ostro ćpie. Szkoda że zabrakło determinacji dla ofiary, bo po tym jak złapał sebe mógł nim pie**olnąć o ziemie dla otrzeżwienia umysłu i duszy.

smc

2023-03-09, 22:04
Chodzenie na sztywnych nogach to choroba, czy narkotyki...?