18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzieżowe zabawy

phrontch • 2020-05-05, 23:35
Ciekawe zawody gdzieś w Ameryce Łacińskiej


Roman270297

2020-05-05, 23:37
Łoo kurła ale zajebiste, że za dzieciaka robiliśmy to po kolei a nie wszyscy na raz :lol:

alususs

2020-05-05, 23:54
Ja to widzę codziennie jak mój stary do żabki idzie po piwo

nemesis238

2020-05-05, 23:55
Jak przeczytałem ameryka łacińska to myślałem, że bedą do nich strzelać z motocykli a tu lipa.

phrontch

2020-05-06, 00:13
Chyba jednak nie myślałeś

zbyszko1986

2020-05-06, 04:57
Zawroty głowy wraz z niedożywieniem zrobiły robotę

OliverSucks

2020-05-06, 07:59
phrontch, ty tak się przebiegnij pokręć w miejscu a potem wbiegnij w ścianę zanim coś wrzucisz na Sadistic.


phrontch

2020-05-06, 08:09
@up powiedział koleś, który dodał jeden temat

IOI

2020-05-06, 08:22
~phrontch napisał/a:

@up powiedział koleś, który dodał jeden temat



napisal koles z ch*jowymi wstawkami

phrontch

2020-05-06, 08:24
Kolejny z jednym tematem coś sapie

Kamil3l

2020-05-06, 09:44
~phrontch napisał/a:

Kolejny z jednym tematem coś sapie



Co nie zmienia faktu, że wrzucasz w większości gówno.

skrimek

2020-05-06, 11:07
SAD DISTIC... gówniane jak autor posta pozdrawiam

Centurionero

2020-05-06, 12:48
Kiedyś na wakacjach też dałem się namówić :D Sylwester, 2009 Punta Cana
Myślę, że nie ma kozaka na tą zabawę!

OliverSucks

2020-05-06, 16:32
phrontch napisał/a:

@up powiedział koleś, który dodał jeden temat



Co ma dodawanie tematów wspólnego z tym czy coś jest ch*jowe czy nie?
Upośledzonego zawsze poznasz po argumencie -to to dawaj sam zrób lepiej. Jak idę do restauracji i dostaje danie które jest sp***olone i smakuje jak gówno, to mówię szefowi kuchni jak jest, i nie muszę być pięciogwiazdkowym szefem żeby to stwierdzić.

Sadola przeglądam codziennie od 11 lat, nigdzie nie jest napisane że jest obowiązek udzielania się czy wrzucania tematów. Ilość dobrych filmików w sieci które można tu wrzucić i tak jest ograniczona, a mamy tu hobbystycznych sadoli którzy plądrują internet żeby zasilić serwery sadistica. Wrzucanie gówna na siłę, dla piwerek i żeby był traffic jest upośledzone i nie pomaga a zamienia tą stronę w takie samo gówno jak jakieś wykopy czy inne podążaj za stadem gówna.

~Sol

2020-05-06, 17:20
OliverSucks napisał/a:

Jak idę do restauracji i dostaje danie które jest sp***olone i smakuje jak gówno, to mówię szefowi kuchni jak jest, i nie muszę być pięciogwiazdkowym szefem żeby to stwierdzić.



Nie sposób się nie zgodzić, jednak porównanie niespecjalnie trafne, ponieważ za to danie płacisz swoimi (lub nie) pieniędzmi, a kucharz pobiera za nie wynagrodzenie, reklamacje są więc jak najbardziej na miejscu.

OliverSucks napisał/a:


Sadola przeglądam codziennie od 11 lat, nigdzie nie jest napisane że jest obowiązek udzielania się czy wrzucania tematów. Ilość dobrych filmików w sieci które można tu wrzucić i tak jest ograniczona, a mamy tu hobbystycznych sadoli którzy plądrują internet żeby zasilić serwery sadistica. Wrzucanie gówna na siłę, dla piwerek i żeby był traffic jest upośledzone i nie pomaga a zamienia tą stronę w takie samo gówno jak jakieś wykopy czy inne podążaj za stadem gówna.



Serwis sadistic.pl tworzą użytkownicy, którzy wrzucają materiały znalezione w sieci, bądź materiały własne. Skoro temat wyszedł na główną, to znaczy, że otrzymał 20 piw w poczekalni, to znaczy, że jednak komuś się podobał, to znaczy, że nikt nie będzie wrzucał tematów pod gust jednego malkontenta. Za dużo tematów- źle. Za mało tematów- źle. Wielu użytkowników nie przegląda wykopów i innych, często chcą obejrzeć wszystko w jednym miejscu i tu często mogą obejrzeć to, co gdzie indziej plus to, czego nigdzie indziej nie zobaczą. Jeżeli temat Ci się podoba, stawiasz piwo autorowi, jeśli nie, scrolluj dalej. Uprzejmie proszę więc o spokój w komentarzach, zwłaszcza osoby o zerowym wkładzie w rozwój forum.