18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody wie co dobre

~Angel • 2016-07-18, 09:10
on wie że jego siostra nadaje się tylko do jednego


Lares91

2016-07-18, 15:09
Co to za rodzina jak brat siostry nie wydyma :P

TB303

2016-07-18, 15:14
Lares91 napisał/a:

Co to za rodzina jak brat siostry nie wydyma :P


A ojciec dymający córkę się liczy? Wiesz, mam różne ciekawe plany na przyszłość :krejzi:

CichaWoda

2016-07-18, 18:12
dzieciak musiał się napatrzyć wcześniej jak się to robi

Marcino_s_30

2016-07-18, 18:44
Dr0mg napisał/a:


że niby wszyscy r*chają swoje matki? mów za siebie..


:
że niby każdy chciałby znaleźć się na miejscu tego malucha i wyr*chać jego siostrę. :doggy:

PS
Tak myśli każdy zdrowy facet :-D

Nizaryta1

2016-07-18, 20:05
No i po co pokazujesz swoją rodzinę? ładnie to tak?

uho82

2016-07-18, 22:46
Masterof napisał/a:

Człowiek jak i szympans posiada neurony lustrzane (to własnie przez nie ziewasz jak widzisz jak ktoś inny to robi), które podczas rozwoju nakłaniają młode do powielania zachowań starszych osobników, dzięki czemu przez obserwację rozwijamy się i uczymy.

Po co to piszę? Z w/w wywodu wychodzi, że młody musiał widzieć, jak ktoś zapie**ala tą czarnulę od tylca i reasumując ja też bym chciał to zobaczyć :)

ja bym wolał wyr*chać ją niż widzieć jak ktoß ją r*cha

Papiakos

2016-07-18, 23:42
@Masterof
"Człowiek jak i szympans posiada neurony lustrzane (to własnie przez nie ziewasz jak widzisz jak ktoś inny to robi), które podczas rozwoju nakłaniają młode do powielania zachowań starszych osobników, dzięki czemu przez obserwację rozwijamy się i uczymy.

Po co to piszę? Z w/w wywodu wychodzi, że młody musiał widzieć, jak ktoś zapie**ala tą czarnulę od tylca i reasumując ja też bym chciał to zobaczyć :) "

Z pierwszą częścią się zgodzę. Co do drugiego, raczej nie sądzę, żeby młody widział jak tatuś zapina mamusie. Mamuśka jak widać kręci dupą i kręci nią dobrze, więc pewnie nauczyła się Twerku, czy jak to tam się nazywa. Młody pewnie widział jak mamusia czasem tańczyła sobie z ojcem, a młody teraz ojca kopiował.

Koniec. Nic strasznego w tym nie ma ale Sadolowi sadole wieszali i utylizowali by każdego, szkoda, że niektórzy nie zaczną od siebie.