18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody w robocie

~Velture • 2020-01-24, 23:22
Po specach od dolewania płynu do poziomicy, odwracaniu kolanka i tysiącu innych dowcipów na świeżakach w pracy przyszła kolej na coś nowego... :shock:




zaqaz

2020-01-25, 09:33
jasypan napisał/a:

Że się chciało komuś kalamitkę do kowadła montować.



Dobra beka z młodych warta jest takiego zachodu, a idę o zakład, ze zamontowali ją inni młodzi w ramach równie zajebistego procesu wdrożenia ;)

zonk

2020-01-25, 10:18
Każdy był "młody" w robocie, ale nie każdy był tak tępy.

mareczex093

2020-01-25, 10:26
Kiedyś w robocie miałem takiego co zapytał jak my to robimy, że nam piach ze szpadla nie spada... Jak się później dojrzeliśmy to się okazało, że kopał drugą stroną. Ja pie**ole... No pół biedy, że trzonkiem chociaż nie próbował..

botspam

2020-01-25, 10:37
mareczex093 napisał/a:

Kiedyś w robocie miałem takiego co zapytał jak my to robimy, że nam piach ze szpadla nie spada... Jak się później dojrzeliśmy to się okazało, że kopał drugą stroną. Ja pie**ole... No pół biedy, że trzonkiem chociaż nie próbował..



Czyli nawet do kopania rowów się nie nadawał.

Jakiego smaru się używa do kowadła? Zwykły litowy wystarczy?

Rick83

2020-01-25, 11:43
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapie**alał



Widać że jesteś obeznany w temacie

:lol:



:lol:



:lol:

andrzejrobert75

2020-01-25, 11:59
botspam napisał/a:

Czyli nawet do kopania rowów się nie nadawał.
Jakiego smaru się używa do kowadła? Zwykły litowy wystarczy?



Chyba grafitowy.

Vrox

2020-01-25, 13:06
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapie**alał



Też cię tak w ch*ja robili a teraz udajesz znawcę. Byłeś takim samym frajerem jak na filmiku.

gixi

2020-01-25, 15:58
Vrox napisał/a:

Też cię tak w ch*ja robili a teraz udajesz znawcę. Byłeś takim samym frajerem jak na filmiku.



Pewnie... ja też kiedyś byłam taką frajerką. Miałam 4 lata i wierzyłam w Mikołaja... Nadal jest mi wstyd.

jbone

2020-01-25, 16:03
Dako0o napisał/a:

Czy on oliwi kowadło?



oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?

czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.


dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.

Xs...........33

2020-01-25, 16:25
jbone napisał/a:

oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?
czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.
dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.



Poeta j***ny

Hrabia Drapula

2020-01-25, 19:37
Salieri16000 napisał/a:

To nie może być prawda- aż tak głupim nie można być...



taaa ? a ci co wierzą że ziemia jest płaska? po mojemu takich biją na głowę

~Velture

2020-01-25, 20:21
Hrabia Drapula napisał/a:

taaa ? a ci co wierzą że ziemia jest płaska? po mojemu takich biją na głowę



Wydaje mi się, że płaskoziemcy są mniej niedoj***ni od typa co pompuje czy tam oliwi kowadło.

freddy.krueger

2020-01-26, 11:56
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapie**alał



czasy się zmieniają Ja wysyłam uczni po fazę w sprayu :D

wilkoala

2020-02-05, 20:33
jbone napisał/a:

oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?

czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.


dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.



Rozumiem cię, też mam sprośne myśli na widok pieczywa.
Dostaję erekcji na widok bułki poznańskiej.
AWWWWwwww!!!!