18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody turas zarżyna swojego rumaka

robo_ • 2018-10-13, 22:50
Ta nacja ma jakiś dryg do psucia wszystkiego :-?


waloos

2018-10-15, 11:41
Szkoda autka - E92 to jedno z niewielu BMW które mi się podoba i którym chciałbym jeździć.
Turasy pewnie kupiły używkę skatowaną już przez innych Turków i wyszło co wyjść musiało.

Tak swoją drogą, jak ktoś myśli że kupuje zadbanego Niemca to musi mieć nieźle w głowie naj***ne. Cykl niemieckich samochodów wygląda tak:
Stary dbający niemiec - młody niemiec użytkujący normalnie - turecki handlarz - turas brudas nie dbający o nic - handlarz z polski - biedak polak kupujący poflotowego passata, myśląc że ma mniej niż 200kkm nalatane.

raptiz

2018-10-15, 15:26
zarżyna....słowotworca

landryn86

2018-10-15, 16:33
Adra napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało - dlaczego akurat BMW przyciąga tak wielu idiotów?



to spróbuj zrobić tak fiatem punto i odpowiedz sobie dam.

Diggerx

2018-10-15, 16:52
alexandrus napisał/a:



Prestiż- hahahahahaa prestiż, wygodę, haha taa wśród biedusów.

Prestiżowa, wygodna to jest audiola A8, albo merol sec600, a to zwykła pierdziawka, nie rozumiem, czy wam naprawdę oczy ch*jem zarosły? przecież jest tyle zajebistych aut np, skyline, supra, nawet głupi Z350 wyglada bardziej sportowo. A do driftu najlepsze są japońce- z resztą stamtąd pochodzi ta dyscyplina.


Widzę że znasz kilka aut z filmów i internetów

PieronJasnySzlag

2018-10-15, 18:06
alexandrus napisał/a:



Prestiż- hahahahahaa prestiż, wygodę, haha taa wśród biedusów.

Prestiżowa, wygodna to jest audiola A8, albo merol sec600, a to zwykła pierdziawka, nie rozumiem, czy wam naprawdę oczy ch*jem zarosły? przecież jest tyle zajebistych aut np, skyline, supra, nawet głupi Z350 wyglada bardziej sportowo. A do driftu najlepsze są japońce- z resztą stamtąd pochodzi ta dyscyplina.


Skyline, supra, a8? Człowieku, zejdź na ziemie. 85% Polskiego społeczeństwa nie stać na takie fury. Poza tym nie wiem który idiota kupował by skylina jako daily. BMW to zajebiste samochody nawet jak się porówna je do dużo nowszych fordów, skody, czy vw.

Kupując niektóre BMW masz zajebiście wygodne i dobrze prowadzące się daily jednocześnie mając weekendową zabawke. Dwa w jednym.
Sam jeżdże starym BMW i nie raz się spotkałem z kpiącymi komentarzami kolegów-kierowców nowycy kia,skoda. Skoda dachowała bo nie dało się wyminąć dzika a kia jest na warsztacie tak czesto jak ja na stacji benzynowej. Przy czołówce teŻ wole siedzieć w moim BMW niż w ich nowszych pierdziawach.

~mg_schutze

2018-10-15, 22:07
Tłok z korbowodem postanowiły się przewietrzyć.

zdun

2018-10-16, 08:21
panie zdrowiutkie bmw, turek jak sprsedał chciał odkupić

JolkiPolkiPL

2018-10-16, 18:48
Bo te tępe szczały myślą dalej że to jest to samo BMW co 20 lat temu

Ukan1o

2018-10-16, 20:21
a dobrze niemcowi! :P

FieraSS

2018-10-18, 13:17
Adra napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało - dlaczego akurat BMW przyciąga tak wielu idiotów?



Nie stać Cię i masz ból dupy? :D BMW to po prostu dobre, drogie samochody. Tyle samo debili spotkasz w golfach, passatach czy lanosach. Oni po prostu nie mają czym szaleć.

Pscolekk

2020-12-09, 13:04
BMW - Bolid Młodzieży Wiejskiej. i jeszcze Turek... Nienawidzę ludzi co srają do dziury,zamiast kibla. Oto efekt.