18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody rusek stawia czoła Azerowi

Macx83wwww • 2023-12-28, 06:41


Gdzieś w Rosji

Syrop_klonpwy

2023-12-28, 20:34
darek1234 napisał/a:

Budda, JanzDukli i kilku innych to największe śmiecie Sadistica, to są antypolskie szmaciarze bez krzty honoru i wiedzy



Zauważyłam, ale już mi się po prostu ulało, bo nie mogę takich debilizmów już czytać. Na prawdę nie wiem jak bardzo muszą być tępi żeby pisać takie komentarze.

mazga50

2023-12-28, 21:56
Nazhir napisał/a:

Kurde, młody jest niezły. Jakby zdjął ten tornister i kurtkę, to by poskładał tego Azera. Azer po tej minucie walki był już całkowicie wypompowany.
To kolano w ogóle nie miało siły, a walił ciągle w gardę. Uratowało go tylko tyle, że mógł młodego mocno chwycić za kaptur i nie pozwolił młodemu biegać wokół siebie. Z tego też powodu, kimona i inne stroje karaty to jest totalny absurd, ale to na marginesie.
Jak młody podrośnie, zmężnieje, nabierze realnej siły, to poskłada kilku takich Azerów na raz.



Po kuskusie kozojebcy nie mają za dużo energii...

Keiko73

2023-12-28, 23:40
Aż mu piwo stawiam. Jechać z tymi brudasami

Lukigm

2023-12-29, 04:03
Gość nie miał pie**olniecia w łapie, nie trzeba tyle machać kurtki sprawny cios i po bojce.

MichaQ

2023-12-29, 19:15
Nazhir napisał/a:

Kurde, młody jest niezły. Jakby zdjął ten tornister i kurtkę, to by poskładał tego Azera. Azer po tej minucie walki był już całkowicie wypompowany.
To kolano w ogóle nie miało siły, a walił ciągle w gardę. Uratowało go tylko tyle, że mógł młodego mocno chwycić za kaptur i nie pozwolił młodemu biegać wokół siebie. Z tego też powodu, kimona i inne stroje karaty to jest totalny absurd, ale to na marginesie.
Jak młody podrośnie, zmężnieje, nabierze realnej siły, to poskłada kilku takich Azerów na raz.





Te azerskie gówno jest niczym banderowskie ścierwo z Upainy.
A młodego ruskek za parę lat wyrośnie i będzie robić porządki na osiedlu z tym gównem.

jonatan

2023-12-30, 00:04
Gabarytow nie oszukasz :)

darek1234

2023-12-30, 20:17
MichaQ napisał/a:

Te azerskie gówno jest niczym banderowskie ścierwo z Upainy.
A młodego ruskek za parę lat wyrośnie i będzie robić porządki na osiedlu z tym gównem.



To żeś się popisał logiką słowa. Ale, może ktoś ci to wyjaśni :D

krasnal_hałabała

2024-01-28, 21:41
Nazhir napisał/a:




Chyba, że w międzyczasie zachoruje, nie zadbają o niego i nabawi się niepełnosprawności, wtedy kicha.