18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody miłośnik sztuki

krzyks_11.0 • 2018-06-21, 10:13
Chciał się tylko przytulić. :roll:



Rachunek: 132 tys. dolarów
Za taką kasę miałby prawdziwą przyjemność do końca życia 8-)

eMJay8086

2018-06-22, 09:54
@ ~Erutlev
I dałeś się wydymać jak frajer bo Ci tak powiedzieli, a Ty spuściłeś uszy po sobie czy przywaliłeś im pismem?

MadDave

2018-06-22, 10:38
@upupupupup - pragnę przypomnieć ile kosztowała instalacja pod nazwą"wodospad" która składała się z folii malarskiej a która to zainstalowana była w krakowie(lub nadal jest) Jej koszt to "zaledwie" 49tyś złotych, chociaż inne źródła mówią o kwocie dochodzącej nawet do pół miliona cebulionów.

Jak zapewne sami wiecie "dzieło" wygląda niczym poszarpane folie które w wyniku silnego wiatru przyczepiły się do fasady budynki i czekają aż ekipa sprzątająca je ściągnie.

Taka sztuka ma tylko jeden cel- łechtać ego niespełnionego artysty który być może dzięki asp ma jakikolwiek zawód, bo w innym miejscu pracy mógłby sobie po prostu nie poradzić. A wisi czy stoi tylko dlatego że ktoś poklepał kogo trzeba po plecach i włożył kopertę w kieszeń komu trzeba.

Co do zdarzenia na nagraniu- jak dla mnie to popiersie wygląda jak jakaś tania ozdoba z domu towarowego. Co nie zmienia faktu że gówniaka trzeba pilnować. Gdyby to było ze szkła albo czegoś ostrego/ ciężkiego to była by inna śpiewka. No a dwa że instalacja źle zabezpieczona.

UBcjaPOLSKA

2018-06-22, 11:45
Trzy słowa:
Dziecka
Się
Pilnuje.
A jak ktoś chodzi oglądać takie h*jstwa, to h*j z nim.

Mors_Nigra

2018-06-22, 12:14
Dziecka się pilnuje więc p*zda powinna w pysk dostać za te zj***ne tłumaczenia, a wystawy się zabezpiecza, więc powinna pozwać ich za szkody jakie doznało lub mogło doznać dziecko. I wszyscy happy.

SirMajkel

2018-06-22, 12:15
gdzie nie polecisz na wakacje to wszędzie pełno drących mordę bahorów niedopilnowanych przez rodziców. Robią co chcą czy głównie wk***iają innych co przylecieli wypocząć.

Zcarg

2018-06-22, 13:15
Bardzo dobrze niech pilnuje gówniaka a potem płacz i narzekanie

realign

2018-06-22, 13:37
Tam każdy każdego próbuje w sądzie wyr*chać.

Bombeluna

2018-06-22, 15:00
Ale wiecie, że tutaj chodzi o pranie kasy? ;)
Autor tego "czegoś" twierdzi, że tyle właśnie kosztuje... a znając murikę - babka tyle właśnie zapłaci.

zonk

2018-06-22, 15:38
No cóż...

Pimplepooper

2018-06-22, 20:09
Po pierwsze na tym polega wolny rynek (wszystkiego), ze rzeczy nie ocenia sie w zaleznosci od rzeczywistej wartosci (wtedy wszystko powinno byc w chinskich cenach) tylko od ceny, ktora jestesmy gotowi za nia zaplacic.
Po drugie na filmie nawet nie widac przejecia matki, ze jej dziecko cos sp***olilo, cos co wymagalo pracy innej osoby i ktora w zaufaniu powierzyla to galerii, wiec ktos musi teraz poniesc konsekwencje, bo nie rozumiem dlaczego artysta ma byc stratny.
Po trzecie takie matki, ktore nie ogarniaja wlasnych dzieci sa przykladem sp***olenia umyslowego. Dzieciom nie wolno na wszystko pozwalac dla swietego spokoju. Nawet jesli galeria miala zapis o dzieciakach to przypuszczam, ze umiescili takze informacje o tym, ze wymagany jest nadzor opiekuna.
Po czwarte jestem ciekawa czy gdyby jakies sp***olone dziecko zniszczylo najbardziej cenna rzecz jaka w zyciu udalo Wam sie nabyc to wykazalibyscie sie rowna empatia?
A i calkiem niedawno byla sprawa jakiegos malego k***ia i jego matuli chyba z Sephora gdzie dziecko stwierdzilo, ze pobawi sie kosmetykami i urzadzilo mame na rachunek ponad 1000 funtow albo dolarow, juz nie pamietam.
RODZIC JEST ODPOWIEDZIALNY ZA DZIECKO. KROPKA.

Tafariel

2018-06-22, 22:00
SirMajkel napisał/a:

gdzie nie polecisz na wakacje to wszędzie pełno drących mordę bahorów niedopilnowanych przez rodziców. Robią co chcą czy głównie wk***iają innych co przylecieli wypocząć.



To wybieraj hotele tylko dla dorosłych i nie będą wk***iać :mrgreen:

Nattsjel

2018-06-22, 22:02
Nie ważne ile było warte. Ja płacę za wszystko co moje dziecko dosłownie przez sekunde nieuwagi zrobi. Przecież nie można mieć wiecznie oczu na dziecku bo trzeba czasem zerknąć za czymś innym w sklepie. I nie, nie mam wyj***ne na to, co moje dziecko robi ale bywało, że jak oglądała kubek z porcelany to każdemu, szczególnie dziecku może wypaść. No i wypadło. Ale nie tłumaczyłm się *no ale to dziecko*. Zapłaciłam. Za potłuczone whisky, gdy córce wypadła piłka z rąk i wpadła prosto w regał, też zapłaciłam. Nie ma dla mnie wytłumaczenia, bo to dziecko.

t1ger_delta

2018-06-23, 01:00
"Ojej! Jak oni śmią wystawiać mi rachunek za dzieło sztuki które Dżesiczka SŁUSZNIE zniszczyła! Jak śmią mnie pouczać! Ja wychowuję dzieciątko bezstresowo!"

Pilnuj gówniaka lub płać.

Nattsjel napisał/a:

Nie ważne ile było warte. Ja płacę za wszystko co moje dziecko dosłownie przez sekunde nieuwagi zrobi. Przecież nie można mieć wiecznie oczu na dziecku bo trzeba czasem zerknąć za czymś innym w sklepie. I nie, nie mam wyj***ne na to, co moje dziecko robi ale bywało, że jak oglądała kubek z porcelany to każdemu, szczególnie dziecku może wypaść. No i wypadło. Ale nie tłumaczyłm się *no ale to dziecko*. Zapłaciłam. Za potłuczone whisky, gdy córce wypadła piłka z rąk i wpadła prosto w regał, też zapłaciłam. Nie ma dla mnie wytłumaczenia, bo to dziecko.



Są takie zajefajne smycze dla dzieci. Chcesz gówniaka to masz mieć go na oku zawsze. Nie masz? Twoje ryzyko, w razie co odpowiadasz ty - rodzic. Nikt inny. To nie wina właściciela że rzeźba se stoi ot tak. To twoja wina bo twój niewychowany bachor biega luzem bez kagańca.

Dooku

2018-06-23, 12:52
Skończyłem kurs spawacza na TIG i MAG, mogę takie coś zrobić za tysiaka + materiał.

okrutnyCham

2018-06-24, 13:41
dobrze tak k***ie, nastepnym razem niech wezmie malego sk***ysyna na smycz :szydera: