18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody lewak masakruje palikota

Blood14 • 2015-01-19, 00:40
Co to sie porobiło ???

el...........wy

2015-01-19, 01:06
Ten młody lewak ma przej***ne, ale ogólnie to normalny gość. Pałętałem się kiedyś po debatach różnych przed wyborami do europarlamentu to widziałem go parę razy, to normalnie zbijał piątki z gośćmi z KNP, nawet narodowcami.
Ogólnie to mi go nawet szkoda, bo tak na prawdę, to poza pierwszą słynną masakrą Korwina, która była całkiem śmieszna, to potem do tego Szczotkowskiego się zwyczajnie doj***no. Kuce nie zdołały dostrzec, że druga i trzecia "masakra" to było dno w wykonaniu JKM, a o ich czwartym spoktaniu to nawet nie wspomnę, bo nie bardzo Janusz wiedział co ma powiedzieć.

Oczywiście podejrzewam, że rurururkowiec też chce podreperować swój wizerunek, stąd właśnie takie wystąpienia jak to z Palikotem.

De...........21

2015-01-19, 01:47
Cytat:


Nawet jakby krul w ramach argumentacji rzucił gównem, to i tak byście pisali "ale go zmasakrował, ale zaorał' xD

Będzie taki dzień w waszym życiu, że doznacie chwili autorefleksji. Zdacie sobie sprawę, jakimi sami śmiesznymi lemingami jesteście, a ten stary dziad w muszce manipulował wami jak chciał - podczas gdy wy wszystko łykaliście jak młode pelikany.


Cytat z komentarza który pojawił się na yt pod słynną ''masakrą''.Miałem cos pisać od siebie ale koleś jak dla mnie w 100% wyczerpał temat,korwin się popluł,pojakał a kuce i tak biją brawo bo są po prostu lemingami prawicy.

Dla mnie rurkowiec spoko gość,kto wie może kiedyś zrobi jaką kariere w polityce w przeciwieństwie do starego jebaki janusza

PlenerPłocki

2015-01-20, 11:07
Hehe, po jego prawicy siedzi znajomy mój, były kuc i działacz UPR z Chorzowa, który tradycyjnie we wszystkich wyborach startuje z list RAŚu.

midnightc

2015-01-25, 10:39
Czy to młody Ryszard Kalisz, w dodatku na dopalaczach?