18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Młody Ksiądz i jego Misja.

mloodzian • 2013-01-12, 21:19
Młody ksiądz zaraz po seminarium duchownym zostaje przyjęty do osiedlowej parafii. Proboszcz chcąc przetestować jego powołanie postanawia dać mu miesięczną misje, która brzmi tak:
"Pierwszego dnia każdego tygodnia musisz pomagać i nawracać młodzież. Umawiaj się na spotkania grupowe, uczyć te młode dusze jak iść przez życie wraz z Bogiem!"
Młody ksiądz zgodził się na to bez problemu. Wypełnił swój kajet datami spotkań i niecierpliwe czekał do końca tygodnia.
Godzina 12.00, poniedziałek "Misję czas zacząć" pomyślał wchodząc na pierwsze spotkanie we wcześniej umówionej placówce. Puka do drzwi, otwiera patrzy, a tam grupka młodych łysych dzieciaków o kamiennych twarzach w większości ubranych "Na Sportowo" . Myśli sobie Ehh będzie ciężko ale dam rade! Siada razem z nimi w kręgu i pyta pierwszego z nich:
- A ty młodzieńcze co takiego złego zrobiłeś w życiu, że tu trafiłeś???
- Nic proszę księdza...
- Oj chyba kłamczuszek jestes mówi ze spokojem. No nic to może kolega odpowie na moje pytanie?
- Ja też nic Ojcze, poprostu tak wyszło.
- Lekko poddenerwowany ksiądz w myślach mowi sobie "A to gówniarze kłamią w żywe oczy, trzeba ich postraszyć może się otworzą". Pyta kolejnego i sytuacja powtarza się co raz.
W końcu zażenowany zaczyna krzyczeć:
WSZYSCY SĄ BEZ WINY TAK? SPŁONIECIE W PIEKLE ZA TE KŁAMSTWA BĘKARTY!!!
Strasznie wkur..ony wstaje, trzaska drzwiami i wychodzi.
Na korytarzu zaczepia go pewna kobieta pytając. Proszę księdza co się takiego stało???
A nie mogę sobie poradzić z tą trudną młodzieżą, jednak resocjalizacja to ciężka sprawa...
- Resocjalizacja? Pyta zdziwiona kobitka. Na Onkologii???

:ukrzyzowany:
Kawał mój jeśli nie śmieszy to ch.j o/ Mam małego ch*ja, więc piszę małymi literkami

Kamilor1986

2013-01-12, 22:32
Bóg ich tak kocha, że chce ich mieć szybciej w niebie :hitler:

rune

2013-01-12, 23:41
za szczerość małymi literkami piwko leci :)

mesiash

2013-01-12, 23:49
Gdzieś tam na początku zabrakło Ci wyjaśnienia na jakiego rodzaju spotkanai ma chodzić i nawracać młodzież, ale ogólnie nieźle.

Naziolek

2013-01-12, 23:52
Gdyby dało się, wrzuciłbym i z 5 piw za własny kawał, też staram się pisać własne.

Meril

2013-01-12, 23:54
Nie ma jak dystans do siebie ;D (odnośnie tego małymi literkami)

minetek

2013-01-13, 00:01
Kamilor1986 napisał/a:

Bóg ich tak kocha, że chce ich mieć szybciej w niebie :hitler:


patrząc co się dzieje w tym j***nym kraju tak sobie myślę że żałuję że nie odszedłem na pastwiska Pana będąc dzieckiem...."


Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię

Aro1

2013-01-13, 00:40
@up chyba wstawiłeś ten komentarz na złą stronę

Momonti

2013-01-13, 00:50
@up
wątpię, trolujący katolicy nic nowego, a jak jesteś nowomodnym niewierzącym, to twoja sprawa.

Sorg

2013-01-13, 02:25
Pisanie małymi literami Ci ch*ja nie powiększy. Ah ci desperaci... 8-)

mloodzian

2013-01-13, 03:20
Jakiś zawszony parzystokopytny Admin dodał to o małym ch*jku do mojego posta. Przepraszam nie wiedziałem, że masz Wi-Fi na onkologii.

smyndryl

2013-01-13, 13:49
Bardzo dobrze, że dodał, po ch*j Ci te małe literki?

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-01-13, 22:20
@Aro1, nie wiedziałeś, że bycie praktykującym katolikiem jest teraz "trędi"? Każdy szanujący się hipster co niedzielę popyla do kościółka z różańcem :D