18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodszy pokazał starszemu...

Jesse.Pinkman • 2021-12-13, 17:56
...jak to się robi.

zdrowoyebne

2021-12-13, 18:15
ja bym ze wstydu sam sie dobił.a z wlasnego dosw wiem ze takie koguciki sa k*** anajgorsze male chude cwe*e

Masorz

2021-12-13, 19:07
zdrowoyebne napisał/a:

ja bym ze wstydu sam sie dobił.a z wlasnego dosw wiem ze takie koguciki sa k*** anajgorsze male chude cwe*e



teraz co 2 kogucik cos trenuje, z tym ze przed takimi treningami powinno sie robic badania lekarskie czy dziecko ma caly mozg czy tylko plat czolowy. Sam ponad pol zycia boksuje ale ze wzgledu na to ze moge kogos dobrze jebnac a ten jebnie lbem o asfalt i umrze nie wdaje sie w bojki na ulicy.

artuooo1

2021-12-13, 19:10
młody sam się walnął głową w beton robiąc nim rzut :D

zdrowoyebne

2021-12-13, 19:49
Masorz napisał/a:

teraz co 2 kogucik cos trenuje, z tym ze przed takimi treningami powinno sie robic badania lekarskie czy dziecko ma caly mozg czy tylko plat czolowy. Sam ponad pol zycia boksuje ale ze wzgledu na to ze moge kogos dobrze jebnac a ten jebnie lbem o asfalt i umrze nie wdaje sie w bojki na ulicy.



dokłądnie.w zyciu mam moze 1 solówke za sobą.boje sie bic kurewsko dzieki internetowi ktory mam od 11 roku zycia.wiem jak łatwo zabic jak kogos latwo wyslac na warzywniak.pie**ole sie bic.Wole dostac w kubel czy liscia i odejsc niz wyjebac debilowi i miec do konca zycia cos na sumieniu.Unikam bójek jak kaczynski ludzi

John-Flopp

2021-12-13, 20:17
Wiem że komentarz zostanie usunięty bo nie mam linku ale ch*j, było już kiedyś.

plastic

2021-12-13, 21:22
podwójne konto zawsze razem.


shoe5maker

2021-12-13, 21:28
Masorz napisał/a:

teraz co 2 kogucik cos trenuje, z tym ze przed takimi treningami powinno sie robic badania lekarskie czy dziecko ma caly mozg czy tylko plat czolowy. Sam ponad pol zycia boksuje ale ze wzgledu na to ze moge kogos dobrze jebnac a ten jebnie lbem o asfalt i umrze nie wdaje sie w bojki na ulicy.



A może wystarczy nie walić z pięści tylko zastosować jakiś chwyt i duszenie. Ale w sumie to słuszna polityka.

Takafura

2021-12-14, 18:17
Ja byłem piękny i młody ( technikum) to ćwiczyliśmy na macie takie zapaśnicze pojedynki. Mimo przewagi masy i siły wygrywałem z kumplem podobnym do tego "kogucika" tylko jak udało mi się założyć czystą technicznie dźwignię lub duszenie. Był dużo szybszy, lepsza koordynacja, gdyby poszło na serio to tylko nokaut bo by mnie załatwił tak ten na filmiku. Geny + trening i wymiata...

Rozjebie

2021-12-14, 19:42
Takafura napisał/a:

Geny + trening i wymiata...



Najgorzej jak taki kogucik dodatkowo odkryje trenbolon. Wtedy do zaj***nia potrzeba małej armii

Nowin

2021-12-16, 20:54
Było.....