18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młode wojsko

PanFajek • 2023-08-31, 20:23
Mistrzostwo metodyki i pokaz wzorowego wyszkolenia.



Tutaj wzór patrolowania i reakcji na kontakt.


smc

2023-08-31, 20:30
Jednak kobiety nie nadają się do wojska.

lechp

2023-08-31, 20:33
smc napisał/a:

Jednak kobiety nie nadają się do wojska.



Jednak? Miałeś wątpliwości? :)

pankruk

2023-08-31, 20:40
W obecnej sytuacji geopolitycznej żadne filmiki tego typu nie powinny w ogóle mieć miejsca w internecie.

Karkus

2023-08-31, 20:41
To te słynne wojsko Macierewicza, rozumiem?

donkapusta

2023-08-31, 20:45
k***a co wy pie**olicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pie**olcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.

Karkus napisał/a:

To te słynne wojsko Macierewicza, rozumiem?



Za Klicha czy Siemioniaka to jak przychodzili poborowi to od razu umieli prowadzić czołg, latać F-16 , taktykę piechoty znał każdy.

kuba1986

2023-08-31, 21:47
Ja się czuję bezpieczny...

mesjans

2023-08-31, 21:58
Przy zdawaniu prawa jazdy bywały u niektórych problemy ze skrętem w lewo czy w prawo, tutaj było jeszcze trudniej, pewnie się zastanawiały czy chodzi o moje lewo czy może chodzi o lewo gościa drącego p*zdę. Chyba proście było by kierunkami świata.

angel_punx

2023-08-31, 22:05
k***a aż mi się przypomniało jak to będąc w Żagań-Las wciąż na szkółce (to znaczy jeszcze młody, nie na pododdziale bojowym) raz kompanią szliśmy na strzelnicę która była około 5 kilometrów od jednostki. Ja za jakieś przewinienie musiałem napie**alać satelitki, to znaczy będąc w całym oporządzeniu (plecak, broń) plus dodany OF (pocisk odłamkowo-burzący do czołgu, wersja treningowa co prawda ale około 25 kg wagi) biegać dookoła maszerującej kompanii od jednostki do tej j***nej strzelnicy. Po dojściu tam tak mnie telepało jakbym miał delirkę alkoholową. Rok '95.

croyna

2023-08-31, 22:07
śmiechy śmiechami, ale takie właśnie mięso tysiącami ginie teraz każdego dnia na wschodzie :shock:

Suczka_Stefana

2023-08-31, 22:15
[quote="donkapusta"]k***a co wy pie**olicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pie**olcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.
Zgadzam się z Tobą, nie zmienia to jednak faktu, że na prezentowanym filmiku kapral czy inny plutonowy próbują wycisnąć pot i łzy a słychać tylko jak baby się chichrają. Może wpadły w pajęczyny a może gałąź się w dupę wbiła



:-|

Antebot

2023-08-31, 22:18
donkapusta napisał/a:

k***a co wy pie**olicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pie**olcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.
Za Klicha czy Siemioniaka to jak przychodzili poborowi to od razu umieli prowadzić czołg, latać F-16 , taktykę piechoty znał każdy.



Uczą się? Nawet teorii nie potrafią elementarnej. Pada pytanie i cisza. Pidstaw się uczy na sali wykładowej, a ci już po krzakach popuerdalają jak lunatycy. ch*jnia to nie wojsko.

darnext123

2023-08-31, 22:35
Nie no jak mówił rolluj to też byłem pewny że chodzi o turlanie.