18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młode madki

CrazyEdek • 2020-11-19, 19:25
Mówio jak jest.


Rebeliant

2020-11-19, 19:31
Się słodko zaj***ły. A ta co filmuje zrobiła coś, co między babami jest kluczowe w takich sytuacjach - trzymać za włosy podczas rzygania.

Radbug

2020-11-19, 19:37
Wyobrażacie sobie, żeby płacić podatki na "darmową aborcję bez granic", gdyby następnego dnia okazało się, ze to coś z filmiku jest zapłodnione a nie chciało im sie wcześniej kupić kondoma?

Ja też nie.

Na szczęście, żyję w Polsce.

Pralpunkt

2020-11-19, 19:57
Głupie, pijane zarzygane kwiat młodzieży

swampman

2020-11-19, 20:33
Radbug napisał/a:

Wyobrażacie sobie, żeby płacić podatki na "darmową aborcję bez granic", gdyby następnego dnia okazało się, ze to coś z filmiku jest zapłodnione a nie chciało im sie wcześniej kupić kondoma?
Ja też nie.
Na szczęście, żyję w Polsce.



jakby sie ludzie dowiadywali na nastepny dzien to wystarczyly by tabletki po

htp

2020-11-19, 20:36
Radbug napisał/a:

Wyobrażacie sobie, żeby płacić podatki na "darmową aborcję bez granic", gdyby następnego dnia okazało się, ze to coś z filmiku jest zapłodnione a nie chciało im sie wcześniej kupić kondoma?
Ja też nie.
Na szczęście, żyję w Polsce.



Gdzieś się płaci podatki na "darmową aborcję bez granic"?

Kiblodrzemek88

2020-11-19, 22:41
Mają dobry stan, by zostac młodymi madkami :lol:

Cezar87

2020-11-19, 23:21
To sie nazywa imprezka :D a nie nie 5 piw na 3 bo jest sobota :D a w poniedzialek lojjj jak to sie w sobote naj***lem :D Wiadome ze ustawiane ale i tak sie przyjemnie oglada :D

cz...........ek

2020-11-19, 23:26
Ma mordę jakby ją osy pożądliły

Garnki_za_zeta

2020-11-20, 08:38
Radbug napisał/a:

Wyobrażacie sobie, żeby płacić podatki na "darmową aborcję bez granic", gdyby następnego dnia okazało się, ze to coś z filmiku jest zapłodnione a nie chciało im sie wcześniej kupić kondoma?
Ja też nie.
Na szczęście, żyję w Polsce.



I dlatego w tej samej Polsce zajdziesz w planowaną ciążę ze swoją kobietą, ona urodzi jednookiego gremlina bez kilku ważnych narządów, które umrze w nieopisanych cierpieniach kilka dni po porodzie, a Twoja dziewczyna/żona załamie się psychicznie i tyle będzie ze szczęśliwego związku, a i może nawet całego życia.Tadam!

bartosh89

2020-11-21, 08:27
Radbug napisał/a:

Wyobrażacie sobie, żeby płacić podatki na "darmową aborcję bez granic", gdyby następnego dnia okazało się, ze to coś z filmiku jest zapłodnione a nie chciało im sie wcześniej kupić kondoma?
Ja też nie.
Na szczęście, żyję w Polsce.



To płacisz podatki na ich 500 plus żeby przypadkiem nie musiały pracować ... Do tego socjal i pielęgnacyjny i w domu całe tygodnie a ty ... Zapie**alasz na to debilu ...