18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda zmywara w akcji

Cyjanek • 2023-08-24, 10:42
Szybciutkiej akcji :mrgreen:


flejtuch

2023-08-24, 10:48
To chyba jej pierwsza lekcja życia

Jesse.Pinkman

2023-08-24, 10:51
flejtuch napisał/a:

To chyba jej pierwsza lekcja życia


Rodzice imbecyle z niespełnioną ambicją pewnie zaraz zrezygnują z tej formy zaspokajania swojego poj***nego ego i wystawią ją w pokazie mini modelek czy innym gównie przez które dzieciństwo będzie dla niej traumą.

BambiPMT

2023-08-24, 10:55
Bo dziurawce dalej myślą, że są równe mężczyznom.
A jesteśmy we wszystkim lepsi.
k***a w Holandii to chłop nawet w byciu babą jest lepszy bo został miss kraju.

metyoo

2023-08-24, 11:45
Jesse.Pinkman napisał/a:

Rodzice imbecyle z niespełnioną ambicją pewnie zaraz zrezygnują z tej formy zaspokajania swojego poj***nego ego i wystawią ją w pokazie mini modelek czy innym gównie przez które dzieciństwo będzie dla niej traumą.



pie**ol, pie**ol! młoda za kilka lat będzie umiała się obronić przed inżynierami, a takim jak ty będzie wybijała zęby samym wzrokiem!

~Velture

2023-08-24, 14:11
Bambrych napisał/a:

Bo dziurawce dalej myślą, że są równe mężczyznom.


Problem jest taki, że im się wydaje, że mogą wszystko i jak dasz przykład pracowników fizycznych gdzie jest ponad 90% mężczyzn w zawodzie to będą pie**olić, że KAŻDA KOBIETA TEŻ TAK POTRAFI...
ok, skoro tak potrafią to znaczy, że NIE CHCĄ i specjalnie nie wybierają takiej drogi zawodowej.

Pracowałem w biurze z laskami i powiem wprost - kobiety zarabiały więcej od mężczyzn i pracowały mniej. Kobiety nie brały nigdy nadgodzin bo jakto brać nadgodziny skoro na umowie mają 8h i tyle elo nara trzy dwa zero.
Do tego laski mają pretensje do facetów w pracy jesli facet wykona swoją pracę i nie idzie z rozkoszą pomagać kobietom bo one zamiast pracować to wolały pie**olić przez godzinę na kawusi o tym jak to duzo pracy jest.


BRSandman

2023-08-24, 14:25
VeIture napisał/a:

..........
Do tego laski mają pretensje do facetów w pracy jesli facet wykona swoją pracę i nie idzie z rozkoszą pomagać kobietom bo one zamiast pracować to wolały pie**olić przez godzinę na kawusi o tym jak to duzo pracy jest.



Tak, Velture, j***ć baby :amused:

Kielu

2023-08-24, 14:48
Dla małego krata pi.... mleka się należy za tą lekcje.

siwybis

2023-08-24, 15:35
Młody idealnie wyczuł moment. Będą z niego ludzie :)

Zbysław

2023-08-24, 18:40
Ja tam kilka bab pobiłem, no w sumie to dwie
jednej 3 liście mocne za brak lojalności a drugiej po prostu oddałem też kilka liści hłe hłe

:lol: :-D

mazga50

2023-08-24, 20:19
flejtuch napisał/a:

To chyba jej pierwsza lekcja życia



Czuję w kościach, że nieostatnia...

Mała miała zapał, póki pierwszy raz nie dostała w trąbę. Pewnie tatuś ją przygotowywał i szkolił, ale nie powiedział, że może zaboleć.
Wstając już nie była taka pewna.

Kubaeinstein

2023-08-24, 20:46
metyoo napisał/a:

pie**ol, pie**ol! młoda za kilka lat będzie umiała się obronić przed inżynierami, a takim jak ty będzie wybijała zęby samym wzrokiem!



ch*ja tam będzie mogła, jak ją w 3 będą brali. Jedyna opcja to klamka, a do tego wystarczy parę godzin treningu. Samoobrona dla kobiet to jest śmiech, skoro przeciętny facet jest w stanie dalej ją pokonać.

metyoo

2023-08-24, 22:56
Kubaeinstein napisał/a:

ch*ja tam będzie mogła, jak ją w 3 będą brali. Jedyna opcja to klamka, a do tego wystarczy parę godzin treningu. Samoobrona dla kobiet to jest śmiech, skoro przeciętny facet jest w stanie dalej ją pokonać.



samoobrona - jednorazowa przygoda - ciekawostka, tak, zgodzę się! ale nie regularne treningi! jeżeli twierdzisz inaczej to jeszcze mało widziałeś! dobrze wyszkolona zmywaerka potrafi nie tylko krzątać się w kuchni, ale też łamać gnaty i wyłączać światło!

Majhulec

2023-08-25, 16:22
metyoo napisał/a:

samoobrona - jednorazowa przygoda - ciekawostka, tak, zgodzę się! ale nie regularne treningi! jeżeli twierdzisz inaczej to jeszcze mało widziałeś! dobrze wyszkolona zmywaerka potrafi nie tylko krzątać się w kuchni, ale też łamać gnaty i wyłączać światło!



Przepaść siły jest zbyt duża jak jestes chlopem ktory ma minimum sily jakie przystalo miec na chlopa to bez szans dla kobiety