18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIX OZU 1 - prawda o EUROPIE

FryWmasce • 2018-01-17, 00:09



Kompilacja mająca na celu doinformowanie i przedstawienie głównych problemów jakie targają światem z naciskiem na punkt widzenia zwykłego obywatela.

~DMT

2018-01-17, 00:12
My to wiemy kocie, ale ze sprawdzonych źródeł...

banerr

2018-01-17, 07:00
Takie materiały podnoszą mi ciśnienie. Do cywilizowanych części świata powinien być bezwzględny zakaz wjazdu dla tego roszczeniowego bydła. Mam głęboko w dupie poprawność polityczną.

Wiewór

2018-01-17, 08:27
banerr napisał/a:

Takie materiały podnoszą mi ciśnienie. Do cywilizowanych części świata powinien być bezwzględny zakaz wjazdu dla tego roszczeniowego bydła. Mam głęboko w dupie poprawność polityczną.


Trochę przesadzasz. Nie powstrzymasz ruchów ludności. Z resztą jest to irracjonalne i niemożliwe do wykonania.
Po prostu trzeba zmienić zasady przyjmowania do UE.
Dlaczego USA i Kanada nie mają takich problemów? Bo mają super restrykcyjne zasady selekcji i kontrolowania każdego chętnego do wjazdu. Do nich, żeby wjechać legalnie musisz mieć racjonalny udowodniony powód albo musisz udowodnić, że jako imigrant wniesiesz wkład w społeczeństwo. Bez problemu przyjmują ludzi wykształconych i doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników fizycznych, turystów.
Ciekawostka: Wiecie, że polscy turyści kochają USA. Tak bardzo, że zostają 10 lat i dłużej :mrgreen:
Ludzie bez umiejętności, bez wykształcenia i bez pieniędzy też mogą wjechać ale ich liczbę się ogranicza i daje wszystkim równą szansę, przez udział w loterii wizowej.
Każdy chętny na wjazd jest sprawdzany. Ten proces trwa nawet miesiącami. Dla nich nie do pomyślenia jest, że ktoś wchodzi im bez dokumentów i nie jest w stanie nawet udowodnić swojej tożsamości.
Nielegalnych imigrantów łapią i deportują.
Ten system należy przenieść do Europy. Ustalić bezpieczny roczny limit przyjmowanych imigrantów, uszczelnić granicę i wszystko będzie w porządku.

panar3

2018-01-17, 08:45
Abraxus, masz 100% racji. Problem jednak leży w tym, że komuś zależy by tak było, konkretnie tzw. Narodowi Wybranemu. :-/

Wiewór

2018-01-17, 10:55
Jeśli ktoś ma interes w rozpie**alaniu Europy to kacapy.
Nawet nie ekonomiczny bo z Europą handlują. Raczej boją się, że z UE zrobi się potęga i że będą chcieli wpływać na nich.
Bo kacapy wiecznie się wszystkich boją i każdego podejrzewają, że chce ich zaatakować. Kraje autorytarne tak mają.

BigCohones

2018-01-17, 14:28
Pierwsza i najważniejsza zasada to warunek - asymilacja z obywatelami danego kraju. Język, praca, mieszkanie (zameldowanie), zero socjalu. Chcesz mieszkać to pracuj i się utrzymuj, wnoś coś do PKB.
I żadnych obcych religii, chcesz to obchodź Święta w kraju w którym mieszkasz, a nie to sp***alaj.
No i oczywiście limit ilościowy na dzieci i % udział w społeczeństwie.

banerr

2018-01-17, 20:27
Abraxus napisał/a:


Trochę przesadzasz. Nie powstrzymasz ruchów ludności. Z resztą jest to irracjonalne i niemożliwe do wykonania.
Po prostu trzeba zmienić zasady przyjmowania do UE.
Dlaczego USA i Kanada nie mają takich problemów? Bo mają super restrykcyjne zasady selekcji i kontrolowania każdego chętnego do wjazdu. Do nich, żeby wjechać legalnie musisz mieć racjonalny udowodniony powód albo musisz udowodnić, że jako imigrant wniesiesz wkład w społeczeństwo. Bez problemu przyjmują ludzi wykształconych i doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników fizycznych, turystów.
Ciekawostka: Wiecie, że polscy turyści kochają USA. Tak bardzo, że zostają 10 lat i dłużej :mrgreen:
Ludzie bez umiejętności, bez wykształcenia i bez pieniędzy też mogą wjechać ale ich liczbę się ogranicza i daje wszystkim równą szansę, przez udział w loterii wizowej.
Każdy chętny na wjazd jest sprawdzany. Ten proces trwa nawet miesiącami. Dla nich nie do pomyślenia jest, że ktoś wchodzi im bez dokumentów i nie jest w stanie nawet udowodnić swojej tożsamości.
Nielegalnych imigrantów łapią i deportują.
Ten system należy przenieść do Europy. Ustalić bezpieczny roczny limit przyjmowanych imigrantów, uszczelnić granicę i wszystko będzie w porządku.


Zgadzam się, że prawo powinno być bardziej restrykcyjne i każdy emigrant powinien być prześwietlony. Jest jednak druga strona medalu. Murzyni, muslimy itp. zbyt szybko się rozmnażają i nie patrzą przy tym na warunki ekonomiczne, po prostu taka kultura. Wystarczą dwa, trzy pokolenia i już nie będziesz u siebie. Powiem szczerze, że mam już dość tego, że obcy będą nam mówić jak żyć. Ile tej wolności mieliśmy na przestrzeni ostatnich dwóch wieków? Miedzywojnie i teraz, czyli tylko 50 lat. Przez resztę czasu to zaborcy a później sowieci ustawiali nam życie.

mucha86

2018-01-18, 01:09
@Abraxus
nie ma człowieka który biega szybciej od wystrzelonego ołowiu, a jego chęci nie mają tu nic do rzeczy

adamZjeb

2018-01-18, 17:50
k***a, jak ja nienawidzę murzynów i kozojebów, pie**olony rak toczący ziemię a nikt nawet nie szuka na to leku a przecież jest atomówka...

Wiewór

2018-01-18, 18:04
@up ja nienawidzę polaczków.

kamillo16

2018-01-18, 19:12
To wszystko skończy się wojnami rasowymi chyba :/