18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miszczuniu, poratuj bidoka

Baronessa • 2023-02-07, 19:00
Daj palec, a weźmie całą rękę...


Bul_od_bytu

2023-02-07, 22:58
Alkoholicy to najbardziej bezinteresowni płatnicy do budżetu państwa :D

rulas

2023-02-07, 23:16
Wychowanek socjalistycznych rządów :-D

Pawel.

2023-02-08, 00:27
Sztruks napisał/a:

Biedni z wyboru nie żal mi takich ludzi dasz palec to k***a chce rękę… a daj jeszcze bo mało w dupie

Skąd wiesz że z wyboru życie pisze różne scenariusze, może kiedyś zrozumiesz.

Symbian

2023-02-08, 02:29
Sk***ysyny już 10 zł mają czelność prosić. Inflacja zapie**ala. Ehhh

ProVVe

2023-02-08, 03:49
Niech się k***a do roboty wezmie pijusy j***ne... Po pracy proszę bardzo należy się jak psu buda jeśli ma ochotę

Yolanda

2023-02-08, 07:09
Pawel. napisał/a:

Skąd wiesz że z wyboru życie pisze różne scenariusze, może kiedyś zrozumiesz.



Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wk***iają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.

StaryNierób

2023-02-08, 08:24
Zwieźć ich wszystkich w jedno miejsce i na środku postawić cysternę spirytusu.Sami się załatwią.

Pawel.

2023-02-08, 09:35
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wk***iają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



Po 1. Głównie z głupoty, bo pili żeby zapomnieć o problemach
2. Wielu z nich kiedyś było wartościowymi ludźmi, znałem kiedyś byłego muzyka drugi był mistrzem w judo a jeszcze jeden był kiedyś żołnierzem
Po 3. Widać po twojej wypowiedzi że nigdy nie miałeś problemu z używkami

ratford

2023-02-08, 11:43
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wk***iają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



nawet nie chcę mi się tego komentować...
Słyszałeś o chorobach psychicznych? Depresja, schizofrenia...

mit2

2023-02-08, 14:50
Pawel. napisał/a:

2. Wielu z nich kiedyś było wartościowymi ludźmi, znałem kiedyś byłego muzyka drugi był mistrzem w judo a jeszcze jeden był kiedyś żołnierzem


Zmusił ich ktoś do chlania, czy sami zaczęli z własnej woli?
Miałem sąsiada pijaka. Miał żonę, dzieci. Mógł żyć normalnie, miał dobrze płatną pracę. Zachlał się na śmierć, ale jakie piekiełko sk***iel urządził bliskim to tylko oni wiedzą. Każdemu pijakowi życzę, żeby się k***a zapił.

smc

2023-02-08, 16:19
Teraz małolaci nie chcą pić. Za moich czasów nie było rozrywek, tylko flaszka z gwinta pod muerm...


Ciekawe, czy będą żule za 50 lat :-D

kosioraldo

2023-02-08, 16:31
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wk***iają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



Jak Ciebie spotka taki los, to bedzie proszenie się o pomoc, Ty łajzo za samo takie twoje gadanie jak skonczysz kiedys na ulicy to nie proś nikogo nawet o zlotowke, bo bedziesz hipokryta łajzo ukrainska

Yolanda

2023-02-08, 17:35
kosioraldo napisał/a:

Jak Ciebie spotka taki los, to bedzie proszenie się o pomoc, Ty łajzo za samo takie twoje gadanie jak skonczysz kiedys na ulicy to nie proś nikogo nawet o zlotowke, bo bedziesz hipokryta łajzo ukrainska



Sznuruj buty i idź obciągnąć tatusiowi z powyższego filmu.

Wiewór

2023-02-08, 18:52
Menelom nic nie wolno dawać. To jakbyś k***a wsadził rękę do akwarium z pijawkami.