topic

Miszczu prawego pasa spotyka rywala

sylwusiex • 2016-04-23, 15:38

Opisana sytuacja na filmie od 2:20. Jak nuda to można by obejrzeć całe, szczególnie zgniatanie puszki w 0:27 ;-)

saves

2016-04-23, 17:45
Szeryf drogowy spotkał szeryfa mundurowego.

~TT4

2016-04-23, 18:38
ach miodzio!

hellbwoi

2016-04-23, 20:45
Db wklejka, piwko.

Matan_M

2016-04-23, 22:35
To jest k***a esencja angielskiego jeżdżenia, zero świateł, zero kierunkowskazów, zero dostosowania się do znaków drogowych a ronda to dla nich pie**olona czarna magia bo jeżdżąc przez 3 lata w UK już 5 razy miałem wypadek na pie**olonym rondzie z czego 4 to było ucieczka z miejsca zdarzenia (oczywiście nikt nawet nie pomógł i się nie zatrzymał tylko wymijali mnie leżącego/przygniecionego rozj***nym motocyklem na środku ronda). Z zewnętrznego pasa potrafią zawracać, potrafią Ci się wj***ć pod same koła bez kierunku a przez ulicę przechodzą k***a gdzie popadnie jak j***ne małpy...
Dostosujesz się do ograniczenia prędkości czy zwolnisz bo widzisz, że zaraz będzie skrzyżowanie to i tak Cię wyprzedzą i zahamują jak p*zdy 1m przed Tobą lub jeszcze japę wydrą, że jeździć nie umiesz...
ch*j w dupę wszystkim anglikom co dostali prawo jazdy z Tesco wraz z 8pakiem srajtaśmy... Już kilka razy się tutaj wypowiadałem o angielskim jeżdżeniu, teraz to pie**olę, kupiłem sobie kamerkę na hełm bo w tym j***nym kraju nigdy nie będziesz miał świadka zdarzenia a dam sobie ch*ja uciąć, że jeszcze w tym roku ktoś we mnie się wjebie na rondzie i ucieknie w siną dal...

Ma...........ke

2016-04-24, 00:07
No nie rozumiem co ten trucker się tak spina przecież to on ciągle popie**ala lewym pasem ;)

Sonal

2016-04-24, 12:08
@Matan_M - zgadzam się z Tobą. Już tu o tym kiedyś pisałem w temacie o tym, że nasze egzaminy są takie trudne.... dla debili. Co jak co - ale jeżdżąc później po naszym kraju czujesz na prawdę spokój bo wiesz, że poza błędami (które każdemu mogą się zdarzyć) 99,9% jeździ logicznie, przewidywalnie i w miarę zgodnie z przepisami. Ale zawsze musimy sami na siebie najeżdżać jakimi to jesteśmy złymi kierowcami. Piszą to ludzie, którzy chyba nigdy nie jeździli za granicą.

hellmartin

2016-04-24, 13:51
k***a miała być w Polsce taka akcja żeby ścigali Januszy mistrzów lewego pasa dzięki którym nie ma jak na 4-pasmówce nawet wyprzedzić aut jadących równolegle. Może by się nauczyli chociaż niektórzy debile, że łamią przepisy RD. I gdzie to jest?
Dla funkcjonariuszy z filmika zimna krata browara ode mnie. I to nie brytyjskich szczyn tylko dobrego regionalnego.

Sonal

2016-04-24, 14:05
hellmartin - nie bądź debil, nie bądź hipokrytą pisząc "Może by się nauczyli chociaż niektórzy debile, że łamią przepisy RD" sam mając w dupie przepisy. Tak wiem - Twoje łamanie przepisów jest słuszne, a ich nie - bo Ci nie pozwalają zapie**alać bo Ci się spieszy, a po drugie to zapewne używasz oksymoronu "jeżdżę szybko, ale bezpiecznie" hahahahah

Dirkuu

2016-04-24, 15:05
@Sonal: Czemu od razu zakłądasz, że hellmartin łamie przepisy? Nie napisał nigdzie, że zapie**ala 200km/h w mieście.

Sonal

2016-04-24, 15:30
2Dirkuu - bo KAŻDY łamie przepisy. KAŻDY! Może faktycznie nie łamie przepisów dotyczących prędkości - choć wątpię by np. strefie zamieszkania jechał... jechał? kulał się max 20km/h itd, czy parkował tylko tam gdzie można, nie zapomniał włączyć świateł mijania, nie zatrzyma się do 0km/h na jakimś STOPIe, nie właczy kierunkowskazu przy zmianie pasa rachu czy cokolwiek innego. Jest tyle ich, że od dnia kursu już wielu nie pamięta, a wiele doszło nowych.
Więc ch*jowo komuś wypominać gdy samemu się łamie. Bo nie ma możliwości by nie łamać.

Dirkuu

2016-04-24, 15:37
@Sonal: Yo, jeśli doczepiamy się do każdego takiego szczegółu i mamy być tak dokładni to nikt nigdy nikomu nie powinien wytykać żadnych błędów. Aczkolwiek chyba powinniśmy się zgodzić, że takie przypadki o jakich napisałeś są mnie natrętne dla innych niż to co widać na filmiku.

Sonal

2016-04-24, 17:46
Dla nas tak, dla innych może być coś innego. Dlatego starajmy się jeździć tak by nikomu nie przeszkadzać i nie wk***iać na drodze, a wszyscy będą szczęśliwi.

assburger

2016-04-24, 23:39
@Matan_M - z zewnętrznego pasa można zawracać, więc obstawiam, że i z innymi przepisami miewasz problemy, także niedziwne, że cię 5 razy skasowali, jak widać nieskutecznie.