18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowskie oznakowanie objazdu.... [skutki]

oszeł • 2015-06-19, 13:56
Nie wiem jak wy ale ja się uśmiałem....
połowa nie wie jak ma jechać...

IOI

2015-06-19, 14:17
jak dla mnie to normalny korek spowodowany robotami drogowymi.

HO...........OR

2015-06-19, 14:24
Znakował to geniusz zła albo ktoś z ilorazem inteligencji Maćka z klanu.

jop-twoju-mac

2015-06-19, 14:41
teraz czekamy na zdjęcia znaków :D

borisklinga

2015-06-19, 14:45
Najpierw poczytajcie o żółtych liniach, kiedy, gdzie, po co oraz jak sie odczytuje.

Qunda

2015-06-19, 15:10
@upHODOR no własnie.
ałtorze to do ciebie:
Przepisy mówią że znaki barwy żółtej są ważniejsze od białej, więc jeżeli jeszcze tam są, to zgodnie z przepisami powinieneś się do nich stosować. Mimo, że nieraz wydaje się, że remont jest już zakończony, mamy obowiązek stosować się do znaków barwy żółtej.

JA...........or

2015-06-19, 15:14
Po Ci co nie wiedza to pewnie j***ne sloiki, czyli k***y ktore z wiosek do warszawy przyjechaly

nepster

2015-06-19, 15:23
Ja pie**ole, jest kilka momentów gdzie fragment drogi jest pusty i k***a jak byk widać, że Maciek z Klanu by te linie lepiej przykleił. Jedna pokazuje dokładnie to samo co biały pas, druga też a a między nimi jest jakieś j***ne gówno w kształcie trójkąta, które w najszerszym miejscu pozwala na jazdę rowerem. I oczywiście to tam jest oznaczenie pasa do jazdy w prawo (patrząc od strony kierowców). Niby spoko ale akurat ten pas jest jak Wąchock, niby jesteś na nim ale jednocześnie na obu pozostałych.

#edit
poza tym jak już kierowca autobusu nie wie jak jechać to naprawdę coś jest bardzo nie halo.