18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mistrzowie teleturniejow

stanek1235 • 2011-12-23, 13:48
Ludzka glupota nie zna granic.

gremlin1982

2011-12-23, 14:17
Blondi na końcu wymiata, Europa to kraj haha i słyszała o Turcji, ale pewnie dobrze loda robi, a do tego już nie trzeba mózgu tylko ust...

Kimo36

2011-12-23, 15:04
Teleturniejów?

@edit
No blondyna zagina czasoprzestrzeń, ale to u nich normalne. Poziom szkolnictwa jest tak niski, ze to jest niepojęte. Widzialem kiedys filmik, gdzie ludzie chodza i pytaja sie, ile bokow ma trojkat (triangle - sama nazwa wskazuje) a i tak znalezli sie geniusze z odpowiedzia "five?".

BrunerOvned

2011-12-23, 16:30
Pani "od odbytu" mnie zachwyciła. Kocham Ją! :mrgreen: :wali:

user4

2011-12-23, 16:36
@komo36

Tak a u nas to oczywiście sami ludzie z wyższym wykształceniem którzy robią w Tesco na kasie. Co Ty myślisz że u nas niema takich idiotów? Obejrzyj sobie np. Matura to bzdura. A że Amerykanów jest dużo więcej to zapewne i idiotów jest więcej. Poziom szkolnictwa niższy? Masz porównanie czy tylko sobie tak napisałeś? Taki wysoki poziom nauczania a większością dyplomów polskich uczelni za granica można dupę podetrzeć bo są gówno warte.


W USA żyją same głupie hamburgery i to dlatego jest to jeden z dużych graczy politycznych, z nowoczesna technologią i nowoczesną dużą armią,dlatego tam się pcha tylu ludzi z rożnych krajów?

k***a czy Polacy muszą zawsze się tak dowartościowywać?

I nie k***a, nie jestem jakimś wielkim fanem USA, ale jak się słyszy takie pie**olenie że w Polsce jest tak cudownie, żyje się z samymi cudownym i inteligentnymi ludźmi wokół, a tam to tylko idioci to się nóż w kieszeni otwiera.

pieto90

2011-12-23, 16:39
@Kimo36- u nas też znajdziesz debili co nie będą znać na to odpowiedzi (matura to bzdura). Fakt, że hamerykanie mają mniejszą wiedzę ogólną, ale większą specjalizacyjną, kształcą się w wybranym kierunku i nie obchodzi ich jakieś PO, Wosy, Woki itp. My wiemy trochę coś o wszystkim co i tak nam nic nie daje, zamiast być specjalistą w jakimś fachu...

dymion

2011-12-23, 16:43
jak widać można sprzedać obiad złożony z samych odgrzewanych kotletów

syriusz123

2011-12-23, 16:50
przypomniała mi się zagadka starsza od internetu:
Jaki jest najszybszy ssak na świece?
Gepard
A jaki jest najszybszy ptak na świecie?
...
Ptak geparda

ShortMike

2011-12-23, 17:02
Owca! Lama! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Brind'amour

2011-12-23, 17:10
@up chcialbym tez sie cieszyc z owcy i lamy. Niestety to juz jest bardzo stare. Czasem fajnie zyc w niewiedzy i cos odkryc ;p

wawol

2011-12-23, 18:26
Troche, k***a, za cicho..

@edit
Sory, miałem wyłączone głośniki...

@edit
Mimo wszystko, za cicho

Kimo36

2011-12-23, 18:45
user4 napisał/a:

@komo36

Tak a u nas to oczywiście sami ludzie z wyższym wykształceniem którzy robią w Tesco na kasie. Co Ty myślisz że u nas niema takich idiotów? Obejrzyj sobie np. Matura to bzdura. A że Amerykanów jest dużo więcej to zapewne i idiotów jest więcej. Poziom szkolnictwa niższy? Masz porównanie czy tylko sobie tak napisałeś? Taki wysoki poziom nauczania a większością dyplomów polskich uczelni za granica można dupę podetrzeć bo są gówno warte.


W USA żyją same głupie hamburgery i to dlatego jest to jeden z dużych graczy politycznych, z nowoczesna technologią i nowoczesną dużą armią,dlatego tam się pcha tylu ludzi z rożnych krajów?

k***a czy Polacy muszą zawsze się tak dowartościowywać?

I nie k***a, nie jestem jakimś wielkim fanem USA, ale jak się słyszy takie pie**olenie że w Polsce jest tak cudownie, żyje się z samymi cudownym i inteligentnymi ludźmi wokół, a tam to tylko idioci to się nóż w kieszeni otwiera.



W którym miejscu napisałem, że w Polsce nie ma debili? Wszędzie sa glupcy, byli i beda. Chodzi mi tylko o ich natężenie, bo bez watpliwosci w USA jest ich o wiele wiecej. Idz na chat i sie spytaj amerykanca czy wie gdzie lezy Słowacja. Przy odrobinie szczescia powie Ci, ze nigdy nie slyszal o takim stanie w USA.

viktorx

2011-12-23, 19:12
@up

A ty wiesz gdzie leży większość stanów USA? Ich kraj jest prawie wielkości Europy, dlatego jak wymienisz wszystkie stany w USA, będziesz mieć prawo mówić, że oni są głupi, bo nie wiedza gdzie leży Słowacja (małe, zapiździałe państewko). Owszem, duża część z nich jest ograniczonych, ale tak samo jak u nas. Uwierz, że znajdzie się na ulicy kilku Polaków, którzy nie będą nawet wstanie pokazać na mapie gdzie są Niemcy...

user4

2011-12-23, 19:26
@Kimo36

Tak jak @up znasz położenie, nazwy wszystkich stanów? Wiesz chociaż ile ich jest? k***a tak debilny argument napisać :D

Su...........cz

2011-12-23, 19:31