18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie kierownicy w Bielsku

Ka...........az • 2016-03-22, 18:06
Proszę oto jak się w Bielsku jeździ :-)



Źródło: informacje drogowe Bielsko-Biała na FB

krzyks

2016-03-22, 18:30
Dobrze, że nie mam kamerki.... pewnie nie wrzucałbym nic innego jak tak drastyczne przypadki.

Ka...........az

2016-03-22, 20:10
@up Nie bądź taki smutny jak ch*j, trochę radości z życia. Nie zawsze trzeba oglądać śmiertelne wypadki, czasem zwykła ludzka głupota wystarczy.

krzyks

2016-03-22, 20:40
Ka4az napisał/a:

@up Nie bądź taki smutny jak ch*j, trochę radości z życia. Nie zawsze trzeba oglądać śmiertelne wypadki, czasem zwykła ludzka głupota wystarczy.



Głupoty ludzkiej jest tyle, że mogłaby zalać ten portal takimi materiałami.
A temat... za same tagi powinien wylądować w koszu.

Ka...........az

2016-03-22, 21:11
@up No i właśnie widać jakie masz smętne życie. Opowiadanie w tagach miałem napisać? Fakt nie postarałem się za bardzo, ale jeśli ktoś bedzie chciał zdublować to bez problemu znajdzie te filmiki.

Powodzenia kolego.

krzyks

2016-03-22, 21:21
Ka4az napisał/a:

@up No i właśnie widać jakie masz smętne życie. Opowiadanie w tagach miałem napisać? Fakt nie postarałem się za bardzo, ale jeśli ktoś bedzie chciał zdublować to bez problemu znajdzie te filmiki.

Powodzenia kolego.



Ale tagi poprawiłeś...

hellbwoi

2016-03-23, 00:53
A to nie ta galeria co pani z rowerami wjechała?

W4R14T

2016-03-23, 03:52
"A leciałeś kiedyś busem bokiem?" :D

Kosa92

2016-03-23, 06:22
Bielsk, czy Bielsko-Biała. Wszystko jedno.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-03-23, 07:02
Kosa92 napisał/a:

Bielsk, czy Bielsko-Biała. Wszystko jedno.



Ło k***a chopie...

Bielsk to gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie płockim.

Bielsko-Biała to miasto (na prawach powiatu) w województwie śląskim, choć ze względów historycznych powinno być w małopolskim. (nie drążę tematu, bo znów wyjdzie, że nie lubię Ślůnzaków. [patrz. hanysów])

wormgoro

2016-03-23, 07:40
Mam bardzo smutne życie, zgłaszam postulat o wyj***nie tego do kosza bez względu na TAGI.

SpeedyG

2016-03-23, 08:13
Nie wiem gdzie widzicie głupotę na pierwszym filmiku. Koleś wyprowadził z poślizgu busa w ładny i bezpieczny sposób- zmieścił się nawet na swoim pasie. Ciekawe jak byście wy sobie dali radę. Poza tym to wkurzają mnie te kamerki, bo każdy może wylądować w internecie.
Zgubisz się w obcym mieście i złamiesz jakiś przepis- zaraz w internetach "idiota za kółkiem".
Wyprzedzisz jakiegoś zawalidrogę z kamerką- zaraz na jakimś wykopie rozpęta się gównoburza, gimbaza zacznie Cię szukać i zgłosi materiał na policję. Kamerki są dobre, bo podczas wypadku czy stłuczki można się wybronić, ale ludzie zbytnio szukają uwagi (nie pisząc atencji) od innych ludzi i wrzucają filmiki ze zwyczajnymi sytuacjami na drodze, nazywając je "pirat, szaleniec, głupiec na drodze do ( miejscowość), nr rejestracji.....

elfis

2016-03-23, 08:21
dobry jest

Ma...........gw

2016-03-23, 08:48
hellbwoi napisał/a:

A to nie ta galeria co pani z rowerami wjechała?



Tak, koleś na drugim filmie zawraca przy Sferze dwójce.

black eye

2016-03-23, 10:35
naprawde smiesznie w drugim filmiku??? ahhh zapomnialem mieszkam 9lat w Szkocji tu to jest normalne