18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gutsy666

2014-02-27, 22:19
zajebista komedia ;) najlepsze są nieudane ujęcia pod koniec filmu :D polecam ;)

voidinfinity

2014-02-27, 22:33
Najbardziej rozj***ła mnie woda mineralna ze swastyką :mrgreen:

stery_srh

2014-02-27, 22:52
Zajebisty film, choć nie dla każdego, gdyż jest dość specyficzny. Dla mnie niemalże każda scena jest godna uwagi, polecam motyw jak Hitler podczas zebrania, dostaje przesyłkę. Polecam ją obejrzeć od tego momentu: :mrgreen:
www.youtube.com/watch?v=v3obDM2OuVs#t=230

mare30ks

2014-02-27, 22:59
film generalnie taki sobie, najlepsza jest wlasnie ta scena z konkursem hailowania, ktora juz zreszta tutaj byla, bez tego przyglugiego imprezowego poczatku, wiec pewnie sie nie liczy

sadol6969

2014-02-27, 23:11
ch*j w dupę każdemu kto wkleja tę pie**oloną penerową pszczołę.

mieszalniapasz

2014-02-27, 23:19
sadol6969 napisał/a:

ch*j w dupę każdemu kto wkleja tę pie**oloną penerową pszczołę.



Tata dotykał podczas oglądania Pszczółki Mai? Nie mścij się na innych. :nazimaja: :nazimaja: :nazimaja: :nazimaja:

sadol6969

2014-02-27, 23:56
mieszalniapasz napisał/a:



Tata dotykał podczas oglądania Pszczółki Mai? Nie mścij się na innych. :nazimaja: :nazimaja: :nazimaja: :nazimaja:




Milcz cieciu.

chyba ty

2014-02-28, 09:58
Mahala Raï Banda vs. Shantel - Mahalageasca

Samudaripen

2014-02-28, 18:16
mieszalniapasz napisał/a:



No k***a nie jest dziwne - sam Hugo Boss im szył


I jeszcze na dodatek pomagał mu Herr Calvin Klein. ;)
A "prysznice" w obozach montował nie kto inny jak Siemens ;)
Samochody projektował nie kto inny jak Ferdinand Porsche (z znaczkiem VW oczywiście ;) )
Aha no i jeszcze bym zapomniał o pewnej magicznej substancji produkowanej przez... Bayer AG !!!!
I jeszcze jedna ciekawostka, a mianowicie zgadnijcie jak powstała Fanta ? Otóż firma Coca-Cola nie mogła transportować Coca-Coli do III Rzeszy, ani nie mogli jej tam produkować, bo brakowało jakiegoś składnika, który musieliby tam dowieźć (a nie mogli) i tak wpadli na pomysł zrobienia Fanty, do produkcji której nie trzeba było sprowadzać żadnych składników, piła ją "rasa panów"