18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz zła

C0C0JUMBO • 2020-04-14, 10:20
-Stwórz fejk kartę dodatków socjalnych
-Porusz temat na forum dla matek
... Ciesz się głupotą innych



Touch_Of_Madness

2020-04-14, 19:17
Karmazon napisał/a:

One sobie chyba same z tego beke robią, a tutaj widzę już wychodzą żylaki na pierścieniu co poniektórym, sami robicie większą gównoburzę niż rzeczone madki, więc kto tu jest głupszy i bardziej podatny na manipulacje?
Nie zdziwiłbym się jakby one teraz kisły beke z takich baranów jak wy, że ktoś łyknął



Nic z tych rzeczy. My ciśniemy beke z nich, że one myślą , że my myślimy że to na serio
8-)

mystery0987

2020-04-14, 21:35
Znalazł by się na to paragraf ;)

dzidziol

2020-04-14, 22:57
HAL9000/2 napisał/a:

zeskanujcie sobie chojraki ten kod QR..
a tak nawiasem pamietam czasy jak dobrze sie miały fora tematyczne a konkretnie pewne akwarystyczne i było temat jak rozmnożyć w zasadzie niemożliwy do rozmnożenia gatunek jakieś tam rzadkiej i drogiej ryby. I nagle objawia sie koleś który ma na to patent: na każde 50 litrów w akwarium 200 gram zwykłej soli kuchennej... i wierzcie ze kilku startych wyjadaczy odgrażało sie temu kolesiowi ze jak go dorwą to go zatłuką .. nie, to nie byłem ja ...



Dla takich komentarzy kocham wchodzić na sadistica

:mrgreen:



:mrgreen:

Novik

2020-04-15, 06:31
Bronek_Komar1 napisał/a:

Mogłeś HAL9000/2 napisać że jest to link do wikipedia



Przypadkowo dałem ci piwo ehh...

MrFalken

2020-04-15, 09:01
mystery0987 napisał/a:

Znalazł by się na to paragraf



Wątpię - głupota niestety nie jest karalna. A jeśli chodzi o paragraf na "organizatora", to też wątpię. Nikt na tym nie zarabia, nikt na tym n ie traci. Nie powoduje żadnych czynności prawnych. Poza tym udowodnij, że taka karta nie istnieje - przecież jakikolwiek podmiot prywatny może taką wydać. Nie ma informacji kto rozdaje laptopy, kto kartę wydaje, a coś takiego jak "mops" nie istnieje. Żart idealny - w 100% nieszkodliwy.
Jedyne co spowodował, to że madki obtłukły sobie tipsy stukając w klawiaturę w poszukiwaniu szczegółów akcji oraz w cwaniackim kombinowaniu, jak tu dostać tego laptopa drugiego, który jest "do oddania".

Jedno jest pewne - żadna myśląca istota w wyniku akcji nie ucierpiała.