18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz

BongMan • 2013-04-24, 01:43
Aspiruje do Barcelony.

Prosiłbym nie wrzucać do zbiorczego, bo nie chodzi tu o piłkę, tylko o samą sytuację i zachowanie gościa.

JanMatejko

2013-04-24, 14:45
Ciekawe jaką szkołę teatralną skończył, podziw!!

xarkons

2013-04-24, 15:08
Prawdziwy sport sie marnuje bo zamiast ludzi z pasja to trafiaja tam milosnicy aktorstwa i teatru.

Yessurr

2013-04-24, 15:12
Diego Costa - pie**olony prowokator i p*zda.

KaOeNDeI

2013-04-24, 15:16
hiszpańska piłka... nie ma się co dziwić ;)

Lewandziu

2013-04-24, 15:43
Powiedziała brudna sosnowiecka k***a...

MegaZbok

2013-04-24, 16:19
filmik-gówno
opis- gówno
spojrzałem na autora i wszystko jasne...

Doomik

2013-04-24, 18:23
trochę nie kumam tych piłkarzy. Mam na myśli ogół oczywiście. k***a, jakoś jak gram na boisku ze znajomymi, niejednokrotnie zdarzyła się kontuzja, pęknięcia kości, rozcięcia są praktycznie zawsze, ale jakoś dalej każdy gra. Co im z tego teatralizowania? Robią z siebie cipska, nic więcej. Chociaż jedna noga takiego piłkarza jest pewno ubezpieczona o dziesięciokroć razy więcej, niż wynosi dobytek mojej całej rodziny :szczerbaty:

Światłocień

2013-04-24, 18:46
pie**olicie. A może jego to naprawdę zabolało?
Doomik napisał/a:

trochę nie kumam tych piłkarzy. Mam na myśli ogół oczywiście. k***a, jakoś jak gram na boisku ze znajomymi, niejednokrotnie zdarzyła się kontuzja, pęknięcia kości, rozcięcia są praktycznie zawsze, ale jakoś dalej każdy gra. Co im z tego teatralizowania? Robią z siebie cipska, nic więcej. Chociaż jedna noga takiego piłkarza jest pewno ubezpieczona o dziesięciokroć razy więcej, niż wynosi dobytek mojej całej rodziny :szczerbaty:


Jakby Ci pomachali przed nosem sałatą, która w ten cały teatrzyk jest zaangażowana, to byś zrozumiał.

Szron

2013-04-24, 19:53
Była taki piłkarz co z rozciętą głową grał. A ten tu to zwykła dziewczynka.

dmnkzl

2013-04-24, 21:17
I ch*j z tym że symulują w hiszpańskiej piłce, a w Anglii grają brutalnie. Ja tam wole popatrzeć na techniczne zagrania i dryblingi niż na kopiących się po nogach dryblasów. Chce pooglądać kopanine to oglądam UFC.

KaOeNDeI

2013-04-25, 00:03
Światłocień napisał/a:

pie**olicie. A może jego to naprawdę zabolało?

Jakby Ci pomachali przed nosem sałatą, która w ten cały teatrzyk jest zaangażowana, to byś zrozumiał.



stary, chciałem mu to wytłumaczyć ale na szczęście nie musiałem się rozpisywać :) piwo!