18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mistrz moonwalkingu

~Griszon • 2012-07-06, 17:48
nawet mu to idzie :-D

Pajacu

2012-07-06, 22:51
Może mi to ktoś wytłumaczyć? Ale proszę bez tych waszych ch*jowych gimbusowskich odpowiedzi.

czochu

2012-07-06, 23:10
Prosta sprawa , w gimbazie kolega miał buty z kółkami w podeszwie i też se tak jeździł .http://forum.gazeta.pl/forum/w,16712,127604699,127604699,Buty_z_kolkami_w_podeszwie.html
:shock:

Jutub

2012-07-06, 23:26
buty w drugą stronę założył

piotrkk23

2012-07-07, 00:00
Nasuwa mi się tylko jedno określenie... Zaczyna się na "n", kończy na "s". Po środku jeszcze są trzy literki - "y", "g", "u"... Biały by tego nie dokonał...

Ratilt

2012-07-07, 01:27
To nie jest nawet moonwalk :/

stery_srh

2012-07-07, 11:46
Wiem, że zapewne daremny mój trud, bo poziom większości modów na sadolu jest znany, znane jest też ich podejście do krytyki - ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie skomentować kolejnej "zabawnej" sytuacji, która tym razem mnie spotyka.
W tym temacie możemy zobaczeć trzy "obrazkowe" komentarze - są i mają się dobrze. Oczywiście dla jasności sytuacji - Szejdziur, maxdila0 i czajan101 - w żaden sposób nie czepiam się was. Bo akurat to nie wasza wina, że mamy kilku ociężałych umysłowo, działających niekonsekwentnie moderatorów.
Za to mój komentarz z tego tematu został wypie**olony w kosmos, bez żadnego wyjaśnienia. Brzmiał on "Pozwolę sobie przytoczyć tu pewien cytat:", a pod spodem wkleiłem króciutki filmik z Rewińskim wypowiadającym sławetną kwestię "Mają rozmach sk***ysyny..."

Aha, jeszcze dla jasności - nie żebym się żalił, jaki to jestem prześladowny, bo to ogólne zjawisko, że jednym tego typu wpis jakiś idiota usunie, a drugim zostawi.
Dobra, napisałem co miałem napisać. Straciłem przez to parę minut, bo pewnie i tak jakiś cymbał to usunie. Ale mniejsza z tym, bo przesiadywanie na sadolu to akurat z założenia ma być strata czasu, relaks - taka odskocznia od rzeczywistości. ;-)

Czeczeszko

2012-07-07, 13:21
@up
Czytał to ktoś ? :-P

Póhó

2012-07-07, 14:38
@Czeczeszko

Ja czytałem. Umiem czytać więc taki krótki tekst nie sprawia mi trudności.

stery_srh

2012-07-07, 15:28
Czeczeszko napisał/a:

@up
Czytał to ktoś ? :-P



To było do przewidzenia, że znajdzie się ktoś, kogo będzie przerastało przeczytanie wypowiedzi, składającej się z więcej niż trzech linijek tekstu... ;-)

karolina91

2012-07-07, 20:16
stery_srh napisał/a:

Wiem, że zapewne daremny mój trud, bo poziom większości modów na sadolu jest znany, znane jest też ich podejście do krytyki - ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie skomentować kolejnej "zabawnej" sytuacji, która tym razem mnie spotyka[...]



To karygodne i żałosne, że takie sytuacje mają miejsce na sadisticu.

Mam na myśli Twoje żalenie się. :-)

bo...........ę

2012-07-07, 20:33
Matka ziemia go nie chce i go odpycha - proste

SOSNA~

2012-07-07, 21:31
pff.. oczywiście kto takie triki i myki?? Murzyn! Czego to się nie robi żeby dostać jakieś jadło.. :P

landryn570

2012-07-08, 01:23
Jak on k***a nawet murzynem nie jest...

stery_srh

2012-07-08, 15:20
karolina91 napisał/a:



To karygodne i żałosne, że takie sytuacje mają miejsce na sadisticu.
Mam na myśli Twoje żalenie się. :-)



Żałosne to jest, gdy ktoś tak liże rowa moderacji, jak Ty - językiem dosięgasz chyba samego żołądka. ;-)
Równie żałosne jest, że nie rozumiesz tego co czytasz - jak nie wiesz co mam na myśli, to czytaj mój poprzedni wpis, aż doznasz oświecenia, tylko się nie zmęcz za bardzo.
k***a, skoro już są już niby przestrzegane jakieś zasady, to niech nie będzie to robione w sposób wybiórczy.
Aha, jeszcze jedno - konto masz założone jako kobieta, a jesteś facetem. To też jest k***a żałosne. ;-)

xXcarlossXx

2012-07-09, 15:41
wyższy level moonwalk`a :D