18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz kierownicy

~McSadol • 2021-02-27, 14:16
Trzeba było bardzo chcieć żeby na prostej tak wpie**olić :homer:


JarQQ

2021-02-27, 14:33
Ale dojazd służb ekspresowy :-o

Clistwood

2021-02-27, 18:32
JarQQ napisał/a:

Ale dojazd służb ekspresowy



No 20 sekund :0 Radziecki Sojuz zawsze przed wszystkimi XD

YuukiPL

2021-02-27, 19:21
A czy to nie tak, że koniecznie nie chciał przejechać na czerwonym/pomarańczowym bo migało hamował nie działało abs robią brrr, więc wykręcił bokiem by nie dostać mandatu? Może pieski blisko?

xXx5226

2021-02-27, 19:52
McSadol napisał/a:

Trzeba było bardzo chcieć żeby na prostej tak wpie**olić



Prawko w chrupkach znalazłeś ? Przecież to książkowy przykład wpadnięcia w poślizg spowodowany hamowaniem. Nie możesz zrobić w takiej sytuacji w zasadzie nic jeśli nie masz miejsca by odzyskać kontrole nad samochodem.

St...........on

2021-02-27, 21:01
Problem się zaczyna kiedy jarzma hamulców nie ściskają z jednakową siłą, powoduje to zmianę siły hamowania w kołach, jedno mocniej, drugie słabiej, to które hamuje mocniej zawsze sćiaga auto na swoją stronę, zwłaszcza na śliskiej nawierzchni. Tak , jestę ekspertę

dominator76

2021-02-27, 21:39
pewnie na oponach oszczędzał.

ra...........ks

2021-02-27, 23:13
dominator76 napisał/a:

pewnie na oponach oszczędzał.



Nie wymieniał oleju w tłumiku

dagonxdagon

2021-02-28, 03:28
I ten film może wyłonić sadoli bez prawka :D

SzarmanckiZawadiaka

2021-02-28, 05:49
xXx5226 napisał/a:

Prawko w chrupkach znalazłeś ? Przecież to książkowy przykład wpadnięcia w poślizg spowodowany hamowaniem. Nie możesz zrobić w takiej sytuacji w zasadzie nic jeśli nie masz miejsca by odzyskać kontrole nad samochodem.



No to weź wyrzuć te prawko z czipsów i udaj się na doszkalanie, to jest książkowy przykład czego nie robić podczas poślizgu, ten ktoś w tym samochodzie (90% kobieta) nawet nie raczyła wyjść z poślizgu poprzez kontrę kierownicą i takim osobom nie powie się, że stwarzają większe zagrożenie dla innych niż stereotypowy Koleś z BMW, który ogarnia samochód i jego zachowania bo przecież tamten jeździ "bezpiecznie" i przepisowo max 50/h.


beneko

2021-02-28, 08:24
Kolein to nie widzi i ten od chrupków i ten od czipsów hahah "zawodowcy"

xXx5226

2021-02-28, 13:15
SzarmanckiZawadiaka napisał/a:

No to weź wyrzuć te prawko z czipsów i udaj się na doszkalanie, to jest książkowy przykład czego nie robić podczas poślizgu, ten ktoś w tym samochodzie (90% kobieta) nawet nie raczyła wyjść z poślizgu poprzez kontrę kierownicą i takim osobom nie powie się, że stwarzają większe zagrożenie dla innych niż stereotypowy Koleś z BMW, który ogarnia samochód i jego zachowania bo przecież tamten jeździ "bezpiecznie" i przepisowo max 50/h.



Okulista Cie szuka, nie wiesz dlaczego ? Widać tam że reakcja była dobra. Rozumiem za Ty jako mistrz kierownicy byś wbił się w pobocze z maksymalnie skręconymi kołami byle by nie uderzyć w znak ? To tak przy okazji to wstaw filmik jak kontrujesz kierownicą na lodowisku tak jak na filmiku :mrgreen: Ciekaw jestem Twojej miny gdy zobaczysz co się z kołem stanie po takiej konfrontacji, bo wiesz to nie gta czy nfs. w prawdziwym świecie koła się wyłamują od takich uderzeń i naprawa taka jest kilkukrotnie droższa od wymiany zderzaka i grilla .

SzarmanckiZawadiaka

2021-03-01, 11:13
xXx5226 napisał/a:

Okulista Cie szuka, nie wiesz dlaczego ? Widać tam że reakcja była dobra. Rozumiem za Ty jako mistrz kierownicy byś wbił się w pobocze z maksymalnie skręconymi kołami byle by nie uderzyć w znak ? To tak przy okazji to wstaw filmik jak kontrujesz kierownicą na lodowisku tak jak na filmiku Ciekaw jestem Twojej miny gdy zobaczysz co się z kołem stanie po takiej konfrontacji, bo wiesz to nie gta czy nfs. w prawdziwym świecie koła się wyłamują od takich uderzeń i naprawa taka jest kilkukrotnie droższa od wymiany zderzaka i grilla .



Cokolwiek bym zrobił, gazu dodał byleby nie wjechać w przechodniów :D
Do zawodowstwa mi daleko chociaż coś tam bokiem latam. Pozdrawiam