18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pawehan

2020-11-05, 18:22
Miszcz kierownicy. Ładnie zamietło mu tyłem. Opony k***a zdarte i twarde już jak mój h*j. Popadało trochę ,temperatura spadła i jak na ślizgawce. Jaki k***a Mistrz?
Powinien się tego spodziewać w tych warunkach pieprzony żółtodziób

KebabRemover

2020-11-05, 19:15
ogólnie gdyby nie ta osobówka to by ta naczepa myślę wyhamowała na torach lub nawet przed torami,
ja jadąc tą osobówką na pewno zauważył bym zapie**alającego tira i na pewno przewidział bym co się stanie a nie na ślepo wjechał za przejazd, n nie jego wina ale jednak samochodzik rozj***ny i problemy, załatwianie itd a był przewidzieć że sk***ielek tym tirem nie wyrobi zakrętu xD

Warystor

2020-11-05, 19:24
KebabRemover napisał/a:

ogólnie gdyby nie ta osobówka to by ta naczepa myślę wyhamowała na torach lub nawet przed torami,
ja jadąc tą osobówką na pewno zauważył bym zapie**alającego tira i na pewno przewidział bym co się stanie a nie na ślepo wjechał za przejazd, n nie jego wina ale jednak samochodzik rozj***ny i problemy, załatwianie itd a był przewidzieć że sk***ielek tym tirem nie wyrobi zakrętu xD



Nie zesraj się kolego, pogadamy jak zrobisz prawo jazdy i pierwszy raz sam wyjedziesz autem na ulicę

KebabRemover

2020-11-05, 20:17
Warystor napisał/a:

Nie zesraj się kolego, pogadamy jak zrobisz prawo jazdy i pierwszy raz sam wyjedziesz autem na ulicę



mam już prawko od paru lat i uwierz mi kolego nie raz przewidziałem kilka sekund wcześniej wypadek zatrzymałem się i patrzyłem spokojnie jak ktoś się rozpie**ala a jakbym się nie zatrzymał wcześniej przewidując to on by się zatrzymał na mnie i byśmy byli obaj rozj***ni

Kamil3l

2020-11-05, 21:14
KebabRemover napisał/a:

mam już prawko od paru lat i uwierz mi kolego nie raz przewidziałem kilka sekund wcześniej wypadek zatrzymałem się i patrzyłem spokojnie jak ktoś się rozpie**ala a jakbym się nie zatrzymał wcześniej przewidując to on by się zatrzymał na mnie i byśmy byli obaj rozj***ni



O matku bosku, toż to Nostradamus.

lutator997

2020-11-05, 22:11
sadol uczy o ukrach

siedlik

2020-11-05, 22:23
Bez kamerki, tirowiec by powiedział ze mu w bok zaj***l :D

korkyspolsky

2020-11-06, 00:15
Na co dzień jeżdżę tym przysłowiowym tirem i powiem tak-Opony oponami,ale ten kretyn za kółkiem to ostro popie**alał.Typowy dziad krajówkarz co w dopiero był i gówno widział.

Kurde26

2020-11-06, 07:20
Pawehan napisał/a:

Miszcz kierownicy. Ładnie zamietło mu tyłem. Opony k***a zdarte i twarde już jak mój h*j. Popadało trochę ,temperatura spadła i jak na ślizgawce. Jaki k***a Mistrz?
Powinien się tego spodziewać w tych warunkach pieprzony żółtodziób



Ale ty k***a głupi jesteś. Jak by dziad trans nie sprzedał modułu od ABS bo na ratę na klamota brakło to by naczepą nie zamiatało. Albo na kabel od ABS szkoda było 120 zeta. Polaczki jak wsadzą Szoszona na kierownicę to najlepiej jak by auto nie gasło i złotówki nie włożyć w złoma. A potem taki pedał mi się chwali że 50 tysięcy na Ukraińcu zarobił.

nebelwerfer

2020-11-06, 10:29
jakie to miało znaczenie kim był kierowca przy tej sytuacji ? :P Debil.

kamil75

2020-11-06, 17:47
Pracuje Wagów biznesie, często takiego "tira" prowadzę bo wożę nim swój sprzęt. Zazwyczaj nie mam tych ton załadowanych wielu bo to same skrzynie z kamerami, kablami itd. parę razy jednak gościnnie jechałem załadowany na full. Znam różnice pomiędzy zachowaniem się załadowanego pojazdu a pustego/ lekko załadowanego. Obstawiam że facet jechał "na pusto" i zbyt szybko. Jadąc na pusto jednak nie ma mowy o "nie zauważeniu takiej sytuacji". Gdyby był załadowany na maxa to oczywiście że mógł "nie poczuć". Na 40 tonach nie wielkie wrażenie zrobi takie autko. A jeśli był skupiony na prawym lusterku ( obserwował czy naczepa nie zajdzie mu na pobocze) to po lewej stronie gówno widział.

koolowsky

2020-11-09, 00:47
I smierdzący grubas z tira dostanie 500zł mandatu. To jest k***a Polska