18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czerczil

2017-08-05, 09:18
wydaje mi sie ze to byl pies mojego kumpla, jest niezlym cwaniakiem a ostatnio mu uciekl i nie wrocil do dzisiaj.

Winterstorm

2017-08-05, 09:28
Noniesondze napisał/a:

Wasza wina. Tak narzekaliście, że Lays to samo powietrze? To się, k***a, doigraliście. Teraz zamiast powietrza ładują prawa jazdy :evil:

P.S. Ja też chcę. Znam przepisy, a prawka nie mam. Częściej wypada w paprykowych, czy solonych?



Przecież to oczywiste - w cebulowych. :ok:

DarthMoon

2017-08-05, 10:32
Filmik należy wysłać na Policję, bo kierowca stwarza zagrożenie na drodze, którego nie ma jak uniknąć. Na zakręcie przy wiadukcie gdyby nadjechał samochód to czołówka gwarantowana. Ludzie się śmieją, że jeżdżę SUVem po mieście, ale wolę szukać dłużej miejsca postojowego, niż jechać małym goownem z rodziną na czołówkę.

Ohoho

2017-08-05, 10:35
Takim ludziom, powinno się odbierać życie, a nie prawo jazdy :krejzi:

waloos

2017-08-05, 11:00
A ludzie i tak narzekają, że za ciężko prawo jazdy zdać.

k***a prawo jazdy to jest przywilej a nie konieczność. Jak się nie nadajesz do jazdy to egzaminator ma obowiązek cię udupić i koniec kropka!

Stajan

2017-08-05, 20:21
Ja pie**olę. Dlaczego tacy ludzie nigdy nie mogąć sprawdzić w googlu gdzie mają jechać? Wystarczy wejść w widok streetview i obejrzeć wszystkie zjazdy i skręty. To naprawdę takie trudne? Każdy matoł ma smartphona, jednak naprawdę z niego korzystać potrafi co dwudziesty. Ja też mam ch*jową orientację w terenie, ale zdaję sobie z tego sprawę i gdy jadę w miejsce, którego nie znam to w pierwszej kolejności molestuję mapy googla, a silnik ur*chamiam dopiero gdy mam pewność, że nie pojebie mi się żaden pas do skrętu.