18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz drugiego planu - wersja rowerowa.

screv • 2010-05-22, 13:33
Mistrz drugiego planu - wersja rowerowa (oryginał).
Mistrzowski wypadek na rowerze.


jamnick

2010-05-22, 14:56
Wszyscy obstawiali, że wypieprzą się ci pierwsi a tu proszę, surprise. :>

screv

2010-05-22, 15:16
Ja też widząc to obstawiałem, że wywalą się pierwsi. Drugi kolega, zajeżdzając im drogę chciał im troche pomóc. Wyszlo inaczej - pomgl sobie ; D

kys88

2010-05-22, 15:59
Jak ktos jest idiota to nawet na 4 kolowym rowerku sie zabije...

Selekcja naturalna <3

paolka

2010-05-22, 21:33
Jako, że się znajduje napis ''mistrz drugiego planu'' nie wiem dlaczego obstawialiście na glebę tych 3 kolesi.

screv

2010-05-23, 01:07
paolka napisał/a:

Jako, że się znajduje napis ''mistrz drugiego planu'' nie wiem dlaczego obstawialiście na glebę tych 3 kolesi.



Jak oglądałem ten film 5 minut po nakręceniu, to nikt mi nie podawał przyszłego tytułu filmu. ; >

Tester

2010-05-23, 12:10
Siedlce, szkoła podstawowa nr 7 :D hahaha :D

paolka

2010-05-23, 12:11
screv, Więc dlaczego pomyślałeś, że to co napisałam tyczy się również Ciebie?

screv

2010-05-23, 13:02
paolka napisał/a:

screv, Więc dlaczego pomyślałeś, że to co napisałam tyczy się również Ciebie?


Mowilas w liczbie mnogiej. Tylko ja z kolega poruszalismy ten temat ; )


Tester napisał/a:

Siedlce, szkoła podstawowa nr 7 hahaha


Tak, sp7 - Siedlce ; >

paolka

2010-05-23, 15:31
screv, wygrałeś.

Dzzeju

2010-05-23, 22:00
kys88 napisał/a:

Jak ktos jest idiota to nawet na 4 kolowym rowerku sie zabije...

Selekcja naturalna <3


Niestety nie udało Ci się popisać. Każdy wie, że jesteś supermanem, który nigdy nie zaliczył gleby...

###
Cieszy mnie to, że taka moja niepozorna gleba może radować tyle osób. Kumpel dostał za filmik aż 115 piw. Niezły wynik ;) .

screv

2010-05-23, 22:26
A dostałem 116 piw, na koncie założonym z nudów, na filmie na to forum dodanym z nudów ; >

Film stanie się tradycją polskiego internetu, duża furorę robią 3 koledzy na 1 rowerze, plus wypadek, który przytrafił się akurat przed obiektywem kamery.

Takie wypadeczki przez całe życie każdego z nas zdarzały się nie raz, więc nie ma co komu cisnąć. Różnica pomiędzy wypadkiem z filmu, a moimi, waszymi wypadkami jest taka, ze ta wpadka z filmu została uchwycona i trwale zachowa się w pamięci świadków ; >

Tak więc Panowie obywatele, Panie obywatelki, użytkownicy tego forum - powstrzymajcie niektóre komentarze, zachowajcie je dla siebie, bo po 1 akcji, zobaczonej przez przypadek na necie, nie możecie określić całego człowieka, jego charakteru i zachowania.

Z tego miejsca, jak już się tak rozpisałem chcę pozdrowić Mame, Tate, Brata, ludzi zaangazowanych w ten film - dzięki wam mogłem obejrzeć go 10 minut po nagraniu. Bardzo żałuję, że mnie nie było przy tym.

Dziękuję, Dobranoc.

@edit
Pragnąłbym pozdrowić również Wiolette Willas, która od zawsze marzyła o tym, by jej nazwisko pojawiło się w moim poście.

Wszelkie inne gwiazdy pragnące specjalnych pozdrowien - proszę pisać na priva ; ))

Dzzeju

2010-05-23, 22:53
Oj...Jodła, Jodła...następnym razem nigdzie nie idźcie tylko siedźcie z nami cały czas ;P.

screv

2010-05-23, 23:07
Dobra, w takim razie następnym razem nie idę po żadną piłkę. ; >
Dobra, koniec offtopu ; )