18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz drugiego planu

~tedwaha • 2022-09-17, 10:30
ruski kradnie pannie show

kozi1114

2022-09-18, 19:28
Tak dobrego filmu na Sadisticu już dawno nie było.

jurassa

2022-09-19, 20:04
Zasmuca mnie poziom IQ komentatorów, po pierwsze skok akrobatyczny po drugie nie widzisz na co upadł, prawdopodobnie na materac...

kitsun

2022-09-20, 10:14
Ale łykacie jak pelikany. Przecież to ustawka.
- Laska kręci od dołu i akurat na miejsce, z którego facet "skacze". Te wszystkie instagramerki/tiktokerki nigdy nie kręcą od dołu, bo to niekorzystne ustawienie (dlatego też wasze dziewczyny robią selfiacze i filmiki od góry).
- Z małego ekranu, natychmiastowo skumała, że facet skacze z okna. Nie ma na to szans, jeśli się tego nie spodziewasz.
- Facet robi skok akrobatyczny i ląduje na plecach (optymalnie)
- Nie widzimy gdzie upadł (bo przecież laska kręci do góry), więc nie widzimy, że ląduje na materacach.
800+ piw za prostą sztuczkę z Mam Talent.

~tedwaha

2022-09-20, 11:38
kitsun napisał/a:

- Facet robi skok akrobatyczny i ląduje na plecach (optymalnie)



Rzeczywiście słychać jak optymalnie zaj***ł o beton :D

kitsun

2022-09-21, 09:24
tedwaha napisał/a:

Rzeczywiście słychać jak optymalnie zaj***ł o beton



Tak? Dla mnie to brzmi jak uderzenie o materace.
Zresztą dodanie dźwięku do nagrania to najłatwiejsza sprawa.

~tedwaha

2022-09-21, 09:49
Materac to raczej ch*ja da z takiej wysokości, jak straż pożarna podjeżdża pod samobója to rozkładają półtora metrowej grubości poduszkę powietrzną z której przy uderzeniu ucieka powietrze i napełniana jest dmuchawą która głośno pracuje, zresztą kto by tak blisko innej osoby skakał. ale skoro tak przekonany jesteś ze to fejk to aż zerknę w metadane pliku

jurassa

2022-09-21, 13:41
tedwaha napisał/a:

Materac to raczej ch*ja da z takiej wysokości, jak straż pożarna podjeżdża pod samobója to rozkładają półtora metrowej grubości poduszkę powietrzną z której przy uderzeniu ucieka powietrze i napełniana jest dmuchawą która głośno pracuje, zresztą kto by tak blisko innej osoby skakał. ale skoro tak przekonany jesteś ze to fejk to aż zerknę w metadane pliku



Skąd wiesz jaki materac mógł być tutaj użyty? Może wystarczająco gruby, może kilka materacy.

~tedwaha

2022-09-21, 14:18
ni wiem jaki był użyty, wiem jakich skokochronów straż pożarna używa w takich wypadkach, znam też wzór na przyśpieszenie ziemski (m*g) i wiem że żaden materac piankowy czy sprężynowy by tego nie zamortyzował, chyba że by sięgał pierwszego piętra ale wtedy by był widoczny na nagraniu, wy tak na poważnie z tymi materacami pie**olicie? przecież to wiara na poziomie tego że jak by skoczył z parasolką to by go wyhamowało,

przecież on wali z 4go piętra, najlepiej to weź ułóż parę materacy i pie**olnij z 4 piętra na nie jak taki pewien jesteś to się przekonasz...
P.S. nie zapomnij nam filmiku nagrać

Detektywi za 5 groszy, łowcy teorii spiskowych.... tfuuu, przedstawcie jakąś sensowną argumentacje popartą faktami a nie własnymi przemyśleniami i opiniami,


co do metadanych pliku to sciezka dźwiękowa nie jest modyfikowana , Podgląd w audacity nie wskazuje śladów montażu lub obróbki cyfrowej. Parametry created date, modify date są zbieżne, ścieżka video była przerabiana ale data modyfikacji zbiega się z datą uploadu i parametrem metadate date więc wnioskuje że to dodanie znaku wodnego kanału z którego to ściągnąłem

Bul_od_bytu

2022-09-21, 15:14
Komisja smoleńska byłaby dumna z takiego śledztwa :lol:

kitsun

2022-09-21, 15:19
tedwaha napisał/a:

Materac to raczej ch*ja da z takiej wysokości, jak straż pożarna podjeżdża pod samobója to rozkładają półtora metrowej grubości poduszkę powietrzną z której przy uderzeniu ucieka powietrze i napełniana jest dmuchawą która głośno pracuje, zresztą kto by tak blisko innej osoby skakał. ale skoro tak przekonany jesteś ze to fejk to aż zerknę w metadane pliku



Po co porównujesz skok samobójcy, do zaplanowanego skoku kaskaderskiego?
Straż rozwija taką poduszkę, bo nie przewidzi w jakiej pozycji i czym samobójca spadnie - czy będzie leciał kończynami/głową w dół i trzeba maksymalnie zamortyzować upadek - a może założyć, że nie ma doświadczenia kaskaderskiego.
Ten skoczek robi piękne salto i ląduje idealnie na plecach. To typowy skok kaskaderski. Porządny kaskader bez problemu robi upadek z 1 piętra na stół (który się zapada) bez materaca. Z 3ciego piętra jest w stanie zrobić z odpowiednimi materacami.


tedwaha napisał/a:

najlepiej to weź ułóż parę materacy i pie**olnij z 4 piętra na nie jak taki pewien jesteś to się przekonasz...
P.S. nie zapomnij nam filmiku nagrać



Weź się ogarnij. Nie przebiegnę też maratonu poniżej 4h, to wg Ciebie znaczy, że się nie da?


~tedwaha

2022-09-21, 15:22
udowodnij ze to fejk a nie pie**ol bo ci się tak wydaje, bo tu akurat masz rację.... wydaje ci się

RSTB30

2024-01-05, 19:24
ale zanurkował do betonowej wody to chyba jakiś ruski fan magika :D kolejny zdobywca betonowej płyty