18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Misja "pokojowa"

Sz...........an • 2013-08-14, 00:10
W wykonaniu Hamerykańców oczywiście ;)


Sutowendlin

2013-08-14, 01:55
Amerykańska misja pokojowa tj:
wziąć wiadro koli, burgery i zaj***ć się na kanapie przed TV w "pokoju". To jedyna misja pokojowa jaką znają amerykanie.

Ok...........ca

2013-08-14, 02:28
0:26 Sylwek cały czas w formie :-D

le_Roi_des_fous

2013-08-14, 07:22

RavenRR

2013-08-14, 14:13
Grafika tak realistyczna jak realni są terroryści, jak prawdziwe były zabawy Husajna z atomem i jak piękne są Niemki.

Fa...........um

2013-08-14, 14:24
Aha ... bo kraje którym spuścili wpie**ol to były do ich najazdu krainy mlekiem i miodem płynące. Ludzie z całego świata walili drzwiami i oknami do Afganistanu i Iraku, aby osiedlać się tam i korzystać z lokalnego dobrobytu, tolerancji i świetnych warunków do rozwoju. PKB oby tych krajów było wyższe niż PKB Niemiec i Japonii razem wziętych, w każdym domu były wysokiej jakości produkty pochodzące z ich fabryk.

A źli Amerykanie przyszli i zmienili oba w ruinę!

PS. Lewackim debilom radzę jebnąć się czasem w pusty łeb. Może pomoże ... .

Sick_Stick

2013-08-14, 14:42
Tabernak, no ale na ch*j Amerykanie sie tam wpie**olili? Araby tłuką się we własnym kraju (zapominając o co tak naprawdę się zabijają), ale to jest tylko ich problem!

Zaraz mi napiszesz, że przylatuja do Europy, że zabijają... ile tych ludzi tak naprawdę zabili? 3,4 przypadki w tv? Bo więcej nie zauważyłem.

ch*jowo nadmuchany balonik przez świat, żeby odwrócić uwage od tego co tak naprawde dzieje się za kulisami

presscot

2013-08-14, 14:49
Tabernak napisał/a:

Aha ... bo kraje którym spuścili wpie**ol to były do ich najazdu krainy mlekiem i miodem płynące. Ludzie z całego świata walili drzwiami i oknami do Afganistanu i Iraku, aby osiedlać się tam i korzystać z lokalnego dobrobytu, tolerancji i świetnych warunków do rozwoju. PKB oby tych krajów było wyższe niż PKB Niemiec i Japonii razem wziętych, w każdym domu były wysokiej jakości produkty pochodzące z ich fabryk.

A źli Amerykanie przyszli i zmienili oba w ruinę!

PS. Lewackim debilom radzę jebnąć się czasem w pusty łeb. Może pomoże ... .



Tak właśnie było w latach 50, 60 dopóki mercicanie się tam zjawili. Sam jebnij się w łeb, lewica jest pro amerykańska, nie odwrotnie. Jeden z drugim debilem będzie w każdym poście pisać lewak, nazywać się prawicowcem i tak psują opinie o prawicy.

pakicito

2013-08-14, 15:00
widać, że @tabernak nie myślisz logicznie, ale to już twój własny świat

ex...........xx

2013-08-14, 15:12
Sick_Stick napisał/a:

ile tych ludzi tak naprawdę zabili? 3,4 przypadki w tv? Bo więcej nie zauważyłem.


Rzucę tu parę faktów, które pamiętam i do których znalazłem informację z potwierdzoną liczbą ofiar (kolejność przypadkowa):
1983 - zamach bombowy na ambasadę USA w Bejrucie [63 ofiary];
1983 - samobójczy atak na koszary U.S. Marines w Bejrucie [241 ofiar];
1983 - zamach na główną kwaterę francuskich sił pokojowych w Bejrucie [58 ofiar];
1996 - zamach na World Trade Center [>500 rannych, 6 ofiar] - parę lat później chłopaki postarali się bardziej [>>6000 rannych, 2973 ofiar];

I tak można wymieniać do jutra. A jak wiedzę czerpiesz z telewizji, a nie literatury to co moge powiedzieć - pie**olnij się w łeb tępaku i dalej śpiewaj, że WTC to inside job, a Amerykanie najeżdżają pokojowo nastawione społeczności dla ropy :roll:

Sick_Stick

2013-08-14, 15:26
exx napisał/a:


Rzucę tu parę faktów, które pamiętam i do których znalazłem informację z potwierdzoną liczbą ofiar (kolejność przypadkowa):
1983 - zamach bombowy na ambasadę USA w Bejrucie [63 ofiary];
1983 - samobójczy atak na koszary U.S. Marines w Bejrucie [241 ofiar];
1983 - zamach na główną kwaterę francuskich sił pokojowych w Bejrucie [58 ofiar];
1996 - zamach na World Trade Center [>500 rannych, 6 ofiar] - parę lat później chłopaki postarali się bardziej [>>6000 rannych, 2973 ofiar];

I tak można wymieniać do jutra. A jak wiedzę czerpiesz z telewizji, a nie literatury to co moge powiedzieć - pie**olnij się w łeb tępaku i dalej śpiewaj, że WTC to inside job, a Amerykanie najeżdżają pokojowo nastawione społeczności dla ropy :roll:



1. podaj mi jeszcze dane z epoki kamienia łupanego.
2. trochę szacunku, bo nikt cię w poście nie obraził
3. tak, uważam, że wtc to był "inside job"
4. chyba jesteś ślepy jeśli nie widzisz co, za co i dlaczego robi hameryka

presscot

2013-08-14, 15:26
exx napisał/a:


Rzucę tu parę faktów, które pamiętam i do których znalazłem informację z potwierdzoną liczbą ofiar (kolejność przypadkowa):
1983 - zamach bombowy na ambasadę USA w Bejrucie [63 ofiary];
1983 - samobójczy atak na koszary U.S. Marines w Bejrucie [241 ofiar];
1983 - zamach na główną kwaterę francuskich sił pokojowych w Bejrucie [58 ofiar];
1996 - zamach na World Trade Center [>500 rannych, 6 ofiar] - parę lat później chłopaki postarali się bardziej [>>6000 rannych, 2973 ofiar];

I tak można wymieniać do jutra. A jak wiedzę czerpiesz z telewizji, a nie literatury to co moge powiedzieć - pie**olnij się w łeb tępaku i dalej śpiewaj, że WTC to inside job, a Amerykanie najeżdżają pokojowo nastawione społeczności dla ropy :roll:



Z tego co widzę Twoje źródła to również nie literatura, a wikipedia z trybie c, v. "...a Amerykanie najeżdżają pokojowo nastawione społeczności dla ropy." A araby najeżdżają pokojowo nastawionych merikanów nawet nie dla ropy, tylko od tak. Każdy problem rozwiązuje się wewnętrznie, gdyby społeczność półwyspu, chciała by wolności amerykańskiej to by ją wprowadziła i kilku bojowników z kałaszami by tego nie zmieniła. Może Polska pojedzie wprowadzać militarnie wolność na Białorusi, a czemu by nie. Gdyby 50 lat nie paliło się ich napalmem, to być może część tego bydła by nie spłynęła do europy.

ex...........xx

2013-08-14, 15:38
Sick_Stick napisał/a:



1. podaj mi jeszcze dane z epoki kamienia łupanego.
2. trochę szacunku, bo nikt cię w poście nie obraził
3. tak, uważam, że wtc to był "inside job"
4. chyba jesteś ślepy jeśli nie widzisz co, za co i dlaczego robi hameryka



Ad.1 - Podałbym informację z ostatnich lat to bym usłyszał, że to odwet na USA po inwazji w Iraku, Afganistanie, etc. ;) ?
Ad.2 - Na szacunek trzeba sobie zapracować.
Ad.3 - Dlatego właśnie nie zasługujesz na szacunek o którym wspomniałem.
Ad.4 - Jak wyżej.

presscot napisał/a:

Z tego co widzę Twoje źródła to również nie literatura, a wikipedia z trybie c, v.



Przykro mi ale akurat sprawa Bejrutu została poruszona w książce Komandos Richarda Marcinki, podobnie jak zamach na USS Cole o którym nie wspomniałem. No ale co ja będę tłumaczył wikipedyście skąd czerpie informacje, skoro i tak wie lepiej ;)

Sick_Stick

2013-08-14, 15:49
exx napisał/a:



Ad.1 - Podałbym informację z ostatnich lat to bym usłyszał, że to odwet na USA po inwazji w Iraku, Afganistanie, etc. ;) ?
Ad.2 - Na szacunek trzeba sobie zapracować.
Ad.3 - Dlatego właśnie nie zasługujesz na szacunek o którym wspomniałem.
Ad.4 - Jak wyżej.



Przykro mi ale akurat sprawa Bejrutu została poruszona w książce Komandos Richarda Marcinki, podobnie jak zamach na USS Cole o którym nie wspomniałem. No ale co ja będę tłumaczył wikipedyście skąd czerpie informacje, skoro i tak wie lepiej ;)



aha, czyli na szacunek nie zasługują ludzie, którzy mają odmienne zdanie od ciebie. Brawo, widzę komuna wraca.

Nie wiem czy wiesz, ale na tym świecie (jeśli chodzi o polityke) w nic nie można wierzyć, nawet w te książeczki które czytasz.

presscot

2013-08-14, 15:51
exx napisał/a:



Ad.1 - Podałbym informację z ostatnich lat to bym usłyszał, że to odwet na USA po inwazji w Iraku, Afganistanie, etc. ;) ?
Ad.2 - Na szacunek trzeba sobie zapracować.
Ad.3 - Dlatego właśnie nie zasługujesz na szacunek o którym wspomniałem.
Ad.4 - Jak wyżej.



Przykro mi ale akurat sprawa Bejrutu została poruszona w książce Komandos Richarda Marcinki, podobnie jak zamach na USS Cole o którym nie wspomniałem. No ale co ja będę tłumaczył wikipedyście skąd czerpie informacje, skoro i tak wie lepiej ;)




1. Liczy się informacja, a nie sposób przekazu.
2. Ok, bez względu na poziom książki, informacje się zgadzają. Tylko co to ma do rzeczy? Wypisz teraz ataki przed najazdem grubasów.
3. Na szacunek trzeba sobie zapracować, ale czy to z góry oznacza że na początku nie szanujemy nikogo?
4. Jeśli ktoś nie zgadza się z Tobą i nie czyta Twojej książeczki, nie zasługuje na szacunek?
5. Polacy też organizowali zamachy, również przy udziale cywilów, też Nas skreślasz?
6. Niektórzy mają wyprane mózgi poprzez telewizje, inni przez "książeczki".