18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Misiek się uruchomił

Jesse.Pinkman • 2022-01-23, 22:25
Uruchomił albo popsuł. Tutaj pierwsza część a tutaj druga.

jjuice

2022-01-23, 22:29
Ja pie**ole... i to jest materiał na sadola? brawo gamoniu

Baguto

2022-01-23, 22:30
Halman jak dostaje piwo pod komentarzem :lol:

Jesse.Pinkman

2022-01-23, 22:30
jjuice napisał/a:

Ja pie**ole... i to jest materiał na sadola? brawo gamoniu


Miś od Flodzi czy Sundaya pasował? Powtarzasz ten sam tekst do znudzenia.

LubięFacetów

2022-01-23, 22:36
jjuice napisał/a:

Ja pie**ole... i to jest materiał na sadola? brawo gamoniu



Rób tak jak ja. Ja jak widzę, że autorem jest Pinkman czy inni podobni mu userzy, to nawet nie oglądam i przechodzę dalej. Mam wtedy spokój psychiczny.

Rozjebie

2022-01-23, 22:51
A mnie jebie co tu sie pojawia - jak jest jakieś dno totalne, to najwyżej obrzygam w komentarzu i lecę dalej :D

Lubię oprócz wypadków zobaczyć cos, co wzbudzi u mnie 5 sekund zainteresowania (nawet nie wiedziałem, ze koala tak robi)
W ch*ju tez mam nazwę "sadistic" - ta strona może sie nazywać jakkolwiek (np. jebacpedalarzy.com)

Ca...........on

2022-01-23, 23:29
Przecież Flodzia, Halman i Pantillon (a także Jesse.Pinkman, fantastico i BongMan) to jest jeden i ten sam człowiek.

Pralpunkt

2022-01-23, 23:53
Właśnie dawno nie było sucharów Bongmana ,albo ja przeoczyłem

dżonyłojlker

2022-01-24, 00:16
Pewnie zrobiłeś to nieświadomie, ale ktoś może potraktować to jako prowokację i pomyśleć, że wiesz coś czego pewnie nie wiesz, a co wie każdy kto ma choć kilka kropel oleju w głowie (czyli nikt z sadola, bo trwa to tyle lat i nikt jeszcze się nie wysypał).

Nikoseq

2022-01-24, 03:07
Ja wydaje takie dzwięki jak spuszcze się w chusteczke.

Jesse.Pinkman

2022-01-24, 10:49
Caramon napisał/a:

Przecież Flodzia, Halman i Pantillon (a także Jesse.Pinkman, fantastico i BongMan) to jest jeden i ten sam człowiek.


Ja bym zadzwonił na twoim miejscu do FBI i powiedział, że znalazłeś D.B Coopera - sporo dolców nagrody czeka.

Marian_Koniuszko

2022-01-24, 12:54
Rozjebie napisał/a:

A mnie jebie co tu sie pojawia - jak jest jakieś dno totalne, to najwyżej obrzygam w komentarzu i lecę dalej
Lubię oprócz wypadków zobaczyć cos, co wzbudzi u mnie 5 sekund zainteresowania (nawet nie wiedziałem, ze koala tak robi)
W ch*ju tez mam nazwę "sadistic" - ta strona może sie nazywać jakkolwiek (np. jebacpedalarzy.com)



Podpisuję się również pod tą wypowiedzią. Jedziecie po Halmanie, Flodzi czy Pinkmanie, a faktem jest, że gdyby nie oni, to Sadol prawdopodobnie by zdechł. Pomijam już w tym wszystkim kwestię, że osoby które cisną wyżej wymienionych, najczęściej mają zerowy wkład w rozwój tej strony.


Koale to mają klawe życie:

"Koala australijski – gatunek ssaka z rodziny koalowatych, nadrzewne zwierzę roślinożerne, zamieszkujące wschodnią Australię. Koala schodzi na ziemię tylko po to, aby przejść na kolejne drzewo. Żyje samotnie lub w niewielkich grupach złożonych z samca i kilku samic"

Coś pięknego być taką Koalą :mrgreen:

SADOI

2022-01-24, 16:59
jjuice napisał/a:

https://www.sadistic.pl/t/553727



k***a warto było zobaczyc dla tego komentarza o Halmanie + brzmi jak moj ojciec

Dabug

2022-01-24, 19:03
Marian_Koniuszko napisał/a:

Coś pięknego być taką Koalą



No nie wiem czy chciałbyś tak xD

Z wiki : Podczas pierwszych 5 miesięcy karmi się mlekiem matki, w 6. miesiącu pobiera częściowo przetrawiony pokarm z jelita matki.

A to dlatego że liście eukaliptusa są ciężko strawne - i młode musi po prostu żreć gówienka od matki