18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miotacz ognia marki Kärcher

żmij • 2023-06-15, 09:36
Great balls of fire!
Czyli "Co się stanie, jak myjkę zasilimy olejem napędowym zamiast wody"
:D





Cipczan

2023-06-15, 09:40
A to nie benzyna?

A nie, jednak ropa.

żmij

2023-06-15, 09:47
Cipczan napisał/a:

A to nie benzyna?
A nie, jednak ropa.



Ropa. Fajnie się pompa rozkręca na tym OeNie :)

Korcipała

2023-06-15, 10:02
W sam raz do rozpędzania lgbt, blm i ekologów.
Trzeba wprowadzić produkcję masową z opcją plecakową i zasilaniem akumulatorowym.

DeSanta71

2023-06-15, 10:02
Zajebista sprawa. Myślę, że jest tutaj sporo pojebów i niejeden by chciał się czymś takim pobawić. Zakładam iż nie każdy ma dostęp do takich zabawek, ale każdy ma dostęp do butelki po piwie, skarpetki i zapalniczki. Udajcie się w miejsce dalekie od ludzi i jebnijcie sobie takim Mołotowem. Polecam, bo fajna zabawa, ale k***a uważajcie, bo nietrudno o wypadek. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, żeby niczego nie spalić i nikomu nie zrobić krzywdy. Z chęcią wrócę do tego materiału, żeby zobaczyć ewentualne filmiki lub zdjęcia z Waszych zabaw. No i jeszcze jedna rzecz - na tle takiej ściany ognia można zrobić zajebiste foty. Pamiętajcie tylko, żeby dobrze zmoczyć materiał, bo ogień może zgasnąć w locie. Pozdrawiam serdecznie całą społeczność (:





Pedator

2023-06-15, 10:07
I koniecznie nagrywajcie swoje postępowanie, żeby było co wrzucić nawet po śmierci w płomieniach.

Pentagram84

2023-06-15, 11:51
DeSanta71 napisał/a:

Zajebista sprawa. Myślę, że jest tutaj sporo pojebów i niejeden by chciał się czymś takim pobawić. Zakładam iż nie każdy ma dostęp do takich zabawek, ale każdy ma dostęp do butelki po piwie, skarpetki i zapalniczki. Udajcie się w miejsce dalekie od ludzi i jebnijcie sobie takim Mołotowem. Polecam, bo fajna zabawa, ale k***a uważajcie, bo nietrudno o wypadek. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, żeby niczego nie spalić i nikomu nie zrobić krzywdy. Z chęcią wrócę do tego materiału, żeby zobaczyć ewentualne filmiki lub zdjęcia z Waszych zabaw. No i jeszcze jedna rzecz - na tle takiej ściany ognia można zrobić zajebiste foty. Pamiętajcie tylko, żeby dobrze zmoczyć materiał, bo ogień może zgasnąć w locie. Pozdrawiam serdecznie całą społeczność (:



A teraz zobaczymy co można zrobić z wiadrem benzyny ........ ja jestem diabeeeeł

Nilfgardczyk

2023-06-15, 12:07
żmij napisał/a:

Ropa. Fajnie się pompa rozkręca na tym OeNie



"Gasoline" Jak dla mnie benzyna. Opary ropy tak sie nie pala.

Bul_od_bytu

2023-06-15, 13:07
Trochę szkoda myjki, ale patent niezły

ebeebe_ebeebeebe

2023-06-15, 13:19
Nilfgardczyk napisał/a:

"Gasoline" Jak dla mnie benzyna. Opary ropy tak sie nie pala.



Powiedział cyt. "diesel works better than gasoline", co znaczy - DIESEL (ON) działa lepiej niż benzyna.

Naucz się angielskiego, zanim zaczniesz "JAK DLA MNIE MNIE BENZYNA. OPARY ROPY TAK SIE NIE PALĄ".

Generalnie to się palą jeśli są sprężone, tutaj masz wyrzucaną ładną mieszankę

Zpider

2023-06-15, 13:28
I i co można się bawić bez alkoholu? Można, tylko trzeba mieć ropę :-)

marmar

2023-06-15, 13:39
Dwie rzeczy by spróbował.

Inna dysza, zeby tak nie rozpraszała i był większy zasięg. Paliwo z miotacza powinno dotrzeć do obiektu i go oblać, a nie spalić się całkowicie. Druga sprawa to Benzyna ze styropianem ;) Chociaż po czymś takim wszystkie uszczelki w karcherze szlag trafi :P

pytolsky

2023-06-15, 14:38
Witamy w kolejnym odcinku programu "Dlaczego faceci żyją krócej".

Korcipała

2023-06-15, 16:09
Nilfgardczyk napisał/a:

"Gasoline" Jak dla mnie benzyna. Opary ropy tak sie nie pala.



To proszę wziąć opakowanie z atomizerem np. po płynie do mycia szyb zalać olejem napędowym i rozpylić nad otwartym ogniem jak robi się to z wysokości ok 1,5 intensywnie urzywajac owego atomizera ,a wychodzą bardzo ładne efekty

:mrgreen:

Bul_od_bytu

2023-06-15, 16:43
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Powiedział cyt. "diesel works better than gasoline", co znaczy - DIESEL (ON) działa lepiej niż benzyna.
Naucz się angielskiego, zanim zaczniesz "JAK DLA MNIE MNIE BENZYNA. OPARY ROPY TAK SIE NIE PALĄ".
Generalnie to się palą jeśli są sprężone, tutaj masz wyrzucaną ładną mieszankę



Wszystko co rozpylisz w naprawdę drobnym aerozolu potrafi się zapalić a nawet wybuchnąć. Pył węglowy, zbożowy, trociny, mąka, kurz itp. W formie aerozolu i przy odpowiednich warunkach to i ropa będzie się elegancko hajcować. Benzyny to bym do tej myjki nie dawał bo tam przecież jest pompa, wysokie sprężanie i dużo ciepła co może sprawić, że benzin zacznie mocno parować zanim trafi do dyszy. Dużo oparów benzyny to recepta na dobre pie**olnięcie, ale to materiał na kolejny odcinek :D