18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miota nimi jak szatan :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-09, 16:26
Chyba jakiś k***ibal albo inna impreza :)


~Velture

2018-05-09, 16:32
Co jak co ale suki są nieźle zdeterminowane i się nie poddają :trollencjusz:

Budrys2000

2018-05-09, 17:46
Obowiązkowy film dla każdego kawalera, któremu przechodzi przez głowę żeniaczka

D3Ton

2018-05-09, 18:14
Europejki witają Ahmedów, tak to widzę :P

jbone

2018-05-09, 18:40
czarni gwałcą białe-dlatego zawsze ale to ZAWSZE jak widzicie murzyna w sklepie to macie go napie**alać:jak zapyta za co?za twoich czarnych braci.ja sie nie dowiedzą na przykładzie swojego kolegi to nikt ich nie powstrzyma

Azus

2018-05-09, 21:05
bądź co bądź , można by w chwili nieuwagi jedną gdzieś tam za kiblem zapiąć

ProVVe

2018-05-09, 21:36
jbone napisał/a:

czarni gwałcą białe-dlatego zawsze ale to ZAWSZE jak widzicie murzyna w sklepie to macie go napie**alać:jak zapyta za co?za twoich czarnych braci.ja sie nie dowiedzą na przykładzie swojego kolegi to nikt ich nie powstrzyma




Uwierz mi wiele bialych same sie pchaja nie trzeba ich gwałcic... Poza tym trzeba byc sprawiedliwym i powiedziec biali tez gwałcą, a każdego ktory to robi... Bambus czy bialy, czy ch*j wie kto należy mordawać tak aby czuł, że umiera. Nie zmienia to faktu, że ciapaki i inne brudy wiodą w tym prym

dertaz

2018-05-09, 22:36
51 sec blondynka rzuciła czarnym jak szmacianą lalką, a koleś waży ze 100 kg.

Mors_Nigra

2018-05-09, 23:02
@jbone nie no, genialne, napie**alaj niewinnych, za winny innych, a potem się dziw, że i oni zmieniają się w tych złych co za przygłup... swoją drogą właśnie stwierdziłeś, że żydzi mają wszelkie prawo nas gnoić za to że jacyś tam ludzie urządzili innym żydom pogrom. To działało by również w drugą stronę bo i oni nam jak wiadomo krzywdy wyrządzali, ale już widzę jak Polacy w dzisiejszym świecie cokolwiek żydom zrobią. Także wypinaj dupkę i czekaj na żydowskiego ku*asa, portfel też miej przy sobie.

solltys

2018-05-09, 23:55
Ehh, wszystkie trzy umyć i zamknąć w piwnicy przykute do kaloryfera.

Taz

2018-05-10, 00:41
Brakuje głosu Krystyny Czubówny :D

SpeedyG

2018-05-10, 08:50
Faceci naj***ni, ale po co laski zawsze się pchają tak skoro nie mają żadnych szans. Taka idiotka myśli, że jak jest dziewczyną to wszystko jej wolno. Później facet się wk***i i w końcu zajebie normalnie lepa na ryj, to będzie tym złym.

mar173

2018-05-10, 12:40
jbone napisał/a:

czarni gwałcą białe-dlatego zawsze ale to ZAWSZE jak widzicie murzyna w sklepie to macie go napie**alać:jak zapyta za co?za twoich czarnych braci.ja sie nie dowiedzą na przykładzie swojego kolegi to nikt ich nie powstrzyma



Biali też gwałcą więc białasie dla przykładu każdy biały musi dostać wp... -> za co ? Za białych braci którzy gwałcą. Logika cepa.

__

Te dziewki to pewnie dz**ki, myślą że każdy facet jest taki sam i mają nad nimi przewagę. Nie pomyślą idiotki że manipulują jedynie przegrywami dodatkowo mało inteligentnymi - bo kto by chciał tknąć patykiem taki wór na sperme żulów i.in. przegrywów...