18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miota nim jak szatan.

T3RMINATOR • 2020-02-11, 15:35
Samolot wystartował z Warszawy i leciał do angielskiego miasta Luton. Ze względu na bardzo silny wiatr samolot linii WizzAir musiał lądować na lotnisku w Birmingham.


pabulons

2020-02-11, 18:44
Kurna, wszyscy się jarają jako to nie bohater z pilota, same ochy i achy, a oni na takie ewentualności są szkoleni przecież bardzo dobrze.... Nie rozumiem tej podniety trochę....

zdun

2020-02-11, 19:15

Kubica też by poradził.

Dzisiaj

2020-02-11, 21:55
saves napisał/a:

Każdy kto myśli, że sterowanie samolotem to jak przejażdżka samochodem...



wyglada troche jak ludzie "kierujacy" samochodem na filmie ;) prosta droga oni kreca kierownica to w lewo, to w prawo. Na zakretach trzymaja znowu kierownice prosto :D

Mimi_77

2020-02-11, 22:29
Ogolnie z tego co wiem przekierowano ten lot z luton do birmingam... ehh ile cebuli polskiej musialo wiecej zaplacic za transport taksówka.

utrOne

2020-02-11, 22:33
A myślałem ze ci z wizzaira to wylądują chyba wszędzie.
Musiało ostro pizgac w lutonowie ze się poddali.

Lenart666

2020-02-11, 22:48
Ręce same składają się do oklasków

Ti...........ch

2020-02-11, 23:27


Ja was proszę... :kawa:

Połamany

2020-02-12, 00:01
tarcer123 napisał/a:

Moze bezpieczniej byloby kontynuowac lot niz ladowac w takich warunkach?



Może i by było ale dochodzi potem logistyka tj dowożenie ludzi na miejsce docelowe... A i problemem jest ilość paliwa a linie takie jak Wizzair czy Ryanair lubią tankować na styk. Gdzieś czytałem, że Ci drudzy kiedyś prowadzili nawet ranking pilotów z najmniejszą liczbą paliwa tankowanego przed lotem i de facto zapasu co było podstawą do premii ...

Pawlusex

2020-02-12, 02:10
Coraz dziwniejsze te helikoptery robią...

SPIERDOLIX

2020-02-12, 10:25
~Velturek napisał/a:

Nie chcę wyjść na totalnego ku*asa ALEEEEEEEEEEEE za to dostają pieniądze. Idąc twoim tokiem rozumowania powinno się dopie**alać roczną premię każdemu policjantowi, strażakowi, sanitariuszowi, lekarzowi itp. itd. abs. esp. tylko za to, że wykonał swoją pracę za która otrzymuje wynagrodzenie.
Doceniam umiejętności pilota, że ogarnął ale k***a to jest jego praca właśnie aby ogarnął. Dlatego ma wylatane więcej godzin niż statystyczny sadol w ciągu całego swojego życia spędził na waleniu konia do "lasek z ku*asami z harda" i dlatego ciągle się szkolą i trenują.
Tylko jak zwykle zaraz się znajdzie idiota który nie zrozumie tego co napisałem.



No i co z tego że to jego praca? Niektóre prace nie są wcale ryzykowne i odpowiedzialne a ludzie dostają premie i to jest dobrze, w przeciwieństwie do tego że niektóre prace które nie zawsze ale bywają bardzo ryzykowne?
Za te sytuacje ryzykowne powinno być zapłacone więcej a nie jakieś pie**olenie że to twoja praca i znasz ryzyko więc wypie**alaj ryzykować dalej, a osoby które korzystają z usług i narażają życie powinni nie płacić wtedy wcale. Tylko że dla firmy by to na dobre nie wyszło bo dla firmy $ się liczy a nie człowiek. Zresztą co tu mówić o większym wynagrodzeniu skoro nawet należnych ubezpieczeń często niektórzy nie dostają

Należnej kasy z ubezpieczeń*

tarcer123

2020-02-12, 10:49
Połamany napisał/a:

Może i by było ale dochodzi potem logistyka tj dowożenie ludzi na miejsce docelowe... A i problemem jest ilość paliwa a linie takie jak Wizzair czy Ryanair lubią tankować na styk. Gdzieś czytałem, że Ci drudzy kiedyś prowadzili nawet ranking pilotów z najmniejszą liczbą paliwa tankowanego przed lotem i de facto zapasu co było podstawą do premii ...



W Smoleńsku tez sie uparli zeby wylądować...


:amused:

lazybone

2020-02-12, 19:56
Moim zdaniem, warunki mial idealne.

tattooed90

2020-02-12, 22:03
to sie pewnie osluchal glosniejszych oklaskow niz ratzinger mowiac postrafiam fsytkich polakow...