18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miota nią jak szatan

GeorgeHarvey1 • 2022-11-20, 23:23

Oficer Roger Williams poleciał za to z roboty

Takafura

2022-11-21, 11:51
Bambrych napisał/a:

.Wg. Mnie pies nic zaległości nie zrobił. Mówił debilce co się stanie i to się stało.
.


Może być na lekach, może być psychiczna, może być lekko upośledzona lub po kilku drinkach - w końcu wyciągnęli ją z domu a nie z auta.
Ręce skute za plecami a sk***iel ją puszcza celowo twarzą na beton. Jakich niedoj***ny psychol ten policjant.


rutman

2022-11-21, 12:16
Jakim trzeba być niedoj***nym ażeby mówić do nieprzytomnej osoby aby wstala, tak samo jak do postrzelonego 8 razy żeby się nie ruszał.

Polak1988

2022-11-21, 12:20
Bambrych napisał/a:

k***a j***ne dzieci. Pies mówi stój to stoisz i tyle. Proste. Nikt do ciebie nie strzela, nikt tobą na ziemię nie rzuca. A jak byli na jej chacie niesłusznie to odszkodowania wpadnie. Wg. Mnie pies nic zaległości nie zrobił. Mówił debilce co się stanie i to się stało.
Za co k***a odszkodowanie? Zaatakował psa maczetą, pies go odj***ł i odszkodowanie? Poj***na ta Ameryka.




Ta,pies mówi ci szczekaj,to nie pytasz dlaczego tylko szczekasz.Grzeczny chłpczyk...

Ne...........ro

2022-11-21, 13:01
skąd tam tyle świrusów?

Bul_od_bytu

2022-11-21, 15:48
Kiedyś miałem sąsiadów meneli i widziałem na własne oczy jak Żulia wyłapała od swojego Żuliana więcej lepów na ryj niż Gołota, Adamek i Szpilka razem wzięci dalej jest na chodzie. Tak samo ta suka, chwilę poleży, system się zrestartuje i będzie jak nowa.

Papież69

2022-11-21, 17:02
Kolor skóry oficera czysto przypadkowy.

1nssn

2022-11-21, 17:08
Bambrych napisał/a:

k***a j***ne dzieci. Pies mówi stój to stoisz i tyle. Proste. Nikt do ciebie nie strzela, nikt tobą na ziemię nie rzuca. A jak byli na jej chacie niesłusznie to odszkodowania wpadnie. Wg. Mnie pies nic zaległości nie zrobił. Mówił debilce co się stanie i to się stało.
Za co k***a odszkodowanie? Zaatakował psa maczetą, pies go odj***ł i odszkodowanie? Poj***na ta Ameryka.



Obys k***iszczu trafil na takiego sluzbiste. Jebac cie

ClemenMurray

2022-11-21, 17:39
piter52 napisał/a:

A w jakim stopniu był ten ,,oficer"?



Officer down

miedzianek

2022-11-21, 18:22
miszczkurde napisał/a:

U nas to jest jednak spokój. Sam nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem policjanta.



Bo albo susza w krzakach albo pod domem wc kaczora

kamil2c25

2022-11-21, 20:39
Manolito666 napisał/a:

A ch*j w dupę tym psom. Ciekaw jestem jakby się zachowywali gdybym ja sie im wbił na chatę. Przeczytajcie konstytucję i zobaczcie kto według niej jest suwerenem.



Ty suwerenie od 7 boleści.

dracov6664

2022-11-21, 20:55
W polsce nagranie by zaginęło.

Themiki

2022-11-22, 04:19
Każde takie czarne gówno do odstrzału a nie ze pracke traci sk***ysyn j***ny. Licze na to ze jak te brudy zaczą zjeżdzac do polski to cos z tym zrobimy panowie, ja nie lubie przemocy i nic nie mam do samego koloru skóry ale te chwasty to trzeba na prawde wyrywać.

Andrzejas

2022-11-22, 04:49
Polak1988 napisał/a:

Ta,pies mówi ci szczekaj,to nie pytasz dlaczego tylko szczekasz.Grzeczny chłpczyk...



k***a, ile tu sp***olin się wypowiada!
Ty też kolejny pie**olnięty!
Jak typ, który w każdym momencie może pod pretekstem prawa wyj***ć ci magazynek w bebech, to robisz to, co Ci każe. To nie jest film w kinie, że sp***olisz przed nimi po drzewie, jak Jack Sparrow po masztach.
Sam nie lubię psiarni, ale jak mnie sfora psów obskoczy, to nie fikam do nich, bo to jeszcze nikomu na dobre nie wyszło.
Nie widzę tu też powodu do karania policjanta. Co prawda to smoluch, ale w obu nagraniach (tym z nożownikiem również) jest spokojny, opanowany oraz głośno i wyraźnie wydaje polecenia.
Za stawianie oporu policjantom i czynne utrudnianie im pracy baba dostała nauczkę, o której to otrzymaniu została poinformowana kilkukrotnie zawczasu.
Za stwarzanie zagrożenia życia i zdrowia innych nożownik został odj***ny.
Co tu jest niby nie tak? Gdzie doszło do jakiegoś błędu? Bo nie widzę. W obu przypadkach akcja przebiegła w miarę sprawnie i bez uszczerbku do funkcjonariuszy. Gdyby podejrzani wykazali jakąkolwiek chęć współpracy, to też byliby cali. Ci jednak sami wybrali swój los (co z resztą smoluch zauważył).
Gdy Hubert Urbański pytał się idiotów po sto razy, czy zaznaczyć błędną odpowiedź, to ci też szli w zaparte i mówili mu "Dawaj! Niech stracę!".
Tu jest jeszcze łatwiej, bo nikt tu oczka nie puszcza, tylko mówi wprost: "Jeśli mnie nie posłuchasz, to będę zmuszony do zadania ci bólu.".
No i ból nadchodzi i słowa stają się ciałem. Baba jest w radiowozie. Tak, jak miało być. Boli ją, bo tak wolała. Policja nie może faworyzować nikogo. Jeśli obywatelka życzy sobie wpie**ol, to ma go otrzymać, bo płaci za to w podatkach. No Ameryka.
A u nas?
k***a! Nawet na ulicy psiarzy nie ma. A weź zgłoś przestępstwo na komisariacie, to zobaczysz, jak szybko w teren biegną... Nikt, k***a, zza biurka dupy nie ruszy! 5 lat pokazuję im palcem, kto na moim, ukradzionym mi, rowerze jeździ! Sprawę umorzyli z braku dowodów...
Postawiłem lokalsom kratę piwa za odzyskanie roweru. Odzyskali. Gościa oklepali. Poszedł na psiarnię i obdukcję. Sprawę mu umorzyli z braku dowodów.
Policjanta na swoim osiedlu widziałem ostatni raz 14 lat temu, jak komisariat stał na podwórku.
To jak już płacę za psiarnię, to ma strzelać do tego typa, co mi bramę regularnie bazgrze jakimiś tagami! W USA by do nich fiknął, albo zaczął sp***alać i nie musiałbym po raz ósmy zrzucać się z sąsiadami na odmalowanie drzwi!