18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minuta ciszy na meczu Legia - Podbeskidzie

sadystycznie bolesny • 2013-08-04, 20:34
Piękne zachowanie kibiców przed rozpoczęciem wczorajszego meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy miedzy Legią Warszawa i Podbeskidziem Bielsko-Biała (4:0).


luxik1988

2013-08-05, 14:58
Szoqn napisał/a:

Pojazdy o Legii i Warszawie od zakompleksionych debili, za 3...2...1...



Na Twoje specjalne życzenie (zupełnie nieprzypadkowo z małych):

warszawska legia j***ną k***ą jest...
j***ną k***ą jest...
j***ną k***ą jest...

Napisałem to, bo mój członek jest mały i chciałem się dobrze poczuć. Uff, teraz lepiej.

Ma...........31

2013-08-05, 15:04
kickyourheadoff napisał/a:

Po meczu patrioci roz***li pociąg ? A no tak, grali u siebie...



Mniej tv i gazet pokroju GW ,a więcej myślenia ....

kickyourheadoff

2013-08-05, 15:07
Już pisałem o tym, że skoro są tacy wierzący i patriotycznie nastawienie, więc dlaczego na ich osiedlach kwitnie złodziejstwo, handel chemią i ogólne k***wo. Co do dewastacji mienia państwowego (nie tuskowego) tez mogliby się zastanowić. Po prostu znaleźli wspólny mianownik i trzymają się tego jak komornik szafy.

Melooksg

2013-08-05, 15:09
@Roszp
Ładny zapłon... na wszystkich mniejszych imprezach mówi się o minucie ciszy i odkąd pamietam zawsze było tylko symboliczne kilkadziesiąt sekund.


@Molino
Tak na prawdę to nie ma określonej wersji "póki", lub "kiedy" i często ludzie to mylą, ale to nie jest błąd, obie wersje są poprawne, osobiście zawsze śpiewam "kiedy", lepiej brzmi po prostu.

@snik0
Sam jesteś bezmózgiem :) kibic to człowiek codziennego życia, niektórzy są adwokatami, niektórzy lekarzami,nauczycielami, mechanikami itp. można ich spotkać w każdej funkcji społeczeństwa.


@Doomik
Te głąby obchodzą wszystkie święta patriotyczne, hucznie oddając hołd Polskim bohaterom.
Co do hymnu to bez wątpienia wszyscy Polscy kibice zaśpiewają go od początku do końca!


@kickyourheadoff
Nie wiem o co Ci chodzi, ale patrz:
Wypadek pociągu
Byłem, potwierdzam!


A co do klubu to
LEGIA TO STARA ...... :)
Pozdro!

lukasy27

2013-08-05, 15:33
polecam maść na ból dupy wszystkim kolegom co im się coś w Legii nie podoba.

błajan

2013-08-05, 15:36
beka z wiesniakow najezdzajacych na warszawe, zeby najezdzac. to przykre, szkoda slow

clf111

2013-08-05, 15:40
Po co wrzucać minutę ciszy przed meczem??? Ma pierdzieć z podziwu że warszafka nie odwaliła chamówy u siebie jak to zwykle robi gdzie indziej? Można było nakręcić masę filmików jak ta wielka kultura Legii gwizdała i wyzywała w trakcie minuty ciszy na innych stadionach. Byłem świadkiem. Także wsadź sobie w buty ten film bo niby to ma komus zaiponować???
Ja p....e....

juzekmotyka

2013-08-05, 15:51
@Melooksg
Tekst hymnu, wklejony przez użytkownika wyżej, znajduje się w załączniku do ustawy "...o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych". Jest to oficjalna wersja i używanie innej jest błędem. Spotkałem jeszcze takie błędy: "...wrócił się przez morze..." i "...ojciec do swej Basi cały zapłakany...".

Melooksg

2013-08-05, 16:20
@up
w takim razie zostałem okłamany na lekcji historii. ;/
Dzięki za sprostowanie!


Ale słyszałem gorsze błędy, np.
watch?v=DT_VI-RmdO8

Tak samo 'on' śpiewa "póki" ...o dalszym ciągu nie wspominając
:glowawmur:

tranzystor

2013-08-05, 16:53
Minuta ciszy w postaci dwudziesto sekundowego wycia syreny alarmowej. Jak widać różne są wyobrażenia o minucie i o ciszy.

Bodziosowy111

2013-08-05, 17:50
ojjjj.. piękne zachowanie kibiców.. lepiej żeby nie było żadnej ciszy jak potem połowa tych "kibiców" rozp*****la mecze i wyrabia Polsce renome...

luxik1988

2013-08-05, 21:59
juzekmotyka,

Ja słyszałem: ''Za twoim Narodem, złączym się z przewodem'' :D

Istna profanacja.

Kooneer

2013-08-06, 00:57
dmdavid napisał/a:

- Czym się różni Juventus od Legii?
- Juventus to Stara Dama, a Legia to Stara k***a.



Podpie**olone ze stadionu Górnika :idzwch*j:

pawel91sz

2013-08-06, 02:33
ch*j wam w dupę z tymi hejtami. Czy to zrobią kibice, czy górnicy, czy stoczniowcy, czy dz**ki przy drodze, dla Hymnu należy się szacunek. Tak samo jak dla Powstańców i całej masy ludzi, którzy walczyli o Polskę, na którą teraz plujecie i sp***alacie na zachód, ewentualnie za Bałtyk.


Wyładowałem emocje, idę spać, wybaczcie, żona w ciąży itp, gdzieś trzeba się wyżyć :szczerbaty:

snik0

2013-08-06, 07:53
Melooksg napisał/a:


@snik0
Sam jesteś bezmózgiem :) kibic to człowiek codziennego życia, niektórzy są adwokatami, niektórzy lekarzami,nauczycielami, mechanikami itp. można ich spotkać w każdej funkcji społeczeństwa.


Ba k***a, nawet astronauci. Oni najbardziej demolują po meczu ulice.