18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minister Rostowski - magik budżetowy

wangog • 2013-01-28, 23:13
Bogusław Pęk o budżecie :)

LICH0

2013-01-29, 08:37
Czy Pan Pęk chciał w 10:30 powiedzieć "anal" ?
Ten człowiek powinien być minister a nie ten błazen Rostek.

miczel99

2013-01-29, 09:22
sala pełna jak na drugim wykładzie. Gdzie oni wszyscy są k***a? Za takie pieniądze do ch*ja pana. To powinien być ich zasrany obowiązek siedzieć i słuchać pie**olenia każdego z osobna. Chcieli być pseudopolitykami a teraz nawet usiedzieć na dupie nie potrafią. Szkoda gadać

shimaizuro

2013-01-29, 13:12
Tylko mnie wku***a sposób w jaki gość oddycha?
Tak poza tym, to dobrze mówi.

adresikpuma

2013-01-29, 13:39
załoze sie o piwo ze popełnią mu niedługo samobójstwo

Naziolek

2013-01-29, 14:26
10:29 Czy tylko ja usłyszałem: "mają zapewnić pańskiemu szefowi anal"?

pakicito

2013-01-29, 14:31
Cytat:

Niech już PIS pójdzie na dno i zabierze ze sobą wszystkie śmieci, które zagarnął po drodze.


zgadzam się, niech zabiera ze sobą po i będzie spokój

Piromanx

2013-01-29, 15:56
wangog napisał/a:

Bogusław Pęk o budżecie


To Bogdan Pęk, a nie Bogusław baranie. Nie postuj jak się nawet czymś nie interesujesz.. :plzdie:

Blade ziele

2013-01-29, 17:47
Heh nayzwacie kolesia bezmózgiem tylko dlatego, że jest z PiSu to raz a dwa, że zarzucacie mu gadanie głupot.
Ok, teraz mojhe pytanie:
Czy nie większym,machającym łapami i "pie**olącym od rzeczy" (+rzucającym wyzwiskami na lewo i prawo) nie jest np taki Niesiołowski?
I czy jak już w sferze gadania głupot to na pierwszym miejscu nie powinno się pamiętać ekspoze (nie mojego)premiera Tuska?

Zastanówcie się najpierw o czym się gada, poźniej nad osobą

piaskun

2013-01-29, 19:40
Gospodarka i budżet?! Oj tam, oj tam - porozmawiajmy o pedałch ;)

Pain1610

2013-01-29, 22:56
k***a za nasze pieniądze...

lapps

2013-01-30, 18:39
anonymousm napisał/a:



Teraz widzisz, na co idą pieniądze z budżetu i masz tylko 700 złotych z funduszu dla molestowanych dzieci.

Co do merytorycznej strony wystąpienia, to jej w ogóle nie ma. Koleś macha maskotką, opowiada wierszyki i jakieś insynuacje, że trzy paszporty, więc na pewno kłamca i w ostatecznym rachunku wiadomo. A na pytanie, co robić, odpowiada "myśleć". Żąda zmniejszenia długu i zwiększenia wydatków (żeby dawać impulsy). Ale jak rząd powołuje Inwestycje Polskie, to tez niedobrze.

Ale gimbusiarnia z sadistica się cieszy. Bo znów ktoś krzyczy, macha rękami i jest bardzo zadowolonym z siebie kretynem. Zniszczył przeciwników.

Rząd jest słaby, ale ten Pęk - to hańba, że coś takiego zostało senatorem. Niech już PIS pójdzie na dno i zabierze ze sobą wszystkie śmieci, które zagarnął po drodze.



nie znam tego peka, forma wypowiedzi rzeczywiscie kiepska, ale racje ma. zadluzenie rosnie jak popie**olone, fundusze zabezpieczajace juz potracilismy firmy panstwowe sa wyprzedawane bez zadnego zysku w budzecie, a w telewizji kazdy jeden mowi, ze jest wszystko dobrze i bedzie jeszcze lepiej. no ale on jest z pisu wiec jego nie sluchamy :facepalm: niech pis pojdzie na dno a razem z nim po sld palikot i reszta tego scierwa. wtedy mozemy zaczac budowac. bo narazie z naszej pracy to jest tyle dobrego, ze sobie pan bankier siedzacy gdzies tam w wygodnym fotelu wiecej pieniedzy przeliczy. no i pan rostowski tez sobie policzy bo posluszne pieski najladniejsze kielbaski dostaja

a powiedz mi jakie rzad powolal inwestycje polskie ostatnio? platne autostrady za nie nasze pieniadze(my je bedziemy musieli splacac), ktorymi zaden przecietny polak sie niedlugo nie przejedzie bo go nie bedzie stac? czy moze rozrost biurokracji?? zeby ludzie mieli gdzie pracowac?