18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minikoks wraca z zawodów

Ag...........ei • 2015-02-26, 14:56
Podróż powrotna z koreańskim kolegą

pinkie222

2015-02-26, 15:13
Mongoł na początku spojrzał na nagrywającego w mówiący wszystko sposób. Z pełną i zasłużoną pogardą dla tego cwe*a.

Cały_Idiota

2015-02-26, 16:20
Nie wiem czy temu Koreańczykowi śmierdzi z ust ale wiem że przez osobników pokroju kamerzysty ciągnie się smród za nami, Polakami. Jeżdżą takie nowobogackie cwaniaki i zgrywają nie wiadomo kogo. Zadrwić z obcokrajowca przed kamerą - szczyt zajebistości...
Zauważcie że praktycznie każdy Polak, który wrzuca filmiki z zagranicznych wojaży, coś takiego odpiernicza. Jak nie nauczy kolesia z pracy przeklinać, to będzie drwił z nieznajomości języka polskiego u napotkanych osób. Albo sam się popisze umysłową indolencją i skompromituje na jeden z tysięcy możliwych sposobów.

Odwiedzając inny kraj trzeba robić za ambasadora własnego narodu. Być miłym, uprzejmym, kulturalnym i pokazać swoją nieskazitelną postawą, że Polacy to fajni ludzie.

Musso

2015-02-26, 16:20
Bording, ładowanie ludzi na pokład. A Ty buraku już tam jesteś

RockyWood

2015-02-26, 16:54
@Cały_Internet

Co coś w tym jest. Dodam jeszcze (z doświadczenia), że Polacy czy raczej... polaczki to jedyny ewenement w skali światowej (tak - k***a FAKT), gdzie taki przyjedzie do obcego państwa i pierwsze co robi w pracy to uczy przekleństw tubylców.

Ukraińcy tak nie robią, Rosjanie tak nie robią, Niemcy i Francuzi mają wszystkich w dupie i też tak nie robią... no k***a tylu ludzi w UK spotkałem w różnych robotach przesz konkretny kawał czasu ale zawsze... NO k***A ZAWSZE to polaczki uczą jak powiedzieć "k***a" , "sp***alaj", "będę robił gałę" itp podobnych rzeczy. I jeszcze gorsze jest to że tylko oni się z tego w sumie śmieją :facepalm: .

androgenius

2015-02-26, 19:25
Na pewno żółtemu nie napie**ala z mordy nawet w jednej dziesiątej tak intensywnie jak temu polskiemu śmieciowi dok***ia trupem z pomiędzy uszu. k***isyn bez honoru, az sie wk***ilem na podwieczorek. Sprobowalby mu tak powiedziec po mongolsku prosto w twarz, no co za k***a chwast j***ny :emo:

NastyRascal

2015-02-26, 23:34
dalem 20'ste piwo, tylko dlatego by poczytac ciekawe komentarze bo jak trafi na glowna to bedzie ich wiecej. :P

e-mucha

2015-02-26, 23:42
Chamów i prostaków przyszło nam na świat wystawiać.

InnyName

2015-02-26, 23:44
Cały_Internet napisał/a:

Nie wiem czy temu Koreańczykowi śmierdzi z ust ale wiem że przez osobników pokroju kamerzysty ciągnie się smród za nami, Polakami. Jeżdżą takie nowobogackie cwaniaki i zgrywają nie wiadomo kogo. Zadrwić z obcokrajowca przed kamerą - szczyt zajebistości...
Zauważcie że praktycznie każdy Polak, który wrzuca filmiki z zagranicznych wojaży, coś takiego odpiernicza. Jak nie nauczy kolesia z pracy przeklinać, to będzie drwił z nieznajomości języka polskiego u napotkanych osób. Albo sam się popisze umysłową indolencją i skompromituje na jeden z tysięcy możliwych sposobów.

Odwiedzając inny kraj trzeba robić za ambasadora własnego narodu. Być miłym, uprzejmym, kulturalnym i pokazać swoją nieskazitelną postawą, że Polacy to fajni ludzie.



Otóz to, dlatego zawsze, ale to zawsze, dla nas powino się robić test na kulturę osobistą, czy to wyjazd na wakacje czy do pracy, nie potrafisz się zachować, wracasz do chamolandu zwanego dumnie Polska.


Idąc kiedyś w Pradze w Czechach, widziałem napis na zabytkowej ścianie ... "j***ć Legię" ... no k***a mać, nic wiecej pisać nie trzeba. Utylizacja.

W Szwecji, zwłaszcza w Karsklonie, pełno puszek po polskich piwach, McDonalds otwarte o 9 i kto pod nim ? Polacy ... czekają na otwarcie... życie.

Austria, ten cały tam pałac którego nazwy zapomniałem w Wiedniu, wyjebisty znak, zaraz wchodzenia na trawę, kto sobie leży na trawie pozuje do zdjęc i krzyczy jak debil ? Polka.

Kreta w Grecji, hotel 3*, Austriacy, Niemcy, Rosjanie, Polacy, Czesi, kto darł ryja na basenie i przy barze ?
Kto siedział pierwszy przy barze z darmowym alkoholem ?
Polacy :)
To samo na Węgrzech nad Balatonem, na szczęscie (bo jedna noc) przejazdem autobusem bo taniej, do kogo policja wzywana ? Do bandy polaków których nawet ja słyszałem mając pokój 2 pietra wyżej.

To samo Budapeszt ...

Czy to na prawdę tak ciężko sprzątnąć po sobie syf ?
Darować/zostawić j***ną symboliczną "złotówkę" jako napiwek
Tak ciężko powiedzieć w recepcji dziękuje ? Dzień dobry ? Do widzenia ? Nawet k***a po polsku. Oni wiedzą że nie mówisz "Ty głupi ch*ju"
k***a naprawdę nie da się wytrzymać jednej nocy bez rozpie**alania i robieniu afer na każdym kroku ...




Wszędzie wstyd k***a mać, nie przyznawać sie skąd się jest.
Dlatego już 2 lata temu skończyłem z wycieczkami samolotem i podróżuje motocyklem do miejsc w które BYDŁO nie moze dotrzeć, czyli nieskażonych polskością, gdzie Siergiej widział 3 polaków, normalnych turystów.

Dziękuje, życzę miłej i spokojnej nocy.


PS. Oczywiście nie uważam że McDonalds w Szwecji to samo zło, ale śmiesznie to wyglądało, z autobusu od razu do Maka.
Warto napisać, że ceny typowego posiłku nie różnią się od cen zestawu w maku (reklamy na szybach)

Mercury001

2015-02-27, 00:00
Apropo innych kultur... i naszej :D (czytaj: niektórych osobników)


gghhjj

2015-02-27, 00:04
@MotoGdynia
W sumie z ciebie też niezły polaczek...
Pojeździł troszkę po świecie i już patrzy z góry na mieszkających w Polsce, nazywając ją przy tym chamolandem.
Zabytkowa ściana z napisem -racja, zwykłe ch*je.
Ludzie stoją pod McDonaldem - i co z tego? Mieli popie**alać po mieście żeby ktoś ich przypadkiem nie widział stojących przy "restauracji"? I co z tego, że były tam puszki po polskich piwach? Może zostały opróżnione przez miejscowych?
Ludzie siedzący w barze z darmowym alkoholem - po raz kolejny "i co k***a z tego"? Zapłacili za all inclusive, więc mają prawo z niego korzystać. Trzeba być skończonym debilem, żeby robić inaczej...
Wiesz co? Jedź ty sobie na tym motórze jak najdalej, mam nadzieję, że nigdy nie spotkam takiego ch*ja jak ty.

Wykalaczek

2015-02-27, 00:04
Po jego głosie juz można wywnioskować ze to jakis ch*jek z przerosniętym ego.

Johny

2015-02-27, 00:17
Maciek to generalnie spoko chłop, chociaż faktycznie trochę mu ego skoczyło kiedy zaczął osiągać sukcesy, wokół pojawili się hejterzy itp. Nie popisał się w tym filmie, ale niech ktoś mu to w twarz powie :tasak: (mały to on nie jest, wystarczy wpisać w google minikox)

Karo7

2015-02-27, 00:24
k***a, niemilo mnie ten filmik zaskoczyl...na kfd wydawal sie spoko kolesiem, na silce tez pelna kultura do innych, a tu takie typowe buractwo.