18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini osiemnastka.

zwierzak30 • 2021-02-21, 16:19
Czarne samice zazdroszczą jej młodzieńczego wyglądu. :mrgreen:


Rebeliant

2021-02-22, 07:13
To jest operacyjny, szuka kandydatów do odj***nia. Każdy kto go poprosi o link do całości ma wizytę mundurowych. Low quality bait i tyle.Z resztą szukać pedofili wśród stulejarzy to strata czasu, ale mądrością się ten typ nigdy nie wykazał.

Seksiaczek

2021-02-22, 10:44
Ale o co wasm chodzi z tymi filmikami debile? Przecież one latają od kilku lat po necie w formie żartów. Osobne tematy nawet z nimi były

Skończyłem_z_ekscesami

2021-02-22, 10:55
Seksiaczek napisał/a:

Ale o co wasm chodzi z tymi filmikami debile? Przecież one latają od kilku lat po necie w formie żartów. Osobne tematy nawet z nimi były



Byc może ja jestem taki zacofany w rzeczywistości, ale nie wiem na jakie strony wchodziles skoro widziales te filmiki od kilku lat. Ja je pierwsze widze, szczerze mówiąc. Ale też nie sądzę, ze mu za te filmiki ktos wjedzie na chate.

Seksiaczek

2021-02-22, 11:18
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Byc może ja jestem taki zacofany w rzeczywistości, ale nie wiem na jakie strony wchodziles skoro widziales te filmiki od kilku lat. Ja je pierwsze widze, szczerze mówiąc. Ale też nie sądzę, ze mu za te filmiki ktos wjedzie na chate.



Mianowicie tutaj i jeszcze na jakiś gównogrupach śmieszkowych na fejsie te filmiki. Panowie trochę przesadzają

AN...........or

2021-02-22, 11:33
Adrian92 napisał/a:

Jeżeli znajdzie się jakiś konfident i Cie podjebie(akurat tutaj w słusznej sprawie) to za te filmiki to możesz być pewny, że będziesz miał niezapowiedzianą wizytę wąsów z kryminalnej



przeciez te filmiki co on wstawil to sa znane fake memy z internetu , ale wy pok***ieni jestescie .. tak wiem, pewnie zarty sobie robicie i nie piszecie tego na serio

St...........on

2021-02-22, 11:39
Adrian92 napisał/a:

@Wyr*cham_ci_córke
Jeżeli znajdzie się jakiś konfident i Cie podjebie(akurat tutaj w słusznej sprawie) to za te filmiki to możesz być pewny, że będziesz miał niezapowiedzianą wizytę wąsów z kryminalnej i pozbędziesz się komputera i telefonu bez względu na to czy to Twoje autorskie nagranie czy nie
Mi zrobili wlot o 8 rano za obrazę nielegalnych imigrantów, więc możesz być pewny, że Tobie zrobią tak samo tylko 3 razy szybciej
Jestem przeciwny podpie**alaniu ludzi ale jeśli wrzucasz takie filmiki to licz się z konsekwencjami, mam nadzieje, że Cię podjebią tutaj licznie np na 'zgłośnienawiść' i Cię dojadą przypałowcu



Plot twist: na sadolu są policjanci, sam znam 3 :amused: tak że nie trzeba nikogo podpie**alać ,chłopaki sami się zajmą. Najśmieszniejsze będzie jak się okaże, że kretyn będzie miał sprawę prowadzoną w 3 różnych województwach. :amused: Tak że wy prawiczki ze swoim skrajnym radykalizmem też jesteście monitorowani :amused:

Ki..........._K

2021-02-22, 15:56
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Plot twist: na sadolu są policjanci, sam znam 3 tak że nie trzeba nikogo podpie**alać ,chłopaki sami się zajmą. Najśmieszniejsze będzie jak się okaże, że kretyn będzie miał sprawę prowadzoną w 3 różnych województwach. Tak że wy prawiczki ze swoim skrajnym radykalizmem też jesteście monitorowani



Jesteś idi*tą jak kolega wyżej "ANALizator" podsumował poprzednich

:mrgreen:

Już zaspokoję twoją niewiedzę/ciekawość/zgadywanie - tak to są memy a ty chyba dopiero masz wtyczkę od internetu w domu.
Po 2 filmiki są bezpośrednio dodane ( linkowane z tego forum ) więc nic nie musiałem pobierać ani wysyłać. Są z tego tematu https://www.sadistic.pl/hej-dziewczynko-vt453241.htm

więc jesteś głupszy niż myślałem a policjantami możesz straszyć swoją matkę jak okrada lewiatan z oranżady

Gwardek

2021-02-22, 20:32
Wyr*cham_ci_córke napisał/a:

Jesteś idi*tą jak kolega wyżej "ANALizator" podsumował poprzednich

Już zaspokoję twoją niewiedzę/ciekawość/zgadywanie - tak to są memy a ty chyba dopiero masz wtyczkę od internetu w domu.
Po 2 filmiki są bezpośrednio dodane ( linkowane z tego forum ) więc nic nie musiałem pobierać ani wysyłać. Są z tego tematu
więc jesteś głupszy niż myślałem a policjantami możesz straszyć swoją matkę jak okrada lewiatan z oranżady



Dla niepoznaki pocisnąłeś jego matkę, żeby nie było, że jesteś gliniarzem. Cwane jak na gliniarza ;D

Adrian92

2021-02-24, 00:42
Wyr*cham_ci_córke napisał/a:

Jesteś idi*tą jak kolega wyżej "ANALizator" podsumował poprzednich

Już zaspokoję twoją niewiedzę/ciekawość/zgadywanie - tak to są memy a ty chyba dopiero masz wtyczkę od internetu w domu.
Po 2 filmiki są bezpośrednio dodane ( linkowane z tego forum ) więc nic nie musiałem pobierać ani wysyłać. Są z tego tematu
więc jesteś głupszy niż myślałem a policjantami możesz straszyć swoją matkę jak okrada lewiatan z oranżady




Bez względu na to czy jesteś autorem czy nie, przekazując takie filmiki dalej, udostępniając je licz się z konsekwencjami. Jeżeli będziesz miał szczęście i Cię ktoś podjebie na poważnie to wierz mi, że będziesz miał niezapowiedzianą wizytę i skonfiskują Ci czasowo to i owo.
Jeżeli nie masz nic na sumieniu to narazisz się tylko na utratę sprzętu na jakiś czas, ale uważaj żeby Ci nie znaleźli czegoś innego.. :)