18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini club, mini club... hey, hey ,hey...

Flodzia • 2023-10-18, 15:25


Dziewczynka była pod opieką hotelowych animatorów w tzw. mini clubie w hotelu Lake Side w Brazyli. Jak widać opiekunki miały lepsze zajęcie niż pilnowanie kaszojadów.

bbs2000

2023-10-18, 22:12
BonsaiFikus napisał/a:

Głupia p*zda. Dlatego właśnie uważam że baby są nie odpowiedzialne



Nieodpowiedzialne analfabeto.

Laqss6

2023-10-18, 23:25
Mirek19850509 napisał/a:

Rodzina weź uważaj ,matka mojej żony leczy ludzi wysoko wykształcona a jak kiedyś skontrolowalem jak się zajmuje 2 i5 latakami , to zobaczyłem kocyk i piknik dzieci 5 metrów od jezdni atesciowa suka j***na w domu 20metrow dalej bez jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego od tamtej pory nawet własnej matce nie zostawiam dzieci !!baby są tempe poprostu !!



Wania wracaj na front.

PentagramOdDiabła

2023-10-19, 00:36
Głupie p*zdy plus dzieci bez wyobraźni.. miałem że 4-5 lat, moja siostra rok młodsza była i byliśmy u rodziny w Trzebieszowicach. Kiedyś,.jeszcze przed wielką powodzią 97' płynęła tamtędy rzeczka taka mała w sumie jak i sama mieścina. To były wakacje jakieś. Na rzece tej była tama taka na metr może, zniszczona parę lat później przez wielką wodę. Siostra wskoczyła nie po tej stronie tamy czyli na Głębokie.. ja Widząc to zacząłem drżeć p*zdę w niebogłosy bo to był mój naturalny w tamtym wieku odruch jak coś się komuś działo . Wujek w dwie sekundy wyciągnął siostrę i nic się nie stało wielkiego.. nie wiem czy rozumiecie?

mazga50

2023-10-19, 04:43
BonsaiFikus napisał/a:

Głupia p*zda. Dlatego właśnie uważam że baby są niedorozwinięte



Poprawiłem, bo literówka ci się wkradła...

ba...........zu

2023-10-19, 22:07
BonsaiFikus napisał/a:

Głupia p*zda. Dlatego właśnie uważam że baby są nie odpowiedzialne



Rodzice, którzy zostawiają swoje małe dzieci w basenie hotelowym pod opieką jakiejś obcej tłustej baby, jednej na cały basen dzieciaków, to chyba są wg mnie jeszcze bardziej nieodpowiedzialni od niej.

ColinFarelka

2023-10-20, 16:46
U nas na basenach nie lepiej ,siedzą w komórki patrA zamiast dzieci pilnować. Mam dwoje dzieci i oboje po jakimś czasie przestały chodzić na basen w Wieliczce,córka się przyznała że się topiła i jakimś cudem udało jej się wydostać z wody a pan ratownik tego nie zauważył że ona się topi.