18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mind control

yaiba • 2022-10-23, 00:16
Lekcja sztuk walki siłą umysłu dla świeżo zmob(g)ilizowanych


Takafura

2022-10-23, 13:26
Kohei napisał/a:

Chcieli przeciez po dobroci, w cywilizowany sposob. Gdyby byli takimi bydlakami jak Zelenski to ta wojna skonczyla by sie po miesiacu calkowitym zniszczeniem Ukrainy. Roznica bierze sie prawdopodobnie stad ze mocodawcy Zelenskiego sa za oceanem nie przeszkadza im smrod w Europie, w przeciwienstwie do Rosji.



Jak cytujesz sputnik.ru to powinieneś to zaznaczyć.

Lupa

2022-10-23, 14:48
Kohei napisał/a:

Chcieli przeciez po dobroci, w cywilizowany sposob. Gdyby byli takimi bydlakami jak Zelenski to ta wojna skonczyla by sie po miesiacu calkowitym zniszczeniem Ukrainy. Roznica bierze sie prawdopodobnie stad ze mocodawcy Zelenskiego sa za oceanem nie przeszkadza im smrod w Europie, w przeciwienstwie do Rosji.



A tak pamiętam, 72 godziny i mieliście być w Kijowie, ale te bydlaki z Ukrainy się nie zgodzili. Miarą waszej cywilizacji jest, to że jak się nie wygrywa, to się z cywilizacji rezygnuje i można niszczyć i mordować. Ot kacapska logika. I co teraz, jak niszczycie miasta, to wygracie te wojnę w miesiąc? Myślę że przej***li...e znacznie więcej, niż tylko tę wojnę.

homorek

2022-10-23, 19:03
Jednak rycerze Jedy instnieją...

psotna_cipka

2022-10-23, 20:20
To elitarna grupa ruskich. Najlepsi z najlepszych. Zaraz wrócą do domu dalej pędzić bimber i drapać się po jajach

Kaczor68

2022-10-24, 10:47
Ciekaw jestem co oni pili? Robi robotę hehe.